piosenka

    piosenka

    Lady Gaga powraca w wielkim stylu. Już niebawem fani będą mogli usłyszeć piosenkę, która powstała na potrzeby wielkiej kinowej produkcji "Top Gun: Maverick" z Tomem Cruise'em w roli głównej. Premiera singla już 3 maja.

    Występy na scenie studia programu Dzień Dobry TVN, bywają porywające, wzruszające, energetyczne, ale jeszcze nigdy nie były tak smaczne. Takie doznania mógł wywołać tylko śpiewający tort, czyli były uczestnik programu Mask Singer - Mateusz Banasiuk. Jaki utwór zaśpiewał aktor?

    Zespół Chłopcy z Placu Broni w 2015 roku wznowił swoją działalność. Na scenie Dzień Dobry TVN muzycy zaśpiewali piosenkę "Kocham wolność". Jak wam się podoba?

    Patrycja Markowska wraz z początkiem nowego roku wychodzi do fanów z ekscytującą nowiną. Artystka zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. "Wilczy pęd", który zapowiada planowaną na wiosnę płytę o tym samym tytule. Jednak nie tylko artystyczna twórczość piosenkarki stała się tematem rozmowy z prowadzącymi Dzień Dobry TVN. Patrycja opowiedziała też o swojej niezwykłej relacji z synem