Millie Bobby Brown wyszła za mąż. Aktorka wzięła sekretny ślub

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi
Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi są już po ślubie?
Źródło: Roy Rochlin/Stringer/Getty Images
Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi to jedna z najgorętszych par w Hollywood. Związek młodej aktorki i syna znanego rockmana rozpala wyobraźnie wielu osób. Jon Bon Jovi potwierdził, że jego syn poślubił brytyjską aktorkę podczas kameralnej ceremonii.

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi wzięli ślub

O rzekomym ślubie gwiazdorskiej pary poinformował "People". Dziennikarze portalu zapewniają, że mają dowody na to, że zakochani w miniony weekend (18-19 maja) wzięli ślub. Natomiast tabloid "The Sun" ustalił, że na ceremonii pojawili się rodzice 20-letniej aktorki i 22-letniego modela.

Gazeta podaje, że uroczystość miała bardzo kameralny charakter i miała służ jedynie "załatwieniu formalności". Co więcej, zdaniem mediów zakochani planują - jeszcze w tym roku - zorganizować większą uroczystość. Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi nie odnieśli się do tych spekulacji.

Dalsza część tekstu poniżej.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”

Teraz te doniesienia potwierdził ojciec pana młodego. Bon Jovi został zapytany o te plotki podczas wtorkowego występu w programie BBC "The One Show".

- Są wspaniali – stwierdził Bon Jovi w odpowiedzi na pytanie, jak się czuje szczęśliwa para.-

Było absolutnie fantastyczne. To było bardzo małe rodzinne wesele, panna młoda wyglądała przepięknie, a Jake był szczęśliwy jak tylko można. I tak, to prawda - powiedział, potwierdzając doniesienia o ślubie.

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi - jak się poznali?

O tym, że młodziutką aktorkę i modela coś łączy zaczęto plotkować w 2021 roku. Gdy w mediach pojawiły się zdjęcia, na których trzymają się za ręce, nie było już żadnych wątpliwości. Zakochani oficjalnie zadebiutowali na czerwonym dywanie w 2022 roku. Pojawili się na premierze czwartego sezonu serialu, w którym gra Millie Bobby Brown jedną z głównych ról. – Przez chwilę byliśmy przyjaciółmi, a potem, cóż mogę powiedzieć... – powiedziała w jednym z wywiadów.

W kwietniu 2023 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych aktorka poinformowała, że są zaręczeni.

Warto przypomnieć, że Millie Bobby Brown jest brytyjską aktorką i modelką. Popularność zdobyła dzięki serialowi - "Stranger Things" - który emitowany jest na jednej z platform streamingowych. Za swoją kreację została wyróżniana Nagrodą Gildii Aktorów Ekranowych oraz Teen Choice Awards. Można ją zobaczyć również w takich produkcjach, jak "Godzilla II: Król potworów" i "Godzilla vs. Kong". Aktorka pojawia się także w teledyskach. Wystąpiła w klipach zespołu Maroon 5 czy rapera o pseudonimie Drake.

Jake Bongiovi jest synem muzyka muzyka Jona Bon Jovi. Jego matką jest szkolna miłość muzyka - Dorothea Hurley. Choć pracuje głównie, jako model, to swoich sił próbuje również w aktorstwie. Będzie można go zobaczyć w takich produkcjach, jak "Sweethearts" oraz "Rockbottom "

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: Radio Zet/People

Źródło zdjęcia głównego: Roy Rochlin/Stringer/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?