utwór muzyczny

  Fani nie kryli zaskoczenia metamorfozą piosenkarki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem "Kręci się ziemia", wystąpiły Marisol, Agata Gołemberska i Maja Kapłon. Artystki utworem opowiedziały historię o przyjacielskim wsparciu po rozstaniu.

  Utwór "(mrok) Warszawianka" Michała Szpaka zapowiada jego nowy album zatytułowany "Nadwiślański mrok". Co kryje się za piosenką? Dlaczego swoją twórczość artysta określa mianem debiutu?

  Czy powtórzy sukces poprzednich przebojów?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał utwór "Zaskoczeni".

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów legendarnego zespołu Queen. Członkowie muzycznej grupy Brian May i Roger Taylor odkryli nieopublikowany dotąd utwór z Freddiem Mercurym.

  Artystka powoli odchodzi od wizerunku diwy. - Grubo zaszalałam - ocenia w Dzień Dobry TVN.

  Jak wam się podoba?

  Niemieccy muzycy przyjechali do Polski, by wykonać swój hit w studiu Dzień Dobry TVN.

  Marta Wiśniewska i Anna Świątczak połączyły siły. Właśnie ukazał się ich nowy singiel "Od nowa", któremu towarzyszy teledysk. Co kryje się za słowami utworu? Kto wyszedł z inicjatywą? O tym wokalistki opowiedziały w najnowszym wywiadzie.

  Niektóre utwory nigdy się nie starzeją. Tak jest w przypadku piosenki, którą Agnieszka Wiechnik zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN. Kiedy i dla kogo powstał utwór "Ty wiesz"?

  W teledysku do jej najnowszego singla wystąpił znany z "Top Model" Michał Gała.

  "Ja Ciebie kocham" - to trzeci utwór, który promuje najnowszy album "Hau! Hau!" zespołu T.LOVE. Płyta ukaże się lada dzień, bo 22 kwietnia. Obok głosu Muńka Staszczyka usłyszymy gościnnie Kasię Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni, Sokoła oraz Andrzeja Smolika.

  Zespół Łukasza Żurkowskiego oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Western", który pochodzi z nowej płyty zatytułowanej "KURZ". Posłuchajcie!

  "Ukraiński gniew" - to nowy utwór Chrystyny Sołowij. Wokalistka wykorzystała do niego znaną melodię piosenki włoskich partyzantów antyfaszystowskich, "Bella Ciao". - Nikt nie przypuszczał, nikt nie dopuszczał, czym może stać się ukraińska złość - śpiewa artystka. Utwór uznany został za hymn ukraińskiego ruchu oporu.

  Za nami premiera albumu Natalii Przybysz pt. "Zaczynam się od miłości". Płyta zawiera niezaśpiewane dotąd teksty Kory oraz dwie autorskie piosenki. Jedną z nich Przybysz wykonała na scenie Dzień Dobry TVN. - Śpiewanie to jest mój cały ekstrawertyzm - zapewnia.

  Natalia Kawalec to niezwykle utalentowana wokalistka, która sama komponuje muzykę i pisze teksty piosenek. Na scenie Dzień Dobry TVN artystka zaprezentowała swój nowy singiel. O czym opowiada piosenka zatytułowana "Not Giving Up"?

  "Goodbye" klasyczny alternatywny pop. Posłuchajcie

  "Postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu".

  Natalia Szczypuła to wokalistka, która łączy ze sobą wiele oryginalnych brzmień, nadając swojej muzyce ciekawy, popowo-jazzowy oraz soulowy charakter. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała piosenkę "Lukier".

  Tradycyjna muzyka arabska kształtowała się już w starożytności i nie ma bezpośredniego związku z islamem. Czerpała z wpływów muzyki greckiej, tureckiej, bizantyjskiej czy nawet katalońskiej. Tak bogate podłoże sprawiło, że coraz częściej ludzie zapoznają się z prawdziwymi hitami arabskiej muzyki.

  Wokalista wspomina przeszłość.

  Zespół Three of Us połączyła nie tylko pasja do muzyki, ale także przyjaźń. Ich debiutancki singiel "Szklany sufit" okazał się wielkim sukcesem, a muzycy nie zwalniają tempa. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Razem". Jak wam się podoba?

  Majka Jeżowska wystąpiła w studiu Dzień Dobry TVN, prezentując jeden ze swoich najpopularniejszych utworów, "Dłonie". Piosenkarka zachęciła do wzięcia udziału w festiwalu "Top Of The Top", który rozpocznie się 17 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie.

  Antek Smykiewicz i Chucho połączyli siły. Stworzyli utwór pełen energii zatytułowany "Carpe Diem", czyli chwytaj dzień i ciesz się życiem. I tak właśnie było podczas ich występu na dachu Dzień Dobry TVN.

  Ku uciesze fanów Julia Wieniawa po kilkunastu miesiącach powróciła z nowym muzycznym brzmieniem. Wokalistka w czarnej peruce i z nietuzinkowym makijażem poinformowała, że singiel "Na Darmo" zapowiada jej pierwszy album.

  Natalia Nykiel wraca z nowym singlem pt. "P.R.I.D.E.", który jest zapowiedzią jej najbardziej osobistej płyty. Jakie przesłanie niesie utwór? Co robiła przez ostatni rok? Na te pytania młoda wokalistka odpowiedziała w Dzień Dobry Wakacje. Posłuchajcie jej elektryzującego brzmienia.

  Do sieci właśnie trafił nowy singiel Eda Sheerana pt. "Bad Habits". Utworowi towarzyszy imponujący teledysk wyreżyserowany przez kultowego Dave'a Meyersa. Czy okaże się wakacyjnym hitem?

  Jarosław "Jarecki" Kubów to raper i wokalista, który ma na koncie współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej: Kamilem Bednarkiem, Krzysztofem Zalewskim, Ten Typ Mes i wielu innych. Występował na najważniejszych imprezach muzycznych, w tym Open’er Festival czy Męskim Graniu.

  Muzyka trance to gatunek muzyki elektronicznej, czyli klubowej. Jej charakterystycznym elementem jest szybki rytm. Rozwój muzyki trance przypadł na lata 90. ubiegłego wieku. Obecnie jest to jeden z ulubionych gatunków muzyki elektronicznej wielu słuchaczy.