Meghan pomogła znaleźć pracę Polce! Teraz pani Agnieszka spotkała się z byłą księżną. Wszystko za sprawą... ubrań

Aktualizacja:
księżna Meghan

Choć z początkiem tego roku Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji członków brytyjskiej rodziny królewskiej, nadal angażują się w działania charytatywne. Ich akcje pomagają wielu osobom, a jedną z nich okazała się także pewna Polka. Mieszkająca w Wielkiej Brytanii Agnieszka miała okazję porozmawiać z Markle i podzielić się z nią swoją opowieścią.

Kolekcja ubrań Meghan Markle

Zanim małżonka księcia Harry'ego wróciła z najbliższą rodziną do Stanów Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii dała się poznać jako niezwykle dobrze ubrana księżna. Choć musiała przestrzegać brytyjskiego protokołu dyplomatycznego i zrezygnować z mini czy ubrań odkrywających dekolt oraz ramiona. Jej nowoczesne zestawy cieszyły się uznaniem, a ubrania przypominające kreacje byłej aktorki szybko znikały ze sklepowych półek.
Na fali tej popularności, Meghan została patronką organizacji Smart Works, która zapewnia kobietom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, odpowiednie elementy garderoby, by mogły z powodzeniem wrócić do pracy. W związku z tym w zeszłym roku Markle zaprojektowała całą kolekcję kapsułową ubrań, w której znalazły się m. in. białe koszule czy czarne żakiety. Co więcej, za każdą sprzedaną rzecz z tej kolekcji, sklepy uczestniczące w akcji, drugą taką samą rzecz przekazywały fundacji Smart Works.

Księżna Meghan pomogła Polce

Teraz Meghan postanowiła porozmawiać z kilkoma kobietami, którym pomogła za sprawą swoich charytatywnych działań w ramach Smart Works. Ze względu na trwającą nadal pandemię koronawirusa, spotkanie odbyło się wirtualnie. Wśród zaproszonych kobiet natomiast znalazła się Polka. Mieszkająca od wielu lat w Wielkiej Brytanii pani Agnieszka, podzieliła z byłą księżną swoją historią:

Był dzień otwarty, a Smart Works miało swoje stoisko. Bardzo się spieszyłam, ale zdałam sobie sprawę, że moja rozmowa o pracę odbędzie się w następnym tygodniu, więc postanowiłam spróbować. Zwróciłam się do obecnych tam pań i zapytałam, co mogą mi zaproponować i jak mogą mi pomóc. Wszyscy byli bardzo uprzejmi i przyjaźnie nastawieni. Wysłuchali mnie, odpowiadali na moje pytania

Gdy kobiety opowiedziały swoje wrażenia, w dyskusję włączyła się także sama Meghan. Podczas spotkania powiedziała:

Innym może wydawać się, że Smart Works dotyczy wyłącznie ubrań, ale tak nie jest. Te wszystkie rzeczy to powierzchowność, ale to, co robią dla nas, okazuje się najlepszym dodatkiem. Ubrania dodają pewności siebie, a to jedna z najważniejszych rzeczy, którą możecie zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Meghan i Harry wrócą do Wielkiej Brytanii? Słynna para ma spędzić tam przyszłe wakacje. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości