oświadczenie

  oświadczenie

  Funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające.

  Rozprawiła się z pojawiającymi się w mediach pogłoskami na temat ich związku.

  "Jestem załamany".

  "Każdy może sobie wyobrazić, co się czuje w takiej chwili"

  Królowa nie weźmie udziału w nabożeństwie w Niedzielę Pamięci w Londynie - przekazał Pałac Buckingham. Powodem są kolejne kłopoty zdrowotne Elżbiety II. Co się stało?

  Oświadczenie szpitala w Pszczynie w sprawie śmierci ciężarnej 30-latki.

  W szpitalu w Pszczynie zmarła 30-letnia kobieta w ciąży. Rodzina jest zdania, że wina leży po stronie medyków i zgłosili sprawę do prokuratury. Władze placówki zdecydowały odnieść się do sprawy. W wydanym przez szpital oświadczeniu czytamy, że "lekarze i położne zrobili wszystko, co było w ich mocy".

  "Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze, musimy mu zapewnić spokój".

  W mediach głośno jest o sprawie 61-letniej wokalistki zespołu Bajm, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, przez co została zatrzymana przez policję. Na profilu Beaty Kozidrak na Instagramie pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

  W związku ze wstrzymywaniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji decyzji o odnowieniu koncesji dla TVN24 zarząd TVN S.A. wydał oświadczenie. - Spełniamy wszelkie warunki, aby uzyskać rekoncesję w Polsce, apelujemy więc o jej niezwłoczne przyznanie - czytamy w dokumencie.

  Zarząd TVN wydał oświadczenie w związku z przegłosowanym w Sejmie projektem ustawy ustawy anty-TVN

  Maria Peszek poinformowała wszystkich fanów o odwołanej trasie koncertowej. Artystka przyznała wprost, że z powodu braku sił, zmuszona jest zawiesić letnie występy. "Najważniejsze to zadbać o siebie, powodzenia" – wspierali internauci.

  Dyskusja o wolnych mediach trwa w Polsce już od jakiegoś czasu. Definicje tego pojęcia są oczywiście różne, jednak nie to jest najważniejsze. Zmodyfikowane przez Andrzeja Pągowskiego logo stacji TVN to wyraz protestu artysty przeciw cenzurze, która niszczy nie tylko media, ale także sztukę.

  Zarząd TVN wydał oświadczenie w związku z przygotowanym przez posłów PiS projektem ustawy medialnej.

  Zmarły w kwietniu 2021 roku Krzysztof Krawczyk miał czworo dzieci - biologicznego syna Krzysztofa Igora i trzy adoptowane córki: Sylwię, Katarzynę i Beatę. Teraz okazuje się jednak, że do formalnej adopcji nigdy nie doszło. Taką informację jedna z sióstr przekazała w mediach społecznościowych.

  Grzegorz Markowski należy do grona najpopularniejszych i najbardziej szanowanych rodzimych wokalistów, a piosenki zespołu Perfect potrafi zaśpiewać większość Polaków. Choć muzycy planowali pożegnalną trasę koncertową, wszystko wskazuje na to, że artysta nie będzie w stanie jej dokończyć. Wszystkiemu winien jest jego stan zdrowia.

  Dawid Podsiadło wie, jak sprawić radość fanom i wynagrodzić im pandemiczne niedogodności. Jakiś czas temu muzyk musiał odwołać zaplanowane występy ze względu na restrykcje wprowadzone przez rząd. Teraz, jak sam zapewnia, wszystko zmierza ku dobremu. Artysta podał nowe terminy koncertów, ale to nie wszystko.

  Głośny wywiad, którego udzielili książę Harry i jego żona Meghan Markle, spotkał się z reakcją brytyjskiej rodziny królewskiej. W rozmowie z amerykańską dziennikarką Oprah Winfrey padły m.in. słowa o panującym na dworze rasizmie. Pałac Buckingham opublikował w tej sprawie specjalne oświadczenie, które Mateusz Hładki przedstawił widzom Dzień Dobry TVN.

  Przedstawiamy list otwarty skierowany do władz Rzeczpospolitej Polskiej i polityków, podpisany przez kilkadziesiąt grup medialnych i wydawnictw w sprawie nowej opłaty medialnej, którą zamierza wprowadzić rząd.

  Brytyjska wokalistka FKA Twigs złożyła pozew sądowy przeciwko Shii LaBeoufowi, z którym przez ponad rok była w związku. Sia, która także miała do czynienia z aktorem poparła koleżankę po fachu.

  Przepisy dotyczące odbywania kwarantanny i informowania o niej pracodawcy dla wielu osób wciąż pozostają niejasne. Co powinniśmy zrobić w sytuacji, kiedy zbliża się dzień powrotu do pracy?

  W jednej z krakowskich szkół rodzice otrzymali do podpisu oświadczenia o świadomości ryzyka i zrzeczeniu się ewentualnych roszczeń w przypadku zakażenia koronawirusem. Według MEN praktyki te są nielegalne. - Podpisane takiego oświadczenie przez rodzica jest bezskuteczne - stwierdził resort.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, o co chodzi w doniesieniach mówiących o konflikcie Mateusza Roznerskiego z producentem spektakli. Jak sytuację skomentował aktor?