Gwiazdy

  Gwiazdy

  Kasia napisała słowa tej piosenki rozmyślając o swoim związku z Jaro, muzykiem, kompozytorem, autorem muzyki również do tej piosenki. Oboje tworzą wyjątkowo dobry związek, ale tak jak w każdym "małżeństwie" i do nich przychodzą gorsze dni

  Jest młodszym bratem Ralpha Finnes, zyskał sławę swoją rolą w filmie "Zakochany Szekspir". Kindze Rusin opowiedział czego nauczył się w Polsce i co ma wspólnego z księciem Karolem.

  Dziś w cyklu Filmowe duety przyjrzeliśmy się bliżej losom Kolędowej i Szklarzowi z filmu "Wyjście awaryjne", w których rolę wcielili się Bożena Dykiel i Andrzej Golejewski.

  Czy Ilona Felicjańska ma nowego mężczyznę? Na czym polega konflikt między Małgorzatą Foremniak i Anna Muchą? Jak układa się Michałowi Wiśniewskiem i jego żonie? Jak przebiegała 10. rocznica ślubu Katarzyny Figury? O to zapytaliśmy świetnie zorientowaną dziennikarkę Dzień Dobry TVN Ewę Wojciechowską.

  Dziś w Dzień Dobry TVN razem z Muńkiem Staszczykiem i Ludwikiem Dornem rozmawialiśmy na temat subkultur młodzieżowych. Przekonaj się do jakich grup należeli obaj panowi i jak wspominają swe młodzieńcze wybryki.

  Polski raper Peja, czyli Ryszard Andrzejewski, kolejny raz ma kłopoty z prawem. Sprawa jest poważna, bo raper sprowokował swoich fanów do pobicia jednego z uczestników koncertu wykonawcy w Zielonej Górze. Tylko w "Dzień Dobry TVN" mogliście już zobaczyć fragmenty ekskluzywnego wywiadu, który w całości będziecie mogli obejrzeć w "Uwadze!" o godzinie 19.45.

  Czy Maciej Zakościelny znowu się zakochał, a Radosław Majdan chce zostać modelem? Kim jest nowa miłość Kazimierza Marcinkiewicza? O tym w Dzień Dobry TVN!

  Ruszają zdjęcia do nowej serii popularnego serialu "39 i pół", a wczoraj podczas uroczystej gali Telekamer 2009 Tomasz Karolak, serailowy Darek, odebrał nagrodę dla najlepszego aktora. O tym, czego możemy się spodziewać po nowej serii "39 i pół" zapytaliśmy między innymi Darię Widawską, która wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie.

  Decydując się na ten zawód najważniejsze jest, by trafić do jak największej liczby osób, ale ze swoją pracą, nie ze swoim życie prywatnym - mówi aktorka Joanna Brodzik. I dodaje, że jeśli ktoś przekracza granice jej prywatności bez jej wiedzy i zgody, to traktuję to jako kradzież. Czy Piotr Rubik, Michał Żebrowski i Joanna Liszowska, goście Dzień Dobry TVN, są tego samego zdania?

  Krytyk muzyczny Bogusław Kaczyński, który w ubiegłym roku otarł się o śmierć przekonuje, że najważniejsze jest, by wierzyć w wyzdrowienie, nie poddawać się i nie leżeć bezczynnie. - W powrocie do zdrowia ważne jest wsparcie bliskich i wiara we własne siły - zapewnia dziennikarz muzyczny, który po udarze mózgu trafił w ubiegłym roku do szpitala.

  Był rok 1982. Tkaczyk razem z zespołem Kombi koncertował w Szczecinie w klubie "Mała scena rozrywki". Po koncercie zaczęła się dyskoteka. Zauważył na niej młodą, niezwykle piękna kobietę. Chwile rozmawiali, niestety dziewczyna musiała wcześnie wrócić do domu. Nie zdążyli nawet wymienić się telefonami..

  Tancerz, którego poznała cała Polska dzięki udziałowi i zwycięstwu w pierwszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" publicznie jest bardziej znany pod swoim pseudonimem "Gleba" od swoich słynnych skoków na ziemię. Swój styl określa jako "współczesny ezoteryczny taniec dynamiczny". Jego nową pasją jest jeździectwo.

  "Ubieranie do snu" to płyta, która w całości została napisana i nagrana przeze mnie, w moim studiu - mówi w Dzień Dobry TVN Marcin Rozynek. Płyta trafi w tym tygodniu na sklepowe półki. Dziś rozdawaliśmy ją w konkursie.

  Dziś premiera teledysku do piosenki "Rany", która pochodzi z ostatniej solowej płyty Dody. Wokalistka napisała scenariusz do teledysku i była jego drugim reżyserem, pierwszym był Bo Martin, szwedzki reżyser, który ostatnio pracował przy teledyskach Ani Dąbrowskiej. Jak wspomina pracę na planie teledysku? Zapytaliśmy ją także o to z kim i, gdzie spędzi Walentynki?

  w latach 80. modne były postawione włosy. Im wyżej tym lepiej. Do ich ułożenia wykorzystywaliśmy wszystko, na przykład, białko lub cukier - mówi Paweł Stasiak. Wokalista "Papa Dance" ma jednak nadzieję, że nie powrócimy do stylizacji lat 80. Przyznaje, że przez te eksperymenty z włosami wielu mężczyzn szybciej wyłysiało. - Ja też, zapewne - dodaje.

  Srebrne jabłka miesięcznika "Pani" rozdane. Pierwszą nagrodę otrzymała Danuta i Krzysztof Ziemiec. Pięć miesięcy temu ciężki wypadek wywrócił ich życie do góry nogami, ale ich samych nie zmienił. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy też Irenę Jarocką, która wraz z mężem Michałem Sobolewskim zajęła trzecie miejsce.

  W czasach PRL była taka osoba w telewizji, która kazała zakładać pończochę na obiektyw kamery, żeby jej twarz wyglądała młodo i atrakcyjnie - wspomina Halina Kunicka. Plotka głosi, że była nią prezenterka Irena Dziedzic. Bogumiła Wander pamięta, że studiu telewizji korygowano wygląd niektórych osób poprzez regulację ostrości obrazu. Dlatego czasami obraz był zupełnie zamazany.

  W 1995 roku Kasia została zaproszona na Festiwal w Sopocie. Z tego powodu kompozytor Robert Amirian skomponował kilka utworów, z których jeden mu się przyśnił i było to właśnie "A to co mam". Kasia napisała tekst, którego inspiracją było niespełnione uczucie.

  Kilka tygodni temuSonia Bohosiewicz, znana m.in. z Grupy Rafała Kmity, filmu "Rezerwat" oraz serialu TVN "39 i pół" została mamą. Opowiedziała nam o tym jak czuje się w nowej roli.

  Oficjalną listę par poznamy 19 lutego, kiedy to odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wszystkich uczestników. Jednak my, już dziś zdradziliśmy czworo z nich.

  Kogo kocha Kuba Wojewódzki, a kogo Edyta Herbuś i Kasia Cerekwicka? Magda Schejbal została mamą, a w najbliższą niedzielę Doda świętuje 25. urodziny.

  Polski ojciec jest wielkim nieobecnym w życiu swojego dziecka - tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS. Tylko dla 13 proc. dorastających dzieci ojcowie są ważnymi partnerami. Jakie były relacje pomiędzy Małgorzatą Lewińską a jej ojcem? Czy Zuzanna Ziomecka zwierzała się swemu ojcu?

  Miałem szczęście być aż na czterech studniówkach jednego dnia - wspomina Norbi. Studniówka Marka Kościkiewicza wypadła w 1978 roku i wyglądała jak typowa szkolna impreza w PRL-u. Natalia Przybysz była na amerykańskiej studniówce, podczas której wybierano króla i królową balu, nie można było pić alkoholu, a rodzice pilnowali uczniów. A jak Ty wspominasz swoją studniówkę?

  Anegdoty związane z gwiazdami koncertującymi w Polsce opowiedzieli nam Andrzej i Krzysztof Korczak zajmujący się organizacją różnego rodzaju imprez i koncertów.

  Miał być żołnierzem został piosenkarzem. Jego debiutancki krążek "Back to Bedlam" ukazał się wiosną 2005 roku. Album rozszedł się w 11 milionach egzemplarzy, a charakterystyczny głos artysty, charyzmę i styl przypominający lata 70. polubili słuchacze. Przed występem w Sali Kongresowej udzielił wywiadu Kindze Rusin.

  W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dwaj nasi widzowie wygrali dwie nietypowe licytacje. Jedną z nich była możliwość spędzenia dnia z Kamilem Durczokiem w redakcji Faktów a drugą lekcja tańca ze Stefano Terazzino. Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy naszym widzom podczas odbierania wygranych! Udało się nam także porozmawiać z Kamilem Durczokiem na temat czystości stołu w studiu Faktów...

  Dzisiejszym gościem programu była Anna Jurksztowicz. Opowiedziała w studiu o swoim przebój z 1987 roku - o „Stanie pogody”. O tym, że jest to piosenka o niej samej, piosenkarka dowiedziała się dopiero po 21 latach, gdy nagrywała krótką historię piosenki dla Dzień Dobry TVN.