Dumna Natalia Nykiel pochwaliła się swoim sukcesem. Internauta: "Gratulacje, nie mogło być inaczej!"

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel skończyła już studia. Wokalistka w ostatnim poście na Instagramie zdradziła, że obroniła swoją pracę licencjacką. Poszło jej śpiewająco.

Natalia Nykiel obroniła licencjat

Natalia Nykiel zakończyła kolejny etap w swoim życiu. Wokalistka pochwaliła się na swoim Instagramie, że ma już za sobą obronę pracy licencjackiej. W opisie do zdjęcia z koleżankami pod bramą Uniwersytetu Warszawskiego napisała, jak jej poszło.

Latynoamerykanistki na 5!???

- pochwaliła się.
Piosenkarka w ostatnim czasie była studentką kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej i Karaibów. We wrześniu 2019 roku pojechała na uczelnię do Lizbony, jednak w trakcie roku akademickiego zaskoczyła ją pandemia koronawirusa. Artystka jeszcze przed całkowitym lockdownem zdecydowała się wrócić do Polski. Mimo obecnej sytuacji udało się jej zdać wszystkie egzaminy.

Gratulacje dla Natalii Nykiel

Radosny post nie uszedł uwadze obserwatorom Natalii Nykiel. Pod zdjęciem po obronie pracy licencjackiej pojawiło się wiele słów uznania. Artystce pogratulowali m.in. Michał Szpak, Sabina Jeszka i Kasia Lins oraz internauci.

@natnykiel ??? Gratulacje? jesteś wielka!!!

- napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Nowa Natalia Nykiel

Na początku lipca Natalia Nykiel pojawiła się w programie Dzień Dobry Wakacje. Przyznała wtedy, że studia miały duży na jej najnowszy singiel „Atlantyk”. Artystka zaskoczyła nim wszystkich swoich fanów – zdecydowała się bowiem sięgnąć po stylistykę country.

Powstał po moim wyjeździe, jakby na bazie gdzieś tam tego, co się wydarzyło na moim wyjeździe w Portugalii, ze studiów, więc bardzo się cieszę, że to się wszystko tak w ogóle połączyło

- mówiła wtedy Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.
Piosenkarka przyznała też wtedy, że podczas pandemii zdarzył się jej dzień, gdy była smutna z powodu niezrealizowanych planów. Mimo to postanowiła wziąć się w garść i zabrać do działania. Zdradziła bowiem, że rozpoczęła prace nad utworami, które pojawią się na jej nowym albumie. Być może ukaże się on jeszcze w tym roku,
Przypominamy rozmowę Natalii Nykiel.
Zobacz także:
Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości