Natalia Nykiel wydała nowy singiel. Teraz rusza w ekstremalną podróż. "Czeka mnie duże wyzwanie"

389A6788
Źródło: Dzień Dobry TVN
Muzyczna podróż Natalii Nykiel
Muzyczna podróż Natalii Nykiel
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Natalia Nykiel, autorka 4 albumów i wielu hitów zagościła w naszym programie, by pochwalić się nowym dziełem. Wokalistka zaśpiewała na naszej scenie utwór "Demony", a także opowiedziała, o ekstremalnej wycieczce rowerowej, na którą już niebawem rusza z grupą 50. kobiet.

Natalia Nykiel – nowy singiel

Na scenie jest już od ponad 10 lat i jak przyznaje, wdzięczna jest za każdą chwilę i każde wydarzenie, jakie ją spotkało. W ubiegłym roku spektakularnym show podczas Sopot Top of Top Festival TVN rozpoczęła obchody okrągłego jubileuszu.

- Patrzę z ogromnym w ogóle sentymentem na te moje 10 lat na scenie. Wydarzyło się tyle wspaniałych rzeczy. Myślę, że nawet jeżeli były jakieś sytuacje mniej fajne, to one też były po coś, ale nie zmieniłabym tych 10 lat. Były naprawdę świetnie. Ja w wieku 18 lat, jak myślę o sobie teraz, byłam po prostu chyba szaleńczo zachwycona i zakochana w tym świecie muzycznym i ta energia mnie najbardziej niosła, szczególnie przy premierze tej mojej pierwszej płyty, która obchodzi właśnie swoje 10 lat - dodała Natalia.

Artystka nie zapomina jednak o tym, co najważniejsze, o tworzeniu. W tym roku pracuje nad kolejnymi utworami. Nowy singiel "Demony" jest ukłonem w stronę brzmień z debiutanckiej płyty "Lupus Electro".

- Demony to jest moja najnowsza piosenka. To jest cały czas gdzieś tam klimat tej elektroniki, którą ja kocham najbardziej. Teraz trochę w takim bardziej mrocznym wydaniu, ale cały czas w elektropopie, cały czas w tych właśnie butach, które kocham najbardziej. Mam nadzieję, że się wam spodobają "Demony" - powiedziała.

Natalia Nykiel wybiera się na rajd rowerowy

Natalia Nykiel oprócz muzyki, kocha także sport. O swoich rowerowych wyczynach informowała już fanów w mediach społecznościowych. Po zeszłorocznym radzie po Włoszech postanowiła iść o krok dalej. Tym razem padło na Hiszpanię. Artystka w trasę wyruszy już 19 kwietnia.

- Czeka mnie duże wyzwanie rowerowe. Razem z grupą 50 kobiet będziemy jechać bikepackingowo, czyli z namiotami, z ubraniami z Granady do miasta Almería. Więcej będę Wam opowiadać, jak już przejadę tę trasę. To jest trasa górska, trasa ponad 800 kilometrów. Będziemy tam ze swoimi kamerami - zdradziła.

Natalia Nykiel na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Natalia Nykiel wykonała utwór "Demony". Zobaczcie ten występ.

DD_20240413_Wystep_REP
Natalia Nykiel w piosence “Demony”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes