piosenka

  Maria Niklińska, aktorka i wokalistka, kolejny raz powróciła naszą scenę. Tym razem gwiazda przedstawiła nowy, taneczny utwór "Królowa". O czym opowiada? To bardzo ważny temat.

  To kolejny utwór w repertuarze utalentowanego bydgoszczanina.

  NEL szturmem podbiła polską scenę muzyczną, zdobywając uznanie słuchaczy w każdym wieku. W jej dorobku artystycznym nie brakuje zapadających w pamięć utworów.

  Utwór przeplata ze sobą pozytywne i negatywne emocje.

  Minęło 30 lat od wydania debiutanckiej płyty zespołu Wilki, na której znalazły się m.in. przeboje "Son of the Blue Sky" czy "Eli lama sabachtani". Legendarne kawałki otworzyły muzykom drzwi do wielkiej kariery.

  Singiel promuje płytę młodej wokalistki.

  Koniecznie sprawdźcie jej repertuar.

  O czym jest utwór "Twój zapach"?

  LP znów zawitała do Polski, więc nie mogło zabraknąć jej w Dzień Dobry TVN. Gabi Drzewiecka spotkała się z artystką, by pomówić o wizycie w naszym kraju i kolejnych planach muzycznych. Niespodziewanie gwiazda otworzyła się także na tematy prywatne. Burzliwe miłości dały jej materiały na piosenki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem "Kręci się ziemia", wystąpiły Marisol, Agata Gołemberska i Maja Kapłon. Artystki utworem opowiedziały historię o przyjacielskim wsparciu po rozstaniu.

  Nicole Kulesza od dziecka marzyła o wielkiej scenie. Dziś spełnia się jako wokalistka, komponując własne piosenki. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała próbkę swojego wokalu.

  Premierowy singiel jest zapowiedzią płyty "Blask".

  Mix tych muzycznych osobowości to gwarantowany przepis na sukces. Tomek Lubert wraz z grupą przyjaciół przedstawił na scenie Dzień Dobry TVN nowy singiel "Desire". Jak wam się podoba?

  Dawid Karpiuk wyszedł poza rockowe ramy zespołu Dziwna Wiosna i przepięknym tekstem czaruje w utworze "Nie zrozumie nas" z filmu "Johnny". Pierwszy solowy singiel artysty jest pełen emocji, które przybliżają nam tematy, takie jak miłość i przyjaźń.

  Nana Majos po udziale w 4. edycji "Hotelu Paradise" postawiła na karierę muzyczną. Na scenie Dzień Dobry TVN dała popis swoich wokalnych umiejętności.

  Jakie kolejne kroki w branży muzycznej planuje Sebastian Karpiel-Bułecka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN nową piosenkę zaprezentował zespół Jaśmin. Agata Gałach i Karolina Sienkiewicz wykonały piosenkę "Jednocześnie". Jak wam się podoba wykon tych zdolnych dziewczyn?

  W dniu premiery piosenki rozmawiamy z wokalistką.

  Michał Szpak znalazł się w gronie artystów, którzy już 17 sierpnia na scenie Opery Leśnej powalczą o statuetkę Bursztynowego Słowika w konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE.

  Wiktor 17 sierpnia wystąpi w Operze Leśnej podczas festiwalu Top of the Top, gdzie powalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika.

  Uczniowie z prawie wszystkich kontynentów świata zjednoczyli się w akcji pokojowej zainicjowanej przez nastolatki uczące się w warszawskim liceum i nagrały swoją wersję znanego na całym świecie utworu "We are the World".

  Michał Szczygieł w sezonie letnim powraca z kolejnym wakacyjnym bangerem. W sieci można już posłuchać nowego singla "Adrenalina". Relaks, zabawa i poczucie wolności? To trzy słowa, które idealnie opisują tę piosenkę.

  W 1984 roku ukazała się płyta pt. "Nowy rozdział", a na niej przebój - "Słodkiego, miłego życia". Jaka jest jego historia?

  Po albumie "Rajd 44", który zebrał bardzo dobre recenzje, wygranej w programie Mask Singer utworem "Let me lie" Natasza Urbańska otwiera nowy, muzyczny rozdział. We współpracy z Hotelem Torino powstaje anglojęzyczna EP-ka artystki.

  Zespół BEMY powraca z jeszcze większą energią i nowym materiałem. Polsko-francuscy muzycy wypuścili niedawno singiel "6 seconds", który dobrze znany jest już ich fanom. Jakie plany artyści mają na najbliższe miesiące? Jak kształtowała się ich muzyczna kariera oraz w jakich okolicznościach zaprzyjaźnili się z Edem Sheeranem? O tym Mattia i Elie opowiedzieli w cyklu "Off the record".

  Na naszej scenie wystąpił Oskar Cyms, utalentowany wokalista, który powoli wyrasta na gwiazdę światowego formatu. Choć ma zaledwie 21 lat już podbił rynek muzyczny. Po nagraniu utworu "My girl" znalazł się na czołowych miejscach na listach przebojów w Polsce, ale też na świecie.

  Alżbeta Lenska pochwaliła się w sieci ważną informacją. Aktorka zapowiedziała, że rusza z nowym projektem, a swoich sił tym razem spróbuje jako wokalistka. Pracę nad debiutanckim materiałem zaczęła w studiu muzycznym w szwedzkim Malmö. Skąd taki pomysł?

  Piosenkarka postanowiła pozytywnie nastroić widzów Dzień Dobry TVN na lato.

  Jak podoba wam się nowa wersja światowego przeboju?

  Gwiazda wie, jak zaskoczyć fanów. Takiej Justyny jeszcze nie znacie.