Gwiazdy

  Gwiazdy

  Państwo Nowak poznali się w 1976 roku a w 1980 wzięli ślub. On od 40 lat jest kompozytorem i wykonawca swoich własnych piosenek a także założycielem zespołu Happy End. Sami uważają, że ich sukcesem są optymistyczne teksty piosenek, i wesołe, lekkie melodie

  Kasia Cichopek i Joanna Koroniewska w ciąży? Natalia Lesz nową partnerką Kuby Wojewódzkiego? Anna Korcz wychodzi za mąż i buduje dom? Natasza Urbańska już pracuje, a Magda Mołek została kobietą roku TVN Turbo. Z dziennikarką Ewą Wojciechowską porozmawialiśmy o życiu gwiazd.

  23 stycznia Janusz Panasewicz zagrał swój pierwszy koncert z utworami z solowej płyty. Ze swoim nowym zespołem zagrał w rodzinnym mieście, Olecku

  Początek lat osiemdziesiątych, władza nas nie kochała. Dla rządzących byliśmy bandą bezrobotnych oszołomów, żerujących na masie pracującej. Niebieskie ptaki o nas mówili. Darek Dusza wyrobił sobie nawet takie zaświadczenie o zatrudnieniu, miejsce pracy "Śmierć kliniczna" - śmieje się Ireneusz Dudek.

  Krzysztof Skiba od lat prowadzi bale karnawałowe, najbardziej w pamięć zapadł mu bal prostytutek i alfonsów. Opowiedział nam o tym jak wyglądają bale którymi się opiekuje.

  Życiowy partner Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk, podpisał nowy kontrakt piłkarski. Alicja Bachleda-Curuś nie próżnuje w Hollywood. Aktorka zagrała w produkcji "Ondine" u boku zdobywcy Złotego Globu Colina Farrella. Seks-taśma Marilyn Monroe sprzedana za 1,5 miliona dolarów! Czy ostatnio żyły plotkarskie gazety i serwisy?

  Jak się pracuje z byłym partnerem lub partnerką? Doskonale wie o tym Dariusz Kordek, kiedyś związany z Edytą Górniak, spotkał się z nią na planie trzeciej edycji show "Jak Oni śpiewają". Wkrótce przekona się o tym również Zbigniew Urbański, który wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" razem ze swoją "byłą" Katarzyną Skrzynecką.

  Na rynku ukazała się książka Mariusza Urbanka "Waldorff. Ostatni baron Peerelu". Tomasz Raczek wspomina Jerzego Waldorffa jako człowieka wielu pasji. Waldorff był intelektualistą, muzykologiem, arystokratą, oddanym kochankiem i człowiekiem zaangażowanym w ratowanie Cmentarza Powązkowskiego.

  Tomasz Jacyków na planie programu "Dzień dobry TVN" we Wrocławiu przeżył niewiarygodną przygodę. - Po nagraniu podeszła do mnie kobieta. Myślałem, że chciała poprosić mnie o radę w sprawie mody, gdy jednak usłyszałem, że jest moją siostrą, dosłownie zbaraniałem - opowiada Tomasz Jacyków.

  W listopadzie wybrałem się na wyprawę do Tunezji. To była najpiękniejsza podróż mojego życia - wspomina Irek Bieleninik. Niestety podczas podróży zdarzył się wypadek. Niedaleko mnie eksplodowała butla z olejem i, gdyby nie to, że miałem okulary straciłbym wzrok - mówi gość Dzień Dobry TVN.

  W Polsce rzadko mają miejsce spektakularne powroty wielkich gwiazd. Come back takiego zespołu, jak np. Brygada Kryzys, ważny jest tylko dla wąskiej grupy jej wiernych fanów. Istotnym wydarzeniem był natomiast powrót Krzysztofa Krawczyka, który nagrał płytę ze Smolikiem - uważa dziennikarz muzyczny Hirek Worna.

  Jacek Bryndal założył zespół "Atrakcyjny Kazimierz", ponieważ miał ochotę spróbować humoru kabaretowego, pójść w stronę pastiszu, czego nie mógł zrobić, grając w Kobranocce. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział nam, jak powstał największy przebój tej grupy.

  "Kochaj i tańcz" to film, w którym na granicy rytmu i tańca rodzi się miłość, a pierwszy postawiony przez bohaterów na parkiecie krok, pociąga za sobą lawinę nieprzewidzianych zdarzeń. Nasi goście, Katarzyna Figura i Katarzyna Herman, opowiedzieli nam o swojej przygodzie z tym filmem.

  Odwiedziliśmy Artura w jego domu by pogratulować mu zdobytych bramek. Przy okazji opowiedział nam czemu nie widzimy go w reprezentacji Polski.

  Tylko u nas możecie zobaczyć ekskluzywny wywiad z Jimem Carreyem. Rozmawiamy z nim o jego najnowszym filmie "Jestem na tak".

  W sklepach pojawiła się właśnie specjalna, dwupłytowa edycja płyty "Sexi Flexi". A w studiu piosenkarka opowiedziała nam o swojej filozofii.

  By już od poniedziałku wprowadzić państwa w świąteczny nastrój, zaprosiliśmy Marię Sadowską. Wokalistka razem ze swoja mamą, Lilianą Urbańską, wykonała utwór "Mali kolędnicy" z płyty pt. Gwiazdka dla każdego.

  O wszystkich ważniejszych showbiznesowych wydarzeniach ostatniego tygodnia rozmawialiśmy z Katarzyną Zwolińską z magazynu Viva!

  Ten rok obfitował w ceremonie ślubne gwiazd. Niektóre odbyły się z wielką pompą, inne przeszły prawie bez echa. To pierwszy taki rok, kiedy śluby gwiazd podchodziły do rangi niemalże wydarzeń narodowych.

  Przypomnieliśmy wam wydarzenia która wywołały najwięcej zamieszania w minionym roku.

  Zbliża się karnawał, a w nim mnóstwo okazji do zabawy na imprezach domowych i na wielkich balach. Z Ewa Kuklińską i Zbigniewem Wodeckim powspominamy prywatki sprzed lat, a od Wojtka Łozowskiego postaramy się dowiedzieć, jak dzisiaj wyglądają domówki.

  Z naszymi gośćmi porozmawiamy na temat najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Przyjrzymy się też największym wpadkom gwiazd.

  - W pierwszej połowie lat 90 w modzie dominowały mocne kolory, żakiety z poduszkami, kolorowe szpilki. - W latach 90 wiele zespołów i wokalistów rozpoczęło swoją karierę jak Kasia Kowalska, Edyta Bartosiewicz, Varius Manks, Ira. - Kolega ze Stanów Zjednoczonych namówił mnie na realizacje programu „ Koło Fortuny” w Polsce. O tym jak wspominają lata 90 opowiedzieli nam - Tomasz Jacyków, Michał Figurski i Wojciech Pijanowski.

  Muzykę do piosenki Brzydcy napisał Krzysztof Ścierański, tekst na prośbę Pani Grażyny napisał Jan Wołek. Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście dowiedzieć się wszystkiego na temat okoliczności w, których powstał ten utwór.

  Jacek, który na scenie jest Żakliną, od 18 lat wykonuje drag queen show. - Zawsze chodziło o to, żeby wywołać u widzów uśmiech, by zapomniała o codziennych kłopotach - mówi Żaklina. I rzeczywiście, jej występ może rozbawić nawet największego ponuraka.

  Kasia napisała słowa tej piosenki rozmyślając o swoim związku z Jaro, muzykiem, kompozytorem, autorem muzyki również do tej piosenki. Oboje tworzą wyjątkowo dobry związek, ale tak jak w każdym "małżeństwie" i do nich przychodzą gorsze dni