Chłodno na scenie Dzień Dobry TVN? To tylko pozory. Zespół rozgrzewa słuchaczy ciepłymi brzmieniami

Źródło: Dzień Dobry TVN
Chłodno w piosence “Do morza”
Chłodno w piosence “Do morza”
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Początek wiosny niesie ze sobą powiew świeżej muzyki. 21 marca premierę miał debiutancki album pt. "Ciepło" pochodzącego ze Śląska duetu Julii Zastryżnej i Szymona Pałyza. Na naszej scenie zespół "Chłodno" wykonał utwór "Do morza".

Duet Chłodno przedstawia debiutancki krążek

Kiedy za oknem wszystko budzi się do życia i my mamy więcej energii do działania oraz spełniania marzeń. Tak też było w przypadku duetu Chłodno. Tuż na początku wiosny artyści oddali w ręce fanów wyczekany, debiutancki album "Ciepło".

To krążek, który jest zapisem ich dotychczasowej muzycznej drogi. Jak przyznają muzycy, znajdują się na nim utwory, które sprawdzali na koncertach, oraz takie, które jeszcze nigdy nie ujrzały światła dziennego.

- Mamy nadzieję, że ten album sprawi, że słuchacze stracą grunt pod nogami (oczywiście w pozytywny sposób) lub zaniemówią. Wierzymy, że trochę potańczą, wzruszą się, ale przede wszystkim odnajdą w nim nadzieję na lepsze jutro. Pewne wydarzenia wrzucają nas niespodziewanie w niecodzienną codzienność, więc my chcemy ich zabrać tam, gdzie wszystkie swoje troski mogą wyrzucić w dal. Do morza. Mamy nadzieję, że zostaną z nami na dłużej, nawet w chwilach, kiedy będzie ciemniej – przekazują twórcy.

Chłodno na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie zespół Chłodno wykonał utwór "Do morza". Podoba wam się ten wykon? Artyści po więcej zapraszają na koncerty do Krakowa, Wrocławia i Pszczyny. Jak zapowiadają, będzie to muzyczna podróż, pełna pięknych emocji i refleksji. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć utwory z debiutanckiego albumu i doświadczyć magii ich muzyki na żywo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/EastNews

podziel się:

Pozostałe wiadomości