"Power Couple". Nowy program TVN to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia

Power Couple | Nowy program | Zapowiedź
W wiosennej ramówce TVN wiele niespodzianek, w tym nowe show z udziałem znanych i lubianych par - "Power Couple". Nowy, zabawny i romantyczny program poprowadzi Olivier Janiak. Zobaczcie, kiedy i gdzie będzie można oglądać ten ekscytujący format.

"Power Couple" - o czym jest program

Ekscytujący format, który wystawia miłość na próbę − tego jeszcze nie było! "Power Couple" to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. To siła związku zwycięzców zadecyduje o wielkości nagrody. Jak dobrze znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są w stanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?

Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania.

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas "męskiego pojedynku" każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu. Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym, a zwycięska para zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze.

Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, rywalizacja, akcja, zabawa i stres − który związek przetrwa to wszystko?

"Power Couple" - kto wystąpi w programie

W "Power Couple" swoją relację przetestują: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili.

Nowy, zabawny i romantyczny program poprowadzi Olivier Janiak. 17 lat temu wziął ślub i na własnej skórze doświadcza, że razem stanowi się jedno i można więcej!

"Power Couple" - gdzie i kiedy oglądać

Emisja programu od 20 marca w soboty o 20:00, na antenie TVN.

>>> Zobacz także:

Dorota Wellman o pracy z Marcinem Prokopem. "Jesteśmy ze sobą 20 lat. Powinniśmy dostać medal kartofla"

Marcin Prokop o rytuałach przed pracą: "Nie o wszystkich mogę powiedzieć, bo nie wszystkie są przyzwoite"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zdradzają kulisy współpracy. "Od początku na nic się nie umawiamy"

Autor: Iza Dorf

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości