single

  single

  Klaudia El Dursi już od kilku tygodni jest na Zanzibarze, gdzie nagrywany jest kolejny sezon najgorętszego randkowego show tego sezonu. "Hotel Paradise" wraca 22 lutego. Po raz trzeci seksowni single spotkają się w tropikach. Ich cel? Miłość i pieniądze. Coś nam mówi, że nie obędzie się bez intryg. "Hotel Pardise 3" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:30 na TVN 7. Nowe odcinki obejrzycie również na Playerze.

  Co piąty Polak - niezależnie od wieku - jest singlem. Dlaczego coraz częściej wybieramy życie w pojedynkę? To świadomy wybór, a może efekt braku szczęścia w miłości? Czy nie mając partnera można być szczęśliwym? O byciu singlem rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Kingą Zawodnik, prezenterką, Michałem Kurkiem, aktorem oraz Piotrem Mosakiem, terapeutą i psychologiem.

  W naszym kraju jest 7,5 mln singli, co oznacza, że niemal 20 proc. Polaków wiedzie samotne życie. Czasem jest to etap przejściowy i odpoczynek po zakończeniu poważnego związku. Jednak w większości przypadków okazuje się, że bezustannie potrafimy szukać idealnego partnera, który tak naprawdę nie istnieje. Jaka jest szansa, że para dobierze się jak dwie połówki pomarańczy? Na to pytanie odpowiedziała nam psychoterapeutka Katarzyna Miller. Wnikliwej analizy związków dokonała także Laura Mucha w książce „No właśnie, miłość”.

  Każdy z nas chciałby znaleźć idealnego partnera, z którym spędzi całe życie. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze partnera? Czy da się zachować zdrowy rozsądek, gdy buzują w nas emocje? Na co podczas pierwszego spotkania zawracają uwagę kobiety, a na co mężczyźni? O przepisie na znalezienie partnera idealnego mówili w Dzień Dobry TVN specjaliści ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": seksuolog Monika Staruch i terapeuta par Piotr Mosak.

  "Jak to robią single" - to komedia romantyczna z feministycznym przekazem. Gwiazdy filmu: Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann i Rebel Wilson graja wyzwolone kobiety, które muszą się nauczyć, że nie warto szukać partnera na siłę. O związkach i samotności rozmawiała z aktorkami Anna Wendzikowska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała je m.in. o to, co robią tuż po rozstaniu i czy lubią być singielkami. Leslie Mann zwierzyła się, dlaczego lubi sceny "łóżkowe".

  Gdzie kończy się praca a zaczyna się prawdziwe życie? Ile można poświęcić dla kariery? Czy tylko singiel może się realizować w pracy? Na te i inne pytania próbuje odpowiedzieć w swojej sztuce "Single i remiksy" Marcin Szczygielski. W tej sztuce grają: Weronika Książkiewicz, Anna Mucha i Wojciech Medyński, których gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy to prawda, że "Single i remiksy" ruszają w świat?

  Czy lepiej być singlem czy „duetem”? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Filipa Bobka, Katarzynę Glinkę, Sonię Bohosiewicz i Maję Bohosiewicz, Aleksandrę i Michała Żebrowskich oraz Weronikę Książkiewicz.

  „...i życzę Ci, żebyś w końcu znalazła sobie męża i urodziła mi trójkę wnuków!” Jak reagować na życzenia bliskich, które wprawiają w zakłopotanie? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to wokalistkę Natalię Lesz, prawniczkę Weronikę Marczuk, aktorkę Karolinę Nowakowską oraz psychologa Piotra Mosaka. Jak uchronić się przy świątecznym stole przed wścibskimi babciami i ciotkami?

  Dla jednych bycie singlem to sposób na wolność i niezależność, dla innych to samotność i dyskryminacja. A jak jest w naprawdę? Z czego może wynikać życie w pojedynkę? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z psychologiem Piotrem Mosakiem i z redaktorem naczelnym pisma KMag Mikołajem Komarem.