walentynki

  walentynki

  Czy 14 lutego sklepy będą otwarte? Niedziela handlowa w ostatnich latach to prawdziwa rzadkość. Warto pamiętać, że zgodnie z ustawą w 2021 roku czeka nas jeszcze 6 niedzieli bez zakazu handlu. Czy w walentynki zrobimy zakupy na ostatnią chwilę? Które sklepy będą otwarte?

  Walentynki, czyli 14 lutego, to dzień, kiedy chętniej się do siebie przytulamy i częściej wyznajemy sobie miłość. Zwykle spędzaliśmy go wraz z naszą drugą połówką w restauracji czy kinie. Niestety wybuch pandemii sprawił, że nie na wszystkie przyjemności możemy sobie pozwolić. Sprawdź, jak celebrować dzień zakochanych w czasie koronawirusa.

  Seans w kinie był zazwyczaj jednym z najpopularniejszych sposobów na spędzenie Walentynek. W tym roku, ze względu na pandemię, obejrzenie filmu na dużym ekranie będzie możliwe, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jednak nie wszystkie kina zdecydowały się na otwarcie, a repertuar jest ograniczony.

  Po Dniu Zakochanych przypada Dzień Singla. Który dzień celebrują gwiazdy? Martyna Wojciechowska świętuje oba dni. Dlaczego? Według Joanny Przetakiewicz, bycie singlem od czasu do czasu nie jest złe. Choć tegoroczne Walentynki Anna Dereszowska spędziła sama, to nazywa siebie "zwierzęciem stadnym". Jaką radę dla osób samotnych ma singiel Łukasz Jakóbiak? Z gwiazdami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Randki, zwłaszcza te pierwsze, bywają stresujące. Razem z dziennikarzem Marcinem Sawickim i psycholożką Jagną Ambroziak postanowiliśmy wziąć pod lupę randkę i podpowiedzieć Wam, co zrobić, by randka była udana. Swoją randkę pozwolili nam podejrzeć z bliska Sylwia i Bartek. Dlaczego walentynki nie są dobrym dniem na pierwszą randkę? Dlaczego warto partnera obdarować nawet drobnym prezentem? O czym najczęściej nie myślimy podczas pierwszej randki? Jakie wrażenie zrobił na Sylwii Bartek? I wreszcie, kto na randce powinien więcej mówić?

  W tym wyjątkowym dniu, Międzynarodowym Święcie Miłości, odwiedzili nas w studiu Dzień Dobry TVN: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz oraz Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. Czy pamiętają swoją pierwszą randkę? Jak się poznali? Dlaczego Janusz Józefowicz mówi, że "mieli trudną sytuację" i, że "może dziewczynie strasznie skomplikować życie"? Jaką receptę na udany związek mają Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz? Co łączy Józefowcza i Urbańską? I kto z nich jest specjalistą od miłości francuskiej?

  Czy dzisiejsza aura sprzyja miłosnym uniesieniom? Co mówią gwiazdy, a co karty w walentynki? Przed czym ostrzega astrolog i wróżka Merkurja i jaki ma to związek z częściowym zaćmieniem słońca i nowiem księżyca w znaku Wodnika? Skorzystajcie z miłosnego horoskopu Merkurji i zobaczcie o co pytali ją internauci na czacie.

  Jaką bieliznę założyć pod walentynkową kreację, by oczarować swojego partnera? Z tym pytaniem zwróciliśmy się w studiu Dzień Dobry TVN do brafitterki Moniki Kołodyńskiej. Jak wyglądać zmysłowo? Czy nadal modna jest bielizna w kolorze czerwonym? I co szczególnie zaintrygowało Andrzeja Sołtysika podczas prezentacji bielizny?