Gwiazdy

Edyta i Cezary Pazurowie w podróży poślubnej. Pieniądze zbierali przez 13 lat, teraz są w raju: "Zasłużyliśmy na to"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Edyta i Cezary Pazurowie w podróży poślubnej. Pieniądze zbierali przez 13 lat, teraz są w raju: "Zasłużyliśmy na to"

Dzień Dobry TVN

Nigdy nie jest za późno na podróż poślubną – potwierdzają to Edyta i Cezary Pazurowie, którzy właśnie spędzają swój "tydzień miodowy" w rajskich okolicznościach przyrody. Swój wyjazd zawdzięczają "zbieraniu piątek".

Oszczędzanie według Pazurów

Jakiś czas temu Edyta Pazura na Instagramie poinformowała swoich obserwatorów, że od 13 lat razem z mężem, Cezarym Pazurą, zbierają do skarbonki pięciozłotówki. Wszystko po to, aby po 12 latach od ślubu wyruszyć w podróż poślubną. 

- 5 zeta, czyli o oszczędzaniu rzecz jasna - zaczęła. Co można kupić za 5 złotych? Na przykład podróż poślubną. Jak to możliwe? A no tak, że od 13 lat wrzucamy do wielkiej skarbonki wszystkie monety pięciozłotowe, które mamy w portfelach. I tak oto przed nami w końcu nasz "tydzień miodowy" za tak zwanego piątaka. Polecam. Można też zbierać inne nominały – napisała Pazura.

Cezary Pazura: "Jesteś w raju, bo jesteś ze mną"

Oszczędzanie przyniosło rezultaty. Edyta i Cezary Pazurowie spędzają właśnie "tydzień miodowy" na Malediwach. Żona aktora udostępniła na Instagramie wideo, na którym słyszymy, jak Cezary komplementuje ukochaną.

  • - Pozdrawiamy was serdecznie. Poprosiłam Czarka, żeby mnie nagrał, żebym mogła w końcu coś do was powiedzieć. Czarek, powiedz coś – zachęca męża Edyta.
  • - Ja mówię spoza kadru, bo tak pięknie wyglądasz. Zawsze mi się podobasz, a dzisiaj wyjątkowo. Jesteś w raju, wiesz? A wiesz dlaczego? Bo jesteś ze mną - podkreśla Cezary.
  • - Zasłużyliśmy na to. Po tylu latach – dodaje żona Pazury. - Także pamiętajcie, opłaca się zbierać piątki – kwituje.
Zobacz wideo: Edyta Pazura o podstępnej depresji

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
62
16
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
22.03.2021
Ciemny
To głupio zrobili, bo "piątki" sprzed 13-tu lat, miały zupełnie inną siłę nabywczą, niż piątki dzisiejsze. Sporo stracili na tej "oszczędności), ale o tym uczą już w szkole podstawowej.
16.03.2021
Joli
Dużo miłości i cudownego czasu razem ?? Bardzo Was lubię ??