Pandemiczne walentynki. Jak Dawid i Patrycja Czupryńscy spędzą dzień zakochanych? "Damy się ponieść fantazji"

Pandemiczne Walentynki
Walentynki już w najbliższą niedzielę. Niestety tegoroczne święto zakochanych będzie nieco inne. Jak w czasie pandemii spędzić romantyczny i miły czas z partnerem? O tym opowiedzieli nam coach relacji Anna Guzior-Rutyna, jej mąż Andrzej Guzior, a także małżeństwo Patrycja Filimon-Czupryńska i Dawid Czupryński.

Walentynki w czasie pandemii

Z czym kojarzą wam się walentynki? Kino, romantyczna kolacja, a może wspólny wyjazd we dwoje? Niestety w tym roku, ze względu na pandemię, dzień zakochanych spędzać będziemy trochę inaczej. Ale to wcale nie znaczy, że gorzej. Co zatem możemy robić 14 lutego?

- Można zorganizować randkę w domu, obejrzeć film, zamówić coś z restauracji, możemy tańczyć, iść na spacer. Okazało się też, że otwierają się kina, więc można tradycyjnie spędzić te walentynki – powiedziała swatka, Anna Guzior-Rutyna.

Dla Patrycji i Dawida święto zakochanych to szczególny i sentymentalny czas. Małżeństwo dokładnie 14 lutego będzie obchodzić trzecią rocznicę zaręczyn, a także szóstą miesięcznicę ślubu. Jak planują spędzić ten wyjątkowy dzień?

- Jesteśmy bardzo spontanicznymi ludźmi i zawsze idziemy na żywioł. Nie mamy jeszcze planów na nasze walentynki, ale na pewno coś wymyślimy i damy się ponieść fantazji – przyznała Patrycja.

Dawid dodał także, że być może wraz z małżonką wykorzystają opcję otwartych stoków i uda się im wyjechać w góry, by poszusować na nartach.

Gdzie randkować w czasach pandemii?

Podczas pandemii wielu singli odczuło, czym jest samotność. Brak kontaktu ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną dał się we znaki, dlatego do swatek zaczęło zgłaszać się coraz więcej ludzi poszukujących swojej drugiej połówki.

- Wiele osób przewartościowało swoje życie. Kiedy zostaliśmy pierwszy raz zamknięci, okazało się, że nie wyjazdy, praca, czy galerie są ważne, ale bliska osoba obok. Jeżeli ktoś mieszka sam, to odczuł to podwójnie – powiedziała Anna Guzior-Rutyna.

Czasy na poznanie drugiej połówki nie są obecnie najłatwiejsze. Zamknięte są restauracje, kawiarnie, kina, a pogoda za oknem nie rozpieszcza. Gdzie w dzisiejszych czasach odbywają się randki?

- Spacer, kawa na wynos, randka w samochodzie, randka w domu, czego ja nie polecam na pierwszym spotkaniu. Klienci są pomysłowi – stwierdziła swatka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk szczerze o trudnej przeszłości: "Przegrana miała się przytrafić, żebym na nowo mogła żyć"

Jak przygotować psa na spacer w czasie mrozu? Poznaj porady behawiorystki

Planszówki robią prawdziwą furorę - możesz zagrać online lub w pojedynkę. Które są najciekawsze

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości