kolekcja ubrań

    kolekcja ubrań

    Choć z początkiem tego roku Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji członków brytyjskiej rodziny królewskiej, nadal angażują się w działania charytatywne. Ich akcje pomagają wielu osobom, a jedną z nich okazała się także pewna Polka. Mieszkająca w Wielkiej Brytanii Agnieszka miała okazję porozmawiać z Markle i podzielić się z nią swoją opowieścią.

    Za kostiumy do serialu „Druga szansa” odpowiada Dorota Williams. Wizerunek głównej bohaterki serialu, którą gra Małgorzata Kożuchowska, przypadł Polkom do gustu. Z tego względu kostiumograf we współpracy z pewną marką modową przygotowała kolekcję ubrań inspirowaną stylem Moniki Boreckiej. Będzie to linia na co dzień, czy na wieczór? Gdzie będzie można kupić ubrania i ile będą kosztować? Z Dorotą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

    Lider i wokalista zespołu disco polo Boys Marcin Miller zaprojektował własną kolekcję ubrań. O to, jak do tego doszło zapytała muzyka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Dawid Woliński przygotowuje się do kolejnego autorskiego pokazu. Będzie to jednak jego debiut z kolekcją pret-a-porter. Dlaczego projektant postanowił zrezygnować z kreacji wieczorowych na rzecz ubrań casualowych? Dawid zaczął też szyć t-shirty. Czy jest to ukłon w stronę mody masowej? Woliński zdradził to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.