Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" nie są już razem. Co się stało? "Nie mogę w to uwierzyć"

Tekst akapitu - 2024-05-24T162546
Źródło: Dzień Dobry TVN
 Eliza i Jay – wygrali miłość
Eliza i Jay – wygrali miłość
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Eliza i Jay byli jedną z najpopularniejszych par, które poznały się w "Hotelu Paradise". Po programie zamieszkali razem i tworzyli też wspólnie treści w mediach społecznościowych. W piątek 24 maja uczestnicy 5. sezonu reality show poinformowali fanów o rozstaniu. Co się wydarzyło między Elizą a Jayem?

Jay i Eliza nie są już razem

Eliza Milewska i Jeremiah Dąbrowski stali się rozpoznawalni za sprawą udziału w 5. sezonie "Hotelu Paradise". Choć uczestnikom nie udało się stanąć wspólnie na ścieżce lojalności i zawalczyć o główną wygraną, sami czuli się zwycięzcami, ponieważ połączyło ich tam prawdziwe uczucie.

Od tamtej pory Eliza i Jay byli nierozłączni. Po programie zamieszkali razem i wspólnie podróżowali, tworząc treści w mediach społecznościowych. Jednak jakiś czas temu fani dostrzegli, że para coraz rzadziej udostępnia wspólne zdjęcia czy nagrania. Z profilu Elizy zniknęły także posty z Jayem. W komentarzach pytano więc, czy uczestnicy "Hotelu Paradise" wciąż są razem.

Eliza i Jay wydali oświadczenie

Przez dłuższy czas ani Eliza, ani Jay nie odnosili się do pytań fanów. Plotki o rozstaniu zaczęły przybierać na sile. W końcu w piątek 24 maja na profilach uczestników reality-show pojawiły się oświadczenia tłumaczące ciszę. - Jak większość z was przypuszczała, rozstaliśmy się z Jayem. Ze względu na to, że nasz związek był publiczny, chciałam Wam o tym powiedzieć, aby być wobec Was szczera - tłumaczyła Eliza.

- Proszę uszanujcie to, że nie chcę się wypowiadać więcej na ten temat, ani tym bardziej wyciągać naszych prywatnych sytuacji na światło dzienne. Jestem wdzięczna za wszystkie chwile, które mogłam z nim przeżyć a było ich bardzo dużo i były bardzo wyjątkowe. Nasze drogi się rozeszły i życzę mu jak najlepiej - podsumowała.

Jay komentuje rozstanie z Elizą

W mediach społecznościowych pojawił się także komentarz Jaya.

- W ostatnich kilka dni dostałem 3 mocny ciosy i sypało się całe moje życie. Największy cios jest to, że straciłem moją drugą połówkę. Nie mogę to uwierzyć lub akceptować, ale muszę. Nie mogę spać a jak sie obudzę mam wrażenie, że to był koszmar. Niestety nie był. Dziękuje wam z całego serca jak bardzo nas wspieraliście. Te ostatnie dwa i pół lata były najpiękniejsze w moim życiu i do ostatniego oddechu będę za nich wdzięczny - czytamy na profilu uczestnika "Hotelu Paradise".

- Mieliśmy przepiękne życie i bez was dużo z tego nie byłoby nam dane. W tym momencie nie wiem, jak iść dalej, ale muszę. Ból i emocje są ciężko do zniesienia, ale będę to wszystko przechodzić bez alkoholu, narkotyków albo innych kobiet. Nie chcę uciekać tylko przeżyć te emocje i je przepracować, aby stać się lepszą osobą i mocniejszym mężczyzną. Na moim profilu będę kontynuować, dzielić się wartościowymi treściami tylko już nie z nią. Do wszystkich, którzy także przychodzą w tej chwili trudny okres i czują, że nigdy ich życie tak nie zmiażdżyło: życzę wam dużo siły. Dziękuje, że byliście i że nadal jesteście zemną, Jay.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: ddtvn online

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?