kariera muzyczna

  kariera muzyczna

  Kuba Szmajkowski ma 19 lat, ale swoją muzyczną przygodę rozpoczął już kilka lat temu. Przez ostatnie trzy występował w zespole 4Dreames. Zdobył grono wiernych fanów i cieszy się ogromną popularnością. Teraz chce sprawdzić się jako solowy artysta. W Dzień Dobry TVN opowiedział o planach na przyszłość i zaśpiewał najnowszy singiel "Nieskończone".

  Kariera muzyczna Krystyny Giżowskiej rozpoczęła się na przełomie lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Artystka koncertowała m.in. w USA, Kanadzie, Rosji i Francji. Jednak największy sukces przyszedł na początku lat 80., kiedy nagrała utwór "Nie było ciebie tyle lat". Wokalistka powiedziała nam o okolicznościach powstania tej piosenki oraz kolejnego hitu "Przeżyłam z tobą tyle lat" i nagrodach, które otrzymała. Mogliśmy również zobaczyć kreacje sceniczne Pani Krystyny. Czy artystka nadal koncertuje i nagrywa?

  Michał Szpak na Eurowizji zajął wysokie, 8. miejsce. W głosowaniu widzów uplasował się na 3 pozycji. Czy jest zadowolony z wyniku i ze swojego występu? Czy był zdenerwowany? Czy Eurowizja pomoże mu w zagranicznej karierze? O swoich planach Michał Szpak opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Gość Dzień Dobry TVN Jerzy Grunwald zadebiutował na scenie w 1964 roku. Na początku lat 70. XX w. wyjechał z kraju. W Polsce jego twórczość została nieco zapomniana, natomiast za granicą Jerzy Grunwald, występujący tam pod pseudonim George&G., jest gwiazdą światowego formatu. Muzyk występuje w Szwecji, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Czy chciałby podbić polski rynek muzyczny?

  Marta Bijan była objawieniem czwartej edycji „X Factor”, ale już przed pójściem do programu miała spore grono fanów, którzy pokochali jej nagrania zamieszczone w internecie. Jak godzi przygotowania do matury z karierą muzyczną? Czy jej popularność rośnie po występie w "X Factor"? Dlaczego wolałaby wyśpiewać maturę?

  Był ministrantem, grał na organach i słuchał muzyki kościelnej. Takie były początki kariery Grzegorza Markowskiego. Dla publiczności zaczął śpiewać w latach 70. W ciągu trzydziestu lat kariery muzycznej zaśpiewał wiele hitów i zagrał jeszcze więcej koncertów. Na "Warsztat mistrza" z Grzegorzem markowskim zapraszamy do Dzień Dobry TVN już w najbliższą niedzielę!

  Ma 19 lat, śpiewa i prowadzi bloga. Ma też kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, a jej kanał na YouTube obejrzało już ponad 2 miliony osób. Kim jest "Saszan"? Oto historia nastolatki z czerwonymi włosami, która udowadnia, że karierę muzyczną można zrobić bez znajomości i pomocy wielkich wytwórni muzycznych. Czy to prawda, że inspiruje się Rihanną? Roksana "Saszan" Pindor była gościem Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie wykonała piosenkę "Świat Jest Nasz". Posłuchajcie! Podoba się Wam?