malżeństwo

  malżeństwo

  Michał Wiśniewski: "Co poszło nie tak?"

  Lada moment ukaże się książka "Zbyszek przez przypadki", czyli wywiad rzeka ze Zbigniewem Zamachowskim. Aktor opowiedział w niej m.in. jak poznał swoją trzecią żonę, Monikę Richardson. Ich życiowe ścieżki wiele razy się przecinały, zanim ostatecznie zostali parą.

  Podobno nie ma recepty na idealny związek, ale są pary, które udowadniają, że można spędzić razem kilkadziesiąt lat i cały ten czas iść zgodnie razem przez życie. Mariola Bojarska-Ferenc i jej mąż Ryszard Ferenc w Dzień Dobry TVN zdradzili swój przepis na udane, wieloletnie małżeństwo.

  Taki związek jak ich rzadko się zdarza w polskim show-biznesie. Agata Młynarska i Przemysław Szmidt od kilku lat tworzą udane małżeństwo. Para może na sobie polegać w każdej sytuacji, a dzięki miłości łatwiej im stawiać czoła przeciwnościom losu. Dziennikarka nie ma co do tego wątpliwości.

  Kobieta chora na Alzheimera ma coraz większe problemy z normalnym funkcjonowaniem. Nie pamięta nawet, że 45 lat temu wzięła ślub, a wybranek był miłością jej życia. Mąż chce, by nadal czuła się kochana, dlatego regularnie prosi żonę o rękę. Wzruszający filmik, który pokazuje bezgraniczne uczucie starszej pary, zachwycił miliony internautów.

  Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili od czterech lat są szczęśliwym i kochającym się małżeństwem. Z okazji kolejnej rocznicy ślubu aktorka pochwaliła się pięknym zdjęciem z mężem. Napisała do ukochanego kilka romantycznych słów.

  Katarzyna Grochola i jej mąż, Stanisław, świętują kolejną rocznicę ślubu. Trzy lata temu para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak w tym roku nie mogą razem celebrować tych wyjątkowych chwil - dzieli ich zbyt duża odległość. W swoim poście pisarka dała swoim obserwatorom wyjątkową radę.

  Historia ich związku mogłaby się nadawać na scenariusz do komedii romantycznej. Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik poznali się w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Szybko między nimi zaiskrzyło, pokochali się, a teraz spodziewają się pierwszego dziecka. Właśnie świętują dwa i pół roku małżeństwa.

  Alexi Lubomirski obchodzi 12. rocznicę ślubu ze swoją żoną Giadą Torri. Brytyjski fotograf jest w bardzo udanym związku, dlatego postanowił podzielić się z fanami cennymi radami, które pomagają mu tworzyć trwałe i zgodne małżeństwo.

  W mediach wciąż pojawiają się nowe doniesienia, dotyczące ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Ukochana aktora milczy i nie wypowiada się publicznie na ten temat. Jednak on postanowił podsycić plotki. Fani życzą mu szczęścia na nowej drodze życia.

  Wojciech Błach jest mężem Agnieszki od 2016 roku i wspólnie wychowują czteroletniego syna, Jeremiego. Aktor jest starszy od swojej żony o 19 lat. Czy ta różnica wieku przekłada się na ich życie i relacje?

  Sylwia Peretti bardzo długo czekała na ten moment. Była uczestniczka show TTV "Królowe życia" wyszła za mąż za swojego ukochanego Łukasza Porzuczka. Panna młoda w tym ważnym dniu prezentowała się wyjątkowo. Bez wątpienia była największą gwiazdą wesela. Zdjęcia z ceremonii są zachwycające.

  Od momentu, gdy Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik ogłosili w Dzień Dobry TVN, że spodziewają się dziecka, tempo ich życia tylko rośnie. Bohaterowie 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie się przeprowadzają. Zdradzili nam, jak wyglądały ich ostatnie chwile w starym mieszkaniu oraz, jak urządzają się w swoim nowym lokum.

  Olivier Janiak wraz z rodziną spędza wakacje nad morzem. W mediach społecznościowych dziennikarz pochwalił się uroczym zdjęciem z żoną i opatrzył je chwytającym za serce opisem. Wzruszeni fani licznie komentowali fotografię pary. "Miło się na taką miłość patrzy" - pisali.

  Miłość to uczucie, którego nie jesteśmy w stanie opisać za pomocą kilku słów. To pełen wachlarz emocji, wzlotów, upadków oraz sinusoida wrażeń, która sprawia, że życie nabiera sensu, ale także stawia przed nami nowe wyzwania i wymaga kompromisów. Problem w wielu związkach pojawia się jednak po ślubie, gdy kolejne kryzysy zaczynają przygniatać uczucia. Jak walczyć o małżeństwo i rodzinę? Co zrobić, by nasza relacja mogła trwać szczęśliwie przez kolejne lata? O tym rozmawialiśmy z psychoterapeutką Karoliną Plichtą.

  Olivier Janiak rzadko udziela wywiadów, tym bardziej na prywatne tematy. Zrobił jednak wyjątek i opowiedział o czasach dzieciństwa i relacji z rodzicami. Przyznał, że nie wyznawali mu miłości, bo nie byli nauczeni okazywania czułości w ten sposób. Po raz pierwszy usłyszał słowo "kocham" od mamy, gdy miał 30 lat.

  Jaki jest najlepszy wiek na to, by wziąć ślub? Odpowiedź jest prosta - wtedy, gdy jesteśmy na to gotowi. Część gwiazd z naszego podwórka już za młodu wiedziała, z kim chce spędzić resztę życia. Które osoby ze świata show-biznesu postanowiły młodo wyjść za mąż?

  Przed ślubem warto omówić kilka kluczowych spraw, które w przyszłości mogą stać się kością niezgody. Dobrze jest więc wybiec nieco w przyszłość, a także podjąć tematy niewygodne. Jak to zrobić? Kilku wskazówek udzieliła nam psycholożka Dagmara Seliga.

  Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik to bohaterowie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Teraz w Dzień Dobry Wakacje zakochani podzielili się z nami szczęśliwą nowiną. Agnieszka jest w ciąży!

  O rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego od jakiegoś czasu spekulują wszystkie media. Podróżniczka, by rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowiła zabrać głos i wyjawić prawdę. W oficjalnym oświadczeniu przekazuje - "Chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie".

  Emma Bunton ogłosiła w mediach społecznościowych, że po 20 latach szczęśliwego związku ​​poślubiła swojego partnera Jade Jonesa. Artystka opublikowała zdjęcie w białej sukni i dodała - "Pan i pani Jones".

  Wieść o rozwodzie Lesława Żurka i Katarzyny Misiewiecz, zelektryzowała fanów aktora. Nie zamierzał jednak długo milczeć w sprawie doniesień na temat swojego życia prywatnego. Na swoim profilu na Facebooku zdementował plotki, publikując zdjęcie z żoną.

  Łukasz i Oliwia, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" o swoim rozstaniu poinformowali tuż po Bożym Narodzeniu 2020. Niedawno fani mieli uzasadnione podejrzenia, że para wróciła do siebie. Łukasz wyjaśnił, co tak naprawdę się stało.

  Robert i Monika Janowscy od dekady cieszą się udanym związkiem. Oboje są po przejściach i rozwodach, mimo przeciwności losu, zawsze stają za sobą murem. Artysta nie kryje, że bez ukochanej u boku, jego życie pozbawione byłoby sensu.

  Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, którzy związali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" właśnie odnowili przysięgę małżeńską. Dzieląc się szczegółami ceremonii, Agnieszka zdradziła, czy planują kościelną uroczystość. Wyjawiła także, że na planie programu narodziła się nieoczekiwana przyjaźń.

  Iza i Kamil wzięli udział w 5. edycji programu i jako jedyne małżeństwo postanowili walczyć o swój związek. W Dzień Dobry Wakacje zdradzili, czy w plotkach o ich rzekomym rozstaniu jest ziarnko prawdy oraz opowiedzieli o swoich planach na najbliższą przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że zapadły poważne decyzje.

  Izabela Kuna i Marek Modzelewski są parą od prawie dwóch dekad. Choć wiele osób było przekonanych, że łączy ich ślub, oni nigdy nie sformalizowali swojego związku. W najnowszym wywiadzie zdradzili, co jest sekretem udanej relacji.

  Agata i Piotr Rubikowie mają powody do świętowania. Para zakochanych jest już 13 lat po ślubie, a ich uczucie wydaje się nie słabnąć. Romantycznym zdjęciem prosto z łóżka, przypieczętowali kolejną rocznicę. Małżeństwo świętuje rocznicę w Paryżu.

  Lidia Popiel jest ikoną polskiego modelingu, od lat uchodzącą za jedną z najpiękniejszych Polek. Będąc u szczytu popularności, porzuciła karierę modelki i stanęła po drugiej stronie obiektywu. – Jest kobietą, którą zawsze chciałam być i którą nigdy nie będę – komplementuje ją dziennikarka Monika Richardson. Jaką ma receptę na urodę, witalność i szczęśliwe małżeństwo?

  Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek powiedzieli sobie sakramentalne "tak" dokładnie siedem lat temu. Z okazji rocznicy ślubu, w mediach społecznościowych pojawił się wzruszający wpis żony aktora, znanego m.in. z serialu "Na Wspólnej".