Kasia Nosowska

  Kasia Nosowska

  Towarzyszyła jej znana przyjaciółka

  Katarzyna Nosowska od lat inspiruje swoich fanów. Gwiazda, która niedawno skończyła 50 lat, wyznała, jak czuje się po przekroczeniu magicznej granicy. Nie zabrakło trafnych spostrzeżeń i wzruszających słów.

  Piosenki Kasi Nosowskiej zna większość Polaków. Jej droga do sukcesu jednak nie była łatwa. Pracowała na poczcie i śpiewała w chórkach, zanim rozpoczęła się jej kariera. Obecnie jest jedną z najbardziej szanowanych piosenkarek. Jak to osiągnęła?

  Kasia Nosowska należy do niezwykle wyrazistych polskich wokalistek. Niejednokrotnie szokowała wyglądem, bowiem od lat lubi eksperymentować. Teraz okazuje się, że jest prawdziwą inspiracją dla swojego syna. Mikołaj Krajewski chodzi w jej ubraniach sprzed lat i są one starsze od niego.

  Katarzyna Nosowska kolejny raz rozbawiła swoich fanów. Tym razem zaprezentowała się im w przebraniu Św. Mikołaja i zdradziła śmieszną anegdotkę związaną z teledyskiem do piosenki świątecznej, którą kiedyś nagrywała.

  Kasia Nosowska nigdy nie zawodzi. Tym razem pokusiła się o nagranie paru filmików, w których radzi parom w ważnych dla nich kwestiach. Oświadczyny? Informacja o rozwodzie? Wokalistka ma na to sposób.

  Kasia Nosowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Wokalistka jest autentyczna, szczera, a to wszystko przekazuje z charakterystycznym dla siebie sarkastycznym poczuciem humoru. Jej nowe nagranie na Instagramie to udowadnia.

  Kasia Nosowska w swojej najnowszej trasie koncertowej występuje razem ze swoim synem Mikołajem Krajewskim. Skąd taki pomysł? I jakie to uczucie występować na jednej scenie ze swoim dzieckiem? Czy Mikołajowi spodobał się pomysł artystycznej współpracy z mamą? Czy nie bał się oskarżeń o nepotyzm? Z Kasią i Mikołajem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po po tym, jak zespół Hey zawiesił swoją działalność, Katarzyna Nosowska wymyśliła dla siebie nową aktywność - zaczęła publikować na Instagramie filmiki, w których w zabawny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość i świat show-biznesu. Czy powstają one spontanicznie, a może są reżyserowane? Kto pomaga Kasi je nagrywać? Teksty z filmików wraz z ilustracjami wydane zostały w formie książkowej. Będzie druga część książki? Artystka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Kasia Nosowska zagrała w 5. sezonie Drugiej Szansy. W jaką postać się wcieliła? Co czeka główną bohaterkę serialu Monikę Borecką? Z aktorami grającymi w Drugiej Szansie rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara poznała sekrety jednego z najpiękniejszych i najbardziej znanych muzeów świata - madryckiego Prado. Jej przewodnikiem był pisarz Javier Sierra. Opowiedział jej m.in. o przesłaniach zapisanych przez malarzy w swoich dziełach.

  Do finału konkursu ŠKODA Auto Muzyka przeszło 100 zespołów z utworami, który zdobyły największą ilość głosów w glosowaniu internautów. Spośród nich jury, w składzie którego jest m.in.: Kasia Nosowska i Wojciech Waglewski, wybiorą 10 najlepszych, którzy nagrają płytę i wystąpią na żywo w studio m. Agnieszki Osieckiej. Waglewskiego i Nosowską zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o zainteresowanie tym konkursem, o to czy mają już swoich ulubieńców i jakie są ich pierwsze wrażenia? Czego szukają w muzyce?

  Już w sobotę, w naszym studiu, będziemy gościć Zbigniewa Bródkę - mistrza olimpijskiego z Soczi 2014. Towarzyszyć mu będzie żona. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m.

  Na szkolnych imprezach zawsze była mumią, smerfetką i cyganką, a teraz za sprawą dwóch dziewczyn stałą się carycą! Jak tego dokonały? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się Weroniką.

  Niedawno ukazała się najnowsza płyta Katarzyny Nosowskiej. Krążek nosi tytuł "8". Czy jest to szczęśliwa liczba wokalistki, czy może wybór takiego tytułu jest zupełnie przypadkowy? O swojej nowej płycie, muzycznej współpracy ze swoim życiowym partnerem i planach na przyszłość opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.