Maja Hyży

    Maja Hyży

    Maja Hyży znana jest widzom stacji TVN między innymi z trzeciej edycji programu muzycznego "X Factor", na swoim koncie ma wiele sukcesów związanych z pracą na scenie. Prywatnie utalentowana wokalistka jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, ale znajduje także czas na aktywność w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu gwiazda opublikowała zmysłowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów.

    Maja Hyży pochwaliła się synami: 9-letnimi bliźniakami Wiktorem i Aleksandrem. Wokalistka zazwyczaj publikuje zdjęcia, na których nie widać twarzy jej pociech, dlatego najnowsze fotki wywołały niemałe poruszenie. Czy rzeczywiście chłopcy tak bardzo przypominają Maję?

    Długie karmienie piersią uchodzi w Polsce za kontrowersyjne ze względu na szkodliwe stereotypy. Ponadto, mamy które decydują się na takie rozwiązanie, spotykają się z brakiem zrozumienia, a nawet hejtem. Dobiega końca kampania promująca długie karmienie piersią pt.: "Długość ma znaczenie". Miała ona na celu edukację społeczeństwa oraz walkę z mitami, z którymi spotykają się mamy. W Dzień Dobry TVN Patrycja Sołtysik opowiedziała, jak długo karmiła swojego syna. Paula Tumala natomiast zwierzyła się z powiększania biustu i karmienia piersią. Maja Hyży z kolei odniosła się do hejtu na matki, które karmią dzieci w miejscach publicznych.