Anna Kalczyńska pokazała, jak wygląda codzienność rodziców: "#Sherpa"

Anna Kalczyńska
Artur Zawadzki/East News
Ania Kalczyńska wrzuciła do internetu zdjęcia ukazujące, jak odbiera dzieci ze szkoły. Z postu dziennikarki wynika, że tuż po opuszczeniu przez pociechy budynku musi wykazać się wielozadaniowością

Anna Kalczyńska odbiera dzieci ze szkoły

Anna Kalczyńska jest jedną z najbardziej znanych prezenterek w Polsce i z Andrzejem Sołtysikiem tworzą w Dzień Dobry TVN świetnie uzupełniający się duet. Prywatnie dziennikarka jest mamą dwóch córek, Hanny i Krystyny, oraz syna Jana. Cała trójka uczy się w jednej ze szkół podstawowych w Warszawie.

Ostatnio Ania udostępniła na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak dźwiga plecaki swoich pociech. W poście zdradziła również, jakie życzenia mają dzieci po wyjściu ze szkoły:

Idziemy kupić prezent dla Zenka? - Miałyśmy pójść przekłuć uszy! - Możemy iść do Jordanka?

Wpis opatrzyła też hasztagami, z których może śmiało skorzystać wielu rodziców przychodzących po dzieci do szkoły: #sherpa (inaczej tragarz), #bezodbioru i #multitask.

Komentarze fanów

Kiedy Ania na końcu postu zadała fanom pytanie, jak u nich wygląda odbiór pociech, ci chętnie zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami:

U nas jest hasło "mama jesteśmy głodni, co na obiad??? "

- napisała jedna z internautek, a inna dodała:

Dodam jeszcze "a możemy iść na lody?", " Ja chcę jesscxe na plac zabaw", " mamo , a wiesz ,że dzisiaj w przedszkolu nie było nic słodkiego..." (To gra wstępna do prośby o słodycze oczywiście ;))

Anna Kalczyńska wspomina swój debiut w "Dzień Dobry TVN": Byłam mocno zestresowana. Najbardziej się obawiałam tego, że pominę jakiś punkt". Zobaczcie wideo:

>>> Zobacz także:

Ekipa Dzień Dobry TVN na planie sesji zdjęciowej. Co w swojej pracy kochają najbardziej?

Trendy na jesień 2020 w stylizacjach Agnieszki Woźniak-Starak. Co nosić w najbliższym sezonie?

Zofia Zborowska w zupełnie nowej odsłonie. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Autor: Iza Dorf

podziel się:

Pozostałe wiadomości