Gorąca atmosfera w "Hotelu Paradise". Poważna kłótnia między dwoma uczestnikami

Hotel Paradise

"Hotel Paradise 2" nieustannie budzi emocje. We wtorkowym odcinku programu dojdzie do poważnej wymiany zdań między dwójką uczestników. Co było jej powodem?

Kłótnia w "Hotelu Paradise 2"

Kolejna edycja "Hotelu Paradise", zgodnie z zapowiedziami Klaudii El Dursi, obfituje w emocje. Nie zabraknie ich między innymi we wtorkowej (22.09) odsłonie programu. Rozegra się w niej poważna kłótnia między dwoma uczestnikami show – Arturem Sargsyanem i Bartoszem Graczykiem. Podczas niej padły mocne słowa. Jaka kryje się za tym historia?
Pierwszy z nich praktycznie od samego początku jest w parze z Dominiką Konował. Ona sama sama jednak sporą sympatią darzy Bartka. Przez to już między nią a Arturem doszło do wymiany zdań. Graczyk obiecał, że więcej nie będzie podejmował starań o mieszkankę rajskiego hotelu. Wyjdzie jednak na jaw to, że nie do końca dotrzymuje danego słowa.

"Hotel Paradise 2" – gdzie i kiedy oglądać

Druga edycja "Hotelu Paradise" emitowana jest od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 na antenie TVN 7. Widzowie mogą też śledzić odcinki oraz dodatkowe materiały na platformie Player. Uczestnicy programu toczą między sobą walkę, w której stawką są miłość oraz pieniądze. Aż do samego finału każdy z nich podejmuje grę, jednak nie wiadomo z jaką konkretnie intencją. Potężna dawka emocji i prawdziwa różnorodność charakterów i osobowość – z tym właśnie każdego dnia spotykamy się w programie.

"Hotel Paradise 2" – nowy uczestnik

W ostatni poniedziałek mieliśmy okazać poznać nowego uczestnika programu. Jest nim 23-letni Krystian "Kris" Mikołajczyk z Warszawy. Uwielbia imprezy do białego rana, tatuaże oraz kobiety, które rozkochuje w sobie. Jaki jest jego ideał?

Niegrzeczna dziewczynka, arogancka, bez ogłady, kłótliwa i temperamentna, a jednocześnie atrakcyjna, kusicielska i ponętna

- czytamy w opisie sylwetki Krystiana na tvn.pl.
Zobacz także:
Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości