wiosenna ramówka TVN

    wiosenna ramówka TVN

    Stacja TVN przedstawiła wiosenną ramówkę, w której znalazły się kolejne edycje lubianych seriali i programów oraz nowości. Wśród tych pierwszych są m.in.: "Agent gwiazdy", "MasterChef Junior", "Żony Hollywood" i "Druga szansa". Po latach wraca również program "Milionerz". Poprowadzi go Hubert Urbański. Nowościami są natomiast: serial "Belle Epoque", nowy talk show Ewy Drzyzgi - "36,6°C" i program "Misja pies", który poprowadzi Joanna Krupa.

    W wiosennej ramówce TVN pojawi się wiele nowości, m.in.: serial z gwiazdorską obsadą "Druga szansa", "MasterChef Junior" i "Projekt Lady". Będą też kontynuacje lubianych przez widzów programów. W Dzień Dobry TVN dyrektor programowy TVN Edward Miszczak powiedział o szczegółach oferty naszej stacji.

    Nowa ramówka stacji startuje już w połowie lutego. Wśród nowości zobaczymy serial „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W rolę jej szwagra wcieli się Wojtek Mecwaldowski, który o swojej nowej roli opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Z kim najlepiej współpracowało mu się na planie serialu? Obok Wojtka na naszych kanapach zasiadła Ida Nowakowska, tancerka i nowa jurorka w programie „You Can Dance”. Jak ocenia taneczny poziom uczestników najnowszej edycji? Co podczas castingów najbardziej ją zaskoczyło?