Natalia Nykiel szuka tancerzy do show. Wiemy, jak wystąpić z artystką w trakcie Top of The Top Sopot Festival

Natalia Nykiel zaproszenie
Źródło: materiały prasowe
Natalia Nykiel szuka tancerzy do swojego show, który będziemy mogli zobaczyć na Sopot Top of the Top Festival. Artystka pojawi się na scenie 23 sierpnia w trakcie koncertu Great Moments. - A wy możecie wystąpić razem ze mną - zachęca Nykiel do wysyłania zgłoszeń w specjalnym nagraniu.

Natalia Nykiel ogłosiła casting

Natalia Nykiel ogłosiła casting dla tancerzy do jej show. Wybrane osoby wystąpią z nią w trakcie koncertu 23 sierpnia podczas Sopot Top of the Top Festival.

- Pierwszy etap trwa do trzydziestego lipca i jest banalnie prosty. Wystarczy, że zatańczycie choreografię do mojego nowego singla "Bye Bye", którą znajdziecie na TikToku i oznaczycie ten filmik #byebyecasting - powiedziała artystka w zaproszeniu, które nagrała w trakcie rowerowej przejażdżki po Operze Leśnej.

I dodała: - Najlepszych tancerzy zaprosimy na profesjonalną audycję w Warszawie na początku sierpnia. A jeżeli chcecie więcej informacji, to zapraszam was na moje social media.

Sopot Top of the Top Festival

Sopot Top of the Top Festival rozpocznie się już 21 sierpnia i będzie transmitowane przez stację TVN. To niezwykłe, czterodniowe święto muzyki, na którym będziemy mogli usłyszeć plejadę artystów.

Pierwszego dnia będziemy się bawić na koncercie pod hasłem #I DANCE. Drugiego dnia usłyszymy hity #Summer Vibes oraz będziemy obserwować walkę o Bursztynowego Słowika. 23 sierpnia upłynie z kolei pod znakiem #GREAT MOMENTS.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Zanio

podziel się:

Pozostałe wiadomości