Malediwy

    Malediwy

    Błękit nieba bez jednej chmurki, pusta plaża, biały piasek i cudowna, krystalicznie czysta woda. W takich rajskich okolicznościach spędza czas Kinga Rusin. Dziennikarka, która od jakiegoś czasu przebywa i pracuje na Malediwach, pochwaliła się w sieci zdjęciem z plaży. Moment, gdy daje susa do oceanu, wzbudził uznanie internautów. Fani są pod wrażeniem jej nienagannej figury.

    Magdalena Typel prowadzi dwa pensjonaty na jednej z lokalnych wysp na Malediwach - Nilandhoo. Swoje rajskie życie wiedzie tam już od 8 lat. Co ciekawe, była jedną z pierwszych osób, które wybrały się na tę wyspę na własną rękę, unikając resortów. Po bardzo udanych wakacjach w 2013 r., Magda zdecydowała się wyjechać na stałe. Nie bez znaczenia jest na pewno fakt, że z wysp pochodzi jej ukochany. O swoim życiu na drugim końcu świata opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

    Już niedługo egzotyczne ryby i piękne rafy koralowe będzie można zobaczyć za oknami hotelu. A to wszystko dzięki polskiej firmie z Trójmiasta, która zaprojektowała podwodny hotel. Projekt wsparło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Hotel trafi na Malediwy. Jak będzie przymocowany do dna? Czy spełnia wymagania ekologiczne? Ile będzie kosztowała doba w hotelu? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: dziennikarza naukowego Karola Wójcickiego i prezesa Deep Ocean Technology Arkadiusza Majerskiego.