Gwiazdy

  Gwiazdy

  Zespół Carpe Diem istnieje ponad 15 lat, ale dopiero występ Szymona Wydry w programie "Idol" sprawił, że Carpe Diem stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce rockowych bandów. W Dzień dobry TVN Carpe Diem wystąpił z utworem "Dlaczego ja".

  Popularny aktor Jan Nowicki świętuje dziś swoje 69. urodziny. Z tej okazji, wspólnie z Jego życiową partnerką - tancerką Małgorzatą Potocką - przygotowaliśmy dla niego urodzinową niespodziankę.

  Anita Florczak i Kamil Czarnecki odpadli wczoraj z programu "You can dance". Dlaczego mieli mniej szczęścia niż pozostali uczestnicy programu?

  Tworzenie wartościowej marki to długotrwały proces - wyjaśnia Joanna Damięcka, właścicielka agencji aktorskiej i dodaje, że wartościową markę tworzy się z wartościowego materiału. Jej agencja zajmuje się promocją takich artystów, jak: Mateusz Damięcki, Michał Piróg, Leszek Lichota, Peter Lucas oraz Urszula Grabowska.

  Od dziś w kinach będzie można zobaczyć najnowszą część przygód legendarnego Agenta 007. W postać Bonda w "Quantum of Solace" wcielił się Daniel Craig.

  Szykuje się ciekawy eksperyment muzyczny. Grzegorz Turnau, przedstawiciel tak zwanej "piosenki lirycznej", postanowił zmierzyć się z wielką sceną i kilkutysięczną widownią. 23 listopada wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia. Koncert zbiegnie się z premierą specjalnego wydania płyty "Turnau - Rarytasy".

  Dziś premiera najnowszej części przygód legendarnego Agenta 007. Czy jego najnowsza partnerka Olga Kurylenko ma szansę stać się najbardziej seksowną dziewczyną Bonda? Do tej pory dziewczynami brytyjskiego agenta do zadań specjalnych były m.in.: Izabella Scorupco, Ursula Andress i Eva Green. O komentarz poprosiliśmy redaktor naczelną portalu Plejada Karolinę Korwin Piotrowską i dziennikarza Roberta Leszczyńskiego.

  14 listopada ukaże się książka Jerzego Stuhra „Stuhrowie. Historie rodzinne”. To opowieść o tym, jak historia obecna w życiu rodziny kształtuje Jerzego Stuhra i jego dzieci: Maćka i Mariannę.

  Niedawno narodził się nowy typ gwiazdy - tzw. gwiazdy internetu. Skąd się biorą i w jaki sposób działają? O tym w naszym materiale.

  O planach na święta, o tradycjach świątecznych oraz o przedświątecznym stresie rozmawialiśmy z Beatą Tyszkiewicz, Piotrem Cyrwusem i Pascalem Brodnickim.

  Nad filmem "Gwiazdy w czerni" pracuje ponad trzy lata. W wyprodukowanie filmu zainwestował około miliona złotych. - Nie żałuję, że dorobek całego życia zainwestowałem w film, bo uważam, że należy realizować marzenia. Mam nadzieję, że mimo trudności uda się skończyć projekt w tym roku - mówi Stanisław Mąderek. Film jest połączeniem dwóch gatunków - zwariowanej komedii sensacyjnej i fantastyki naukowej.

  Piotr i Agata Rubik - jedna z najgorętszych par showbiznesu. Poznali się 3 lata temu i od tego moment znaleźli się w centrum zainteresowania kolorowej prasy. Pisze się o nich wiele ale nie zawsze prawdziwie. W naszym studiu opowiedzieli nam jak znoszą ciągłe ataki paparazzi.

  Z Karoliną Korwin-Piotrowską rozmawialiśmy o "dobrych i złych" ślubach w showbiznesie między innymi o planowanym ślubie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

  Kto rządzi u nich w domu i kto za nich podejmuje ważne decyzje? Robert Rozmus i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk rozmawiali o plusach i minusach bycia pantoflarzem.

  W piątek 19.09.2008 odbywa się premiera nowej płyty Maria Awaria i książki Bezwstydnik Marii Peszek. "Marzyłabym o tym, aby ludzie - czytając Bezwstydnik - śmiali się i płakali, a słuchając płyty odczuwali nieodpartą ochotę aby się kochać" - powiedziała nam artystka.

  6 października, na antenie TVN rusza nowy serial "BrzydUla". Serialowa Ula-Brzydula, Julia Kamińska, postanowiła pokazać nam jak mieszka.

  Już 1 października w Krakowie rozpocznie się I Festiwal Kina Niezależnego „Off Camera”. Na festiwalu oceniane będą między innymi filmy kręcone przy pomocy telefonów komórkowych. Poprosiliśmy jednego z najwybitniejszych polskich filmowców, Sławomira Idziaka, aby przekazał naszym widzom część swej wiedzy. Dziś opowiemy jak ważni są dobrzy aktorzy.

  W Barcelonie trwają warsztaty taneczne uczestników trzeciej edycji "You can dance". Podejrzeliśmy co dzieje się w trakcie zajęć i jak radzą sobie uczestnicy.

  W warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej pojawiła się Yoko Ono. Artystka przyjechała aby otworzyć swoją wystawę - "Fly". W trakcie wizyty w Polsce Yoko udzieliła "Dzień Dobry TVN" ekskluzywnego wywiadu.

  Program "Mam talent" trwa w najlepsze. Wszyscy mieli szansę zobaczyć w akcji kandydatów i bezlitosne jury. A my, wraz z prowadzącymi - Marcinem Prokopem i Szymonem Hołownią - postanowiliśmy zajrzeć za kulisy.

  Mariusz Pudzianowski wrócił właśnie z Charleston w USA, gdzie po raz kolejny stoczył walkę o tytuł mistrza świata Strongman. Jako pierwszy człowiek w historii zdobył ten tytuł pięciokrotnie.

  "Mamma Mia!" to film, który w ciągu póltora miesiąca zarobił przeszło 300 milionów dolarów. Skąd taki sukces? W olbrzymiej mierze jest to zasługa... zespołu ABBA. To ich piosenki są tematem przewodnim musicalu.

  Paweł Małaszyński znany jest z wielu ról filmowych i teatralnych. Popularność przyniosła mu rola Piotra Korzeckiego w serialu „Magda M.”. Grał także m.in. w „Oficerze” (i jego kolejnych częściach) oraz główną rolę w „Twarzą w twarz”. Ostatnio możemy oglądać go w nowym "serialu". "Figo Fago" to mini serial, który oglądać możemy w programie "Szymon Majewski Show".

  Z Janem Peszkiem rozmawialiśmy o jego udziale w miniserialu prezentowanym w Szymon Majewski Show.

  Złote Lwy – marzenie polskiego filmowca. Prestiż, sława, medialny szum. Ale co potem? Jakie są losy zwycięzców z Gdyni? Jak sobie radzą w Polsce i poza nią? A przede wszystkim – jak zdają najważniejszy sprawdzian: konfrontację z publicznością? Czy wygrana w Gdyni gwarantuje kasę w kinach?

  Słynny polski hokeista Mariusz Czerkawski zakończył karierę sportową i wraca do Polski. Chce zacząć życie od nowa. - Gdy sam podejmujesz decyzję o zakończeniu kariery, robisz to na własnych warunkach - mówił Dzień Dobry TVN.