Natalia Szroeder podsumowała 10-letnią karierę. "Bezczelnie marnuję swój potencjał"

 Kamil Piklikiewicz/East News
Kamil Piklikiewicz/East News
We wtorek ukazał się najnowszy singiel Natalii Szroeder pt. "Powinnam?", który zapowiada najnowszy album wokalistki. Jak wyznała, utwór podsumowuje ostatnie lata jej muzycznych działań. Nie wszystko szło po jej myśli.

Natalia Szroeder wydała nowy singiel "Powinnam?"

Natalia Szroeder jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Choć ma dopiero 25 lat, to już zdążyła zawojować muzyczny świat. 16 marca premierę miał jej najnowszy singiel "Powinnam?", który znacznie różni się od poprzednich. Piosenka podsumowuje karierę wokalistki i zapowiada "początek czegoś nowego, wyczekanego, wypracowanego i wymarzonego".

Natalia Szroeder ma dość wymagań innych

Natalia Szroeder przy okazji premiery "Powinnam?" zamieściła osobisty wpis w mediach społecznościowych, w którym wyjaśniła, że ma już dość doskakiwania do poprzeczki i dostosowywania się do wymagań.

- Mam od dzieciaka taką cechę charakteru, a może po prostu takiego fioła, taki strach może... strach przed tym, żeby nikogo nigdy pod żadnym pozorem nie rozczarować. I choć wydawać by się mogło, że to całkiem urocza przypadłość, jednak na dłuższą metę okazała się być dla mnie trochę utrapieniem. Moje wytrwałe próby, by sprostać gustom i oczekiwaniom wszystkich, by nie rozczarować nikogo, nigdy nie kończyły się pełnym sukcesem – rozpoczęła.

- Bo przecież zawsze znajdą się eksperci, którzy lepiej ode mnie wiedzą, co powinnam, a czego nie. Tacy, co to mają na moją artystyczną drogę dużo lepszą wizję niż ja sama i gdyby byli mną, to już dawno nie byliby mną, tylko co najmniej Duą Lipą. A ja tylko bezczelnie marnuję swój potencjał – dodała.

Następnie wymieniła po kolei, że powinna m.in. "pokazać skalę głosu, pisać lepsze teksty lub w ogóle nie pisać, przytyć, usunąć pieprzyk spomiędzy brwi". Takie rady przez 10 lat wokalistka słyszała od "ekspertów" i "wizjonerów" jej życia zawodowego. Teraz artystka powiedziała: "dość". Jak sama przyznała, trochę czasu jej zajęło, by dojść do tych wniosków.

"Powinnam?" to pierwszy singiel, zapowiadający nowy album Natalii Szroeder. Przypomnijmy, że artystka ostatnio nagrała też utwór z Margaret.

Zobacz także:

Nowy uczestnik "Hotelu Paradise 3". Co wiemy o Krzysztofie?

Edyta i Cezary Pazurowie w podróży poślubnej. Pieniądze zbierali przez 13 lat, teraz są w raju: "Zasłużyliśmy na to"

Wszechstronna Marta Bijan tworzy muzykę, filmy i książki. "Uważam, że można to wszystko pogodzić"

Zobacz wideo: Natalia Szroeder – „Pestki”

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla