tancerze

  Jan Wasilewski i Wiktoria Wojnarowska są utalentowanymi tancerzami. Niedawno wrócili z Mistrzostw Świata Juniorów 2 w tańcu towarzyskim. W Dzień Dobry TVN dali popis swoich umiejętności.

  Jazz to taniec, który łączy w sobie elementy baletu, tańca akrobatycznego i tańca modern. Tancerze mogą w tańcu jazzowym w dużym stopniu improwizować, ponieważ ograniczają ich jedynie dwie rzeczy: rytm i policentryzm (zdolność izolowania poszczególnych części ciała). Jak tańczyć jazz?

  Trzynaście edycji, największe gwiazdy telewizji i najlepsi tancerze w Polsce. "Taniec z Gwiazdami" to program kultowy, który w niedzielne wieczory śledziły w TVN setki tysięcy osób. Zmagania taneczne osób znanych z seriali, programów informacyjnych czy występów estradowych elektryzowały publiczność. Jak wyglądał początek tej historii? Archiwalne nagranie przypomniał Adam Sztaba.

  Jowita Przystał i Michał Danilczuk wygrali prestiżowe taneczne show BBC "The Greatest Dancer". Po tym sukcesie otworzyły się dla nich kolejne drzwi do kariery, ale tym razem w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieli się zaprezentować w "American's Got Talent". Niestety pandemia pokrzyżowała im plany. Ale czy wszystko już stracone? A może los się do nich jeszcze uśmiechnie? O tym opowiedzieli tancerze w Dzień Dobry TVN.

  Bandonegro to grupa młodych muzyków, a prywatnie przyjaciół, którzy zafascynowali się szeroko pojętą muzyka tango. Jako jedyni Polacy w 2019 roku odbyli trasę w argentyńskim Buenos Aires. Na miejscu zagrali ponad 16 koncertów. Jak zostali przyjęci przez tamtejszą, wymagającą publiczność? O tym członkowie zespołu: Jakub Czechowicz, Marcin Antkowiak, Michał Główka i Marek Dolecki opowiedzieli w Dzień Dobry TVN. Nasi prowadzący krok po kroku uczyli się tańczyć tango - sprawdź, jak sobie poradzili.

  Wygrali prestiżowy taneczny show BBC "The Greatest Dancer". Po tym sukcesie mieli wielkie plany, ale wszystkie pokrzyżowała pandemia. Jednak los się do nich uśmiechnął, bo niedawno otrzymali zaproszenie do "America's Got Talent". O kulisach kariery i sukcesu oraz partnerstwie w tańcu i w życiu Jowita Przystał i Michał Danilczuk opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Agustin Egurrola poinformował w mediach społecznościowych, że zmienił się jego stan cywilny. Okazuje się, że tancerz stanął na ślubnym kobiercu. "Teraz już zawsze razem! Teraz Diana & Agustin" - oświadczył.

  Emilia Fibic i Maksym Ivaneiko to młodzi tancerze, którzy w niebywale szybkim tempie podbijają kolejne parkiety. Ich pasja i zaangażowanie robią wrażenie na wszystkich wokół. Planują zostać mistrzami nie tylko Polski, ale i świata.

  Ponad 50 razy łamała sobie kości nóg. Przeszła 11 operacji. Katarzyna Błoch choruje na wrodzoną łamliwość kości i porusza się na wózku inwalidzkim. Wózek jej jednak nie ogranicza, bo pasją Katarzyny jest taniec. Razem ze swoim tanecznym partnerem Markiem Zaborowskim, z którym tańczy od 12 lat, zdobyła ponad 85 medali. Kasia i Marek są w światowej czołówce, a ich życie wypełnione jest tańcem. Sami zobaczcie!

  Agustin Egurrola opowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu o przygotowaniach tancerzy do "Hello 2017!" - imprezy sylwestrowej TVN, prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy i Stołecznej Estrady na Placu Defilad. #SylwesterWarszawa rozpoczyna się o 19:00, a emisja w TVN o godz. 19:45. Imprezę poprowadzi m.in. Marcin Prokop, który - jak zapewnia Dorota Wellman - będzie cały w aksamitach. Czy tancerze są już przygotowani? Do jakiej muzyki będą tańczyć tancerze Agustina? Czym zaskoczą nas organizatorzy tej sylwestrowej zabawy? I kto wystąpi na scenie?

  W Krakowie odbywa się 10. edycja największego edukacyjnego tanecznego festiwalu w Europie. Wśród nauczycieli, którzy przyjechali do Polski by podzielić się swoimi umiejętnościami są Keone i Mari Madrid, którzy występują m.in. w teledyskach Justina Biebera i Gwen Stefani. Rozmawiał z nimi dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Co chcą przekazać uczestnikom warsztatów? Jak można nazwać ich styl tańca? Jakie oceniają talent taneczny Justina Biebera? Tancerze nauczyli Marcina kilku kroków tanecznych. Zobaczcie, jak mu szło.

  W półfinałowym odcinku programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" odpadli Hania Szychowicz i Joachim Uetake. W Dzień Dobry TVN ocenili swój ostatni występ w programie. O czyje wsparcie musiał walczyć Joachim? Jaką cechę charakteru Hani ceni juror YCD Michał Piróg? Zobaczcie, z jakich powodów Marcin Prokop zrezygnował z kariery tanecznej.

  Za nami kolejny odcinek live 9. edycji You Can Dance. Tym razem odpadli: Klaudia Antos i Nader Hasnaoui. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich planach i emocjach związanych z ostatnim występem, a Agustin Egurrola o nadziejach, jakie wiązał z Klaudią. Obok nich usiadła Julia Adamczyk, która również musiała pożegnać się z programem. Z jakiego powodu?

  W trzecim odcinku live w 9. edycji You Can Dance odpadli: Hania Szychowicz i Bartek Wójcik. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich emocjach z tym związanych oraz przyszłości. Obok nich usiadł Artur Kuriata, który również musiał pożegnać się z programem. Dlaczego? Zobaczcie, jak Agustin Egurrola ocenił występy Hani i Bartka.

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziecięciu tancerzy. Ale tym razem nie tylko oni wystąpią na scenie programu. Oprócz uczestników zobaczymy także tańczących jurorów programu: Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Idę Nowakowską i Macieja „Glebę” Florka. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swojej specjalnie na tę okazję przygotowanej choreografii. Dowiedzieliśmy się również, który z jurorów płci męskiej odkrył, że ma stanik. Rozmowa z naszymi gośćmi nie była łatwa. Zobaczcie, dlaczego.

  Na ekrany powraca „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. O nowościach w programie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z jurorami: Agustinem Egurrolą i Maćkiem „Glebą” Florkiem oraz prowadzącą program Patricią Kazadi. Dowiedzieliśmy się również o spięciach między członkami jury.

  Projekt Plaża dotarł do Kołobrzegu. Tam Olivier Janiak spotkał się z tancerzami Rafałem "Zyskill" Szymkiewiczem i Piotrem "Czolo" Nowakiem. Ile lat trenują? Czy uczestniczą w zawodach?

  Dziś wielki finał tanecznego show. W studiu podczas ostatnich prób uczestnikom towarzyszyła kamera Dzień Dobry TVN. Katarzyna Olubińska porozmawia też z jurorami i finalistami. Czy Agustin Egurrola i Michał Piróg każdym razem przeżywają finał programu? Czy trenując przez cały dzień, finaliści będą mieli jeszcze siłę, by zatańczyć dziś wieczorem? Kto będzie ich wspierał? Czy nagroda w postaci stypendium na Broadway'u motywuje ich do walki?

  Z ostatniego odcinka You Can Dance odpadli: Klaudia Sadło i Hubert Kozłowski. Wraz z Michałem Pierógiem gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN. Czy tancerze czują się skrzywdzeni werdyktem jury? Nad czym muszą jeszcze popracować? Komu kibicują?

  We wczorajszym odcinku "You Can Dance" z programem pożegnali się Sara i Artur. Czy są rozczarowani wynikiem głosowania? Jak oceniają swój udział w tanecznym show? Czy warto było wziąć w nim udział? Opowiedzieli o tym w Dzień Dobry TVN. Wczoraj na scenie YCD zatańczył również Michał Piróg. Czy jest zadowolony z swojego występu?

  Dlaczego widzowie "You Can dance" nie docenili tańca na szczudłach Pauliny? Co poszło nie tak? Czego młodzi ludzie uczą się w tego typu programach? Co udział w "You Can Dance" dał Paulinie i Włodkowi? Czy udało im się nawiązać przyjaźnie? Komu teraz kibicują? Uczestnicy tanecznego show razem z jurorem Agustinem Egurrolą odwiedzili studio Dzień Dobry TVN.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli jurorzy You Can Dance: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola oraz prowadząca program Patricia Kazadi. Czym zaskoczyli ich uczestnicy nowej edycji? Jakie zadania musiały wykonać osoby zgłaszające się do programu? Czym różnią się tancerze, którzy przychodzą do programu Mam talent i You Can Dance? Czy dyskusje członków jury są gwałtownie?

  Tańcem można wyrażać słowa i emocje. To nie tylko wyzwanie dla ciała, ale także umysłu. Poznajcie profesjonalnych tancerzy, którzy dotychczasowe życie poświęcili baletowi i tango. Nam opowiedzieli, dlaczego taniec jest tak bardzo ważny dla nich i jak wpływa na ich życie.

  Kolejny sukces polskich tacerzy, którzy wrócili właśnie z Blackpool Dance Festival z nagrodami. 30 maja ponad 400 par z całego świata stanęło do tanecznego pojedynku, który wygrali Polacy: Paulina Głazik i Marek Kosaty. Zwycięzców i uczestników turnieju gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak tańczą mistrzowie!

  W Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbyła się premiera spektaklu "I move you", z udziałem tancerzy z „Tańca z Gwiazdami”. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska sprawdziła, czy znani tancerze pamiętają jeszcze uczucie tremy. Jak się zachowują przed występem i czy korzystają z jakiś pomocy?

  Najlepsi tancerze w Polsce. Miłość i taniec. "I move you" to pierwszy taneczny spektakl o miłości. Produkcją przedstawienia zajęła się Weronika Marczuk, która przyjaźni się z tancerzami. W spektaklu zobaczymy: Jana Klimenta, Annę Głogowską, Stefano Terrazzino, Paulinę Biernat, Janję Lesar i Krzysztofa Hulboja.

  80 tancerzy, długa lista wymagań, modlitwa przed wyjściem na scenę... Gwiazda muzyki pop Jennifer Lopez wystąpiła wczoraj po raz pierwszy w Polsce. Co robiły dzieci Jennifer Lopez, gdy mama przygotowywała się do występu? Jak wolny czas spędzał życiowy partner artystki, który razem z nią przyleciał do Polski? Co piosenkarka otrzymała od prezydenta Gdańska? Czy każdy może spojrzeć w oczy artystki? O kulisach koncertu Jennifer Lopez w Polsce rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z reporterem Adamem Kasprzykiem i organizatorem koncertu Januszem Stefańskim.

  Trwa siódma edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Tydzień temu, w pierwszym odcinku na żywo, z programem pożegnała się Sara i Sebastian. Jutro kolejny odcinek - kto tym razem odpadnie z programu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Patricię Kazadi i srogiego jurora Agustina Egurrolę po to, by poplotkować z nimi o programie i jego uczestnikach. - Tak naprawdę to telewidzowie pokazali nam czego oczekują - Agustin. Ludzie lubią tancerzy wiarygodnych, którzy nie tylko świetnie tańczą - mówił w Dzień Dobry TVN juror.