Gwiazdy

  Gwiazdy

  Złote Lwy – marzenie polskiego filmowca. Prestiż, sława, medialny szum. Ale co potem? Jakie są losy zwycięzców z Gdyni? Jak sobie radzą w Polsce i poza nią? A przede wszystkim – jak zdają najważniejszy sprawdzian: konfrontację z publicznością? Czy wygrana w Gdyni gwarantuje kasę w kinach?

  Słynny polski hokeista Mariusz Czerkawski zakończył karierę sportową i wraca do Polski. Chce zacząć życie od nowa. - Gdy sam podejmujesz decyzję o zakończeniu kariery, robisz to na własnych warunkach - mówił Dzień Dobry TVN.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sylwię Gruchałę, która pożegnała się wczoraj z programem Taniec z Gwiazdami.

  Estera pracuje jako nauczycielka muzyki w szkole podstawowej i gimnazjum. Karolina uczy języka angielskiego, Ewa z wykształcenia jest również nauczycielką, ale pracuje jako instruktorka tańca nowoczesnego, Agnieszka skończyła Wydział Pedagogiki i Psychologii, Ania pracuje jako informatyk. Razem tworzą zespół Nasty Ladies, który podbił serca jurorów programu "Mam talent".

  Wzorem magazynu PEOPLE portal Plejada.pl postanowił wybrać najbardziej stylową polską gwiazdę. Kto wygrał - Cielecka, Kayah, czy... Kwaśniewska?

  "Nic nie muszę" to tytuł nowej płyty Edyty Geppert, któa dziś właśnie trafiła do sklepów muzycznych. Z tej okazji zaprosiliśmy artystkę do studia "Dzień Dobry TVN", żeby porozmawiać o nowym albumiei pracy nad nim.

  20 czerwca Daria Widawska została mamą - urodziła synka. Jak Iwo zmienił jej życie? Kiedy aktorka wraca do pracy?

  19 września ukazała się nowa płyta Janusza Panasewicza - "Panasewicz". Do studia "Dzień dobry TVN" zaprosiliśmy muzyka i porozmawialiśmy o nowym albumie.

  Postanowiliśmy zgłębić zagadnienie uzdolnień. Czy miejsce zamieszkania ma jakiś wpływ na talenty ludzi, czy jest to raczej kwestia rodziny? Do rozmowy na ten temat zaprosiliśmy Małgorzatę Niemczyk, córkę trenera kobiecej reprezentacji Polski w siatkówce i Katarzynę Adamik, córkę Agnieszki Holland i Laco Adamika. Spotkaliśmy się także z Ewą Lewandowską, która swoim wykonaniem arii "Ave Maria" oczarowała telewidzów i jurorów programu "Mam talent".

  Kuba Sienkiewicz, lider "Elektrycznych Gitar", Wojciech Olejniczak, poseł SLD i Marek Kolbowicz, wioślarz, mistrz olimpijski z Pekinu. Co ich łączy? Nauka. Kuba Sienkiewicz i Wojciech Olejniczak już mają tytuł doktora. Kolbowicz broni się wkrótce. Czy satysfakcja płynąca z posiadania tytułu warta jest ciężkiej pracy jaką trzeba włożyć w jego zdobycie?

  Już 6 października TVN wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu - "BrzydUla". Małgorzata Socha, Weronika Książkiewicz i Filip Bobek, gwiazdy nowego sitcomu, opowiedzieli nam o pracy nad nim.

  Brian Friedman to jeden z najsławniejszych choreografów na świecie. Pracował z Britney Spears, Beyonce i Janet Jackson. To guru tancerzy na całym świecie. Telewizjia TVN zaprosiła go do współpracy przy organizacji tanecznych warsztatów dla uczestników programu "You can dance" w Barcelonie. Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i nie poprosić go o kilka chwil rozmowy.

  Piotr Rubik rozpoczął pracę nad swoim nowym projektem - ścieżką dźwiękową do filmu "Skopani". Jednak praca dla filmowców to nie jedyne zajęcie kompozytora. Rubik aktualnie tworzy również swoją nową płytę "RubikOne"

  Odwiedziliśmy plan nowego filmu Tomasza Szafrańskiego "Od pełni do pełni". W rolach głównych tej komedii z bardzo silnym wątkiem erotycznym zobaczymy Katarzynę Glinkę i Andrzeja Nejmana.

  Gdy zespół Sistars zawiesił swoją działalność obie jego wokalistki zaczęły myśleć o karierze solowej. Pierwsza swoją płytę wydała Paulina przybysz, teraz przyszedłczas na solowy album jej siostry - Natalii. W sklepach właśnie pojawiła się płyta „Maupka Comes Home”.

  Skąd się biorą przypadkowi bohaterowie, ludzie, którzy bez chwili zastanowienia ruszają z pomocą obcym ludziom? O odruchach jakie sterują człowiekiem sytuacjach gdy zagrożone jest cudze życie rozmawialiśmy z tymi, którzy nie raz już mieli okazję tego doświadczyć. Do studia zaprosiliśmy Jagnę Marczułajtis, Mateusza Kusznierewicza i Jacka Łągwę.

  Już wkrótce wokalista zespołu "Feel", Piotr Kupicha, zostanie po raz drugi ojcem. Razem z nami wybrał się aby przygotować wyprawkę dla dziecka.

  Po swoim filmowym debiucie w filmie "Serce na dłoni" Krzysztofa Zanussiego, Dorota Rabczewska wydała reedycję płyty "Diamond Bitch". W studio "Dzień dobry TVN" Czy piosenkarka wraca do muzyki, czy raczej zwiąże sie na dłużej z kinematografią? Podpytaliśmy także o sprawy sercowe - czy w życiu artystki pojawił się już ktoś wyjątkowy?

  Pomyłki, przejęzyczenia, nieprzewidziane zdarzenia, kłopoty techniczne. Podczas programu nadawanego na żywo może się zdarzyć wszystko. O swoich wpadkach w trakcie pracy zarówno w radiu jak i w telewizji opowiedzieli nam Mikołaj Kunica, Iza Szumielewicz i Łukasz Grass

  Po kilku latach przerwy w karierze Kora Jackowska powraca z nową płytą „Metamorfozy”. Początkowo album miał ukazać się w czerwcu, ostatecznie jego premierę zaplanowano na 26 września. Krążek został nagrany przy współpracy z młodym zespołem 5thElement.

  Cheeky Monkeys to urocza para dzieciaków którzy podbili serca publiczności brytyjskiej edycji Got talent. Natomiast Mateusz Ziółko w polskiej edycji programu Mam talent urzekł jurorów i publiczność piosenką Too much love will kill you. Dziś wystąpił specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN.

  W słynnej, wrocławskiej „Ruchomej Alei Gwiazd” pojawi się kolejny, siódmy już fotel, tym razem dla zespołu DeMono.

  Olaf Lubaszenko ponownie stanął za kamerą. Od paru dni trwają zdjęcia do komedii „Złoty Środek", w której główne role zagrają Anna Przybylska i Cezary Pazura.

  Marta i Wiktor Waszakowie, w tych rolach: Magdalena Walach i Paweł Małaszyński, są szczęśliwymi rodzicami pięcioletniego Tomka. Wiodą spokojne życie. Jednak z dnia na dzień zostają wplątani w misternie uknutą intrygę. Ktoś porywa im syna...

  Wybierz z nami parę, która daje prawdziwy popis maksymalnego obciachu - zachęca w Dzień Dobry TVN Karolina Korwin-Piotrowska redaktor naczelna portalu plejada.pl

  3 pażdziernika zakończyły się zdjęcia do ostatniego odcinka drugiej serii serialu "Twarzą w twarz". Zaprosiliśmy do studia gwiazdy tego serialu: Karolinę Nolbrzak, Karolinę Gorczycę i Pawła Małaszyńskiego.

  Reżyser Xawery Żuławski podjął się zadania, które zdaniem wielu specjalistów jest niewykonalne. Postanowił zekranizować powieść Doroty Masłowskiej "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną. W filmie zobaczymy między innymi Borysa Szyca, Sonię Bohosiewicz i Ewę Kasprzyk.

  Aktorka serialu "Kryminalni" - Magda Schejbal - jest w ciąży. Wiadomo, że na świat przyjdzie syn, któremu aktorka planuje dać na imię Ignacy. Bartosz Obuchowicz wziął ślub ze swoją długoletnia partnerką Kasią Sobczyńską, a Edyta Herbuś i Marcin Mroczek wytańczyli I miejsce na Tanecznej Eurowizji. O tym się dziś mówi!

  Serial "Na Wspólnej" gości na ekranach już od 5 lat. W tym czasie doskonale poznaliśmy losy czterech rodzin: Brzozowskich, Hofferów, Nowaków i Ziębów. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Annę Korcz, serialową Izabelę Brzozowską i Wojciecha Wysockiego, który wciela się w postać Jerzego Dudka.

  „Na Wspólnej” - najdłuższy i najpopularniejszy serial TVN - świętował jubileusz tysięcznego odcinka. Na „wspólnych” urodzinach tradycyjnie nie zabrakło tortu, przy którym aktorzy pomyśleli sobie „wspólne” życzenie. Widzowie będą mieli okazję świętować ten wyjątkowy jubileusz już dziś o godzinie 20.10!