piosenka

    piosenka

    Viki Gabor właśnie wydała nowy singiel. Utwór "Moonlight" to zapowiedź zmian w jej muzycznej karierze. 14-letnia wokalistka przeszła również metamorfozę. O swoich kolejnych projektach opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zaprezentowała również swoją najnowszą piosenkę.

    Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, to niezwykle utalentowana młoda artystka, która w branży muzycznej osiągnęła już wiele sukcesów. Wokalistka jest reprezentantką sceny Alternatywnej Młodego Pokolenia. Na scenie w studiu Dzień Dobry TVN wykonała swój najnowszy utwór "Zabierz mnie".

    Julia Pietrucha pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym singlem. Artystka zaprezentowała piosenkę, nad którą pracowała wraz z Miuoshem oraz Zespołem Śląsk. Jak się okazuje, utwór "Celina" to muzyczny hołd złożony żonom himalaistów. "To najpiękniejsza Polska piosenka, jaką kiedykolwiek śpiewałam i do której wymyśliłam melodię" – podkreśliła Pietrucha.

    Mika Urbaniak i Victor Davies – choć są jak ogień i woda tworzą zgraną parę zarówno w życiu, jak i w pracy. Oprócz muzyki wspólnie realizują się także w innych pasjach. Razem malują, piszą muzykę i spędzają wolny czas. W studio Dzień Dobry TVN opowiedzieli historię swojej miłości, która trwa już od dekady. Na koniec programu zaśpiewali utwór "Pop Life" pochodzący z ich wspólnej płyty.