Kasia Nosowska pomylona z Mikołajem: "Pani Kaśko! Ja pani nie poznałem, dlatego na te kolana się władowałem"

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska kolejny raz rozbawiła swoich fanów. Tym razem zaprezentowała się im w przebraniu Św. Mikołaja i zdradziła śmieszną anegdotkę związaną z teledyskiem do piosenki świątecznej, którą kiedyś nagrywała.

Katarzyna Nosowska w przebraniu św. Mikołaja

Kasia Nosowska dała się nam poznać nie tylko jako utalentowana wokalistka, lecz także jako osoba o celnych przemyśleniach, ogromnym dystansie do siebie i dużym poczuciu humoru. Jej posty na Instagramie należą już do kultowych i spotykają się z pozytywnym odbiorem internautów.

Tym razem artystka zdecydowała się podzielić z fanami anegdotą, która przypomniała jej się z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

- Nagraliśmy kiedyś piosenkę świąteczną - zaczęła post, a następnie dodała: - Siedzę Ci ja sobie na murku, w pełnym stroju Mikołaja, a z oddali nadchodzą panowie statyści, którzy za chwilę wcielą się również w role Mikołajów (w teledysku). Jeden z nich ładuje mi się na kolana (z marszu) i rubasznym głosem mówi: A co ja dostanę w prezencie od Mikołaja, Mikołaju? Chyba byłem grzeczny w tym roku... ho ho ho!! Odpowiadam: Nie sądzę, ho ho ho. Staram się wysunąć spod pana, bo leciutki nie był. Po teledysku podchodzi do mnie, totalnie zawstydzony i mówi: Pani Kaśko, jasny gwint... Ja pani nie poznałem... dlatego na te kolana się władowałem, myślałem, że to jeden z nas... Ot taka historia przy zaćmieniu Słońca. Trzymajcie się dziś ciepło!

Kasia do postu dołączyła również urocze zdjęcie, na którym prezentuje się w przebraniu Mikołaja.

Komentarze fanów wokalistki

Obserwatorzy konta byli zachwyceni przytoczoną przez Nosowską anegdotką. Pod postem możemy przeczytać: "Wspaniała historia! Takie uwielbiam", "Taki Mikołaj to mi gra", "Przyjdziesz do mnie Mikołaju?".

>>> Zobacz także:

Dom Małgorzaty Rozenek gotowy na Boże Narodzenie. "Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne"

Katarzyna Grochola o przemocy w związku: "Mój oprawca wyrwał spode mnie krzesło i mnie uderzył"

Wyjątkowe święta Bożego Narodzenia Rubików. Spędzą je zupełnie inaczej, niż w poprzednich latach. "Nie ważne gdzie, ważne z kim"

Autor: Iza Dorf

podziel się:

Pozostałe wiadomości