Kasia Nosowska

  Kasia Nosowska

  Kasia Nosowska w swojej najnowszej trasie koncertowej występuje razem ze swoim synem Mikołajem Krajewskim. Skąd taki pomysł? I jakie to uczucie występować na jednej scenie ze swoim dzieckiem? Czy Mikołajowi spodobał się pomysł artystycznej współpracy z mamą? Czy nie bał się oskarżeń o nepotyzm? Z Kasią i Mikołajem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po po tym, jak zespół Hey zawiesił swoją działalność, Katarzyna Nosowska wymyśliła dla siebie nową aktywność - zaczęła publikować na Instagramie filmiki, w których w zabawny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość i świat show-biznesu. Czy powstają one spontanicznie, a może są reżyserowane? Kto pomaga Kasi je nagrywać? Teksty z filmików wraz z ilustracjami wydane zostały w formie książkowej. Będzie druga część książki? Artystka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Kasia Nosowska zagrała w 5. sezonie Drugiej Szansy. W jaką postać się wcieliła? Co czeka główną bohaterkę serialu Monikę Borecką? Z aktorami grającymi w Drugiej Szansie rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara poznała sekrety jednego z najpiękniejszych i najbardziej znanych muzeów świata - madryckiego Prado. Jej przewodnikiem był pisarz Javier Sierra. Opowiedział jej m.in. o przesłaniach zapisanych przez malarzy w swoich dziełach.

  Do finału konkursu ŠKODA Auto Muzyka przeszło 100 zespołów z utworami, który zdobyły największą ilość głosów w glosowaniu internautów. Spośród nich jury, w składzie którego jest m.in.: Kasia Nosowska i Wojciech Waglewski, wybiorą 10 najlepszych, którzy nagrają płytę i wystąpią na żywo w studio m. Agnieszki Osieckiej. Waglewskiego i Nosowską zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o zainteresowanie tym konkursem, o to czy mają już swoich ulubieńców i jakie są ich pierwsze wrażenia? Czego szukają w muzyce?

  Już w sobotę, w naszym studiu, będziemy gościć Zbigniewa Bródkę - mistrza olimpijskiego z Soczi 2014. Towarzyszyć mu będzie żona. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m.

  Na szkolnych imprezach zawsze była mumią, smerfetką i cyganką, a teraz za sprawą dwóch dziewczyn stałą się carycą! Jak tego dokonały? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się Weroniką.

  Niedawno ukazała się najnowsza płyta Katarzyny Nosowskiej. Krążek nosi tytuł "8". Czy jest to szczęśliwa liczba wokalistki, czy może wybór takiego tytułu jest zupełnie przypadkowy? O swojej nowej płycie, muzycznej współpracy ze swoim życiowym partnerem i planach na przyszłość opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.