Natalia Nykiel

  Natalia Nykiel

  Natalia Nykiel – tej artystki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Znamy ją dobrze ze sceny i kochamy za wielkie przeboje. Teraz gwiazda pokazuje się z zupełnie innej strony i chce zarazić nas miłością do muzyki i kultury latynoamerykańskiej. Wokalistka rozpoczęła autorski podcast "Zrozumieć latino", a kilka szczegółów na jego temat zdradziła w naszym programie.

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Czy koniec wakacji jest dla Natalii Nykiel szansą na wypoczynek po wyczerpującej letniej trasie koncertowej? Co zamierza robić w Hiszpanii jak wspomina współpracę z Jaredem Leto i kiedy zaczyna kolejną trasę koncertową?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Nykiel wykonała utwór "Kokosanki". Singiel pochodzi z drugiego albumu wokalistki zatytułowanego „Discoria”.

  Wiele dzieciaków chciałoby zrobić karierę w przemyśle muzycznym. Na pewno marzyła o tym Iwona Węgrowska, która już jako 5-latka organizowała swoje koncerty. A jak było w przypadku Dawida Kwiatkowskiego, Antka Królikowskiego, Natalii Nykiel, Julii Wieniawy i Wojtka Łozowskiego? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Właśnie ukazała się nowa płyta Natalii Nykiel - "Discordia". Dlaczego wokalistka tak nazwała swój album? Sama pisze teksty piosenek? Kiedy będzie koncertować? Co robi w życiu prywatnym?

  Jeździ po Polsce, nagrywa nowe hity i jeszcze do tego miała czas na obronę tytułu inżyniera. Na jaki temat pisała pracę inżynierską? Kiedy ostatni raz udało jej się wpaść do domu rodzinnego? I jak spędza wtedy czas z rodziną i przyjaciółmi? W Dzień Dobry TVN Natalia Nykiel opowiedziała o studiach, życiu w ferworze koncertowania i swojej najnowszej płycie. Kim się inspiruje pisząc teksty? Piosenkarka powiedziała również o swoim zespole, który jest z nią od samego początku.

  Już jutro wielka impreza sylwestrowa TVN Hello 2017. Zobaczcie, jak wygląda scena, na której wystąpią nasze gwiazdy. Co zagrają podczas zabawy: Natalia Nykiel, Antek Smykiewicz i Sound'n'Grace? Rozmawiał z nimi prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Wkrótce będziemy mogli usłyszeć ją podczas sylwestrowej zabawy z TVN na Placu Defilad w Warszawie - "Hello 2017", a już dziś wystąpiła na naszej scenie z utworem "Pół Dziewczyna", spotkała się z Wami na czacie i opowiedziała o swoich planach muzycznych i życiowych podczas rozmowy ze swoim sąsiadem - Marcinem Mellerem i Magdą Mołek.

  Natalia Nykiel nagrała koncertowe DVD. My odwiedziliśmy wokalistkę na planie. Gwiazda do koncertów przykłada bardzo dużą wagę i podczas przygotowań dba o każdy najmniejszy szczegół. Czym tym razem Natalia chce zaskoczyć swoich fanów?

  Szturmem zdobyła polską sceną muzyczną! Właśnie odebrała Potrójną Platynową Płytę za swój największy przebój "Bądź duży" i ruszyła w w trasę koncertową "Error Tour". Naszym gościem była dziś Natalia Nykiel. Na koniec programu Natalia wystąpiła też na naszej scenie. Niestety mieliśmy problemy techniczne dlatego też prezentujemy występ w wersji poprawionej.

  Natalia Nykiel to artystka młodego pokolenia. W 2014 roku wydała debiutancki album Lupus Electro. Płyta została zarejestrowana we współpracy m.in. z Kasią Nosowską. Zorganizowaliśmy mini koncert Natalii, aby przekonać się, czy jest rozpoznawalna. Całość zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN. Oprócz tego, na naszej scenie Natalia zaprezentuje swój najnowszy singiel "Pół dziewczyna".

  "Trochę dorosłam, (...) dużo się nauczyłam, trochę zyskałam też pewności siebie. (...) Wszystko się może wydarzyć!". Na naszej kanapie i na scenie gościliśmy dziś "Najsłynniejszą córę gminy Piecki w powiecie mrągowskim!" - Natalię Nykiel. Czy wzoruje się na kimś, czy raczej sama kieruje swoja karierą? Jak to się stało, że tekst do jej piosenki napisała Kasia Nosowska? Zapraszamy na spotkanie ze wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej, która najlepiej czuje się tam gdzie "Nikt nie próbuje z niej robić nie wiadomo jakiej gwiazdy" ... czyli gdzie?

  Już od 10 lat Dzień Dobry TVN towarzyszy wielu polskim gwiazdom, pokazując ich drogę do sukcesu i sławy. Wśród nich byli nasi goście: aktor Piotr Głowacki, muzyk Czesław Mozil, piosenkarka Natalia Nykiel i modelka Zuzanna Bijoch. Ile mieli lat, kiedy zaczynali swoje kariery? Jakie momenty były dla nich przełomowe? Kto z nich chce pracować na Wall Street? Podczas rozmowy doszło do pewnej nieprzewidzianej sytuacji.

  Natalia Nykiel już przed wydaniem swojego pierwszego albumu została okrzyknięta najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 r. Na scenie Dzień Dobry TVN artystka zaprezentowała singiel "Bądź duży", który promuje jej płytę "Lupus Electro".