Zupełnie nowe historie z życia wzięte w kolejnym sezonie "Ukrytej prawdy". Kiedy premiera w TVN?

"Ukryta prawda" w wiosennej ramówce TVN
Zupełnie nowe historie z życia wzięte w kolejnym sezonie "Ukrytej prawdy". Kiedy premiera w TVN?
Źródło: x-news
Wiosną 2024 wracają uwielbiane przez widzów seriale i programy. Jednym z nich jest "Ukryta prawda", w której można śledzić historie znane nam często z codziennego życia. Jesteście ciekawi kolejnych odcinków? Sprawdźcie, kiedy będzie je można oglądać na antenie telewizji TVN.

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

Wiosenna ramówka TVN - nowe odcinki "Ukrytej prawdy"

"Ukryta prawda" jest jednym z najczęściej oglądanych paradokumentów emitowanych w telewizji TVN. Widzowie pokochali go za ciekawe historie, które spotykają bohaterów. Prezentowane w serialu wydarzenia widzowie znają z życia swoich rodzin, przyjaciół, czy sąsiadów. W związku z tym mogą się utożsamić z przeżywającymi je postaciami i śledzić fabułę z zapartym tchem. W tej produkcji każdy dzień pisze nowy scenariusz i daje jeszcze bardziej niespodziewane rozstrzygnięcia. Z jakimi dramatami zmierzą się bohaterowie wiosennych odcinków?

Przekonacie się już niedługo, gdyż "Ukryta prawda" jest jednym z programów, które powrócą na naszą antenę w wiosennej ramówce. Serdecznie zapraszamy do oglądania, zarówno w telewizji TVN, jak i w Playerze.

Jakie historie poznamy wiosną 2024?

W nowych odcinkach "Ukrytej prawdy" poznamy wiele zaskakujących, fascynujących i tajemniczych historii.

W jednym z odcinków poznamy 39-letniego Mariusza, nurka służącego w straży pożarnej. Mężczyzna wraca w rodzinne strony, gdyż jego oddział został wezwany do poszukiwań ciała 12-letniego Dawida. Dla Mariusza to bardzo trudny moment, ponieważ w pobliskiej wsi mieszka jego była żona Olga i ich syn, 12-letni Bartek. Mężczyzna zostawił rodzinę rok temu, wyjeżdżając do pracy w Warszawie. 39-latek ma wyrzuty sumienia z powodu porzucenia najbliższych. Próbuje więc odbudować relacje z synem, który bardzo do niego lgnie.

Nie podoba się to matce chłopca, obwiniającej Mariusza o rozpad ich rodziny. Sytuacja dodatkowo się komplikuje, kiedy odżywają dawne uczucie pomiędzy 39-latkiem a jego pierwszą miłością Natalią, będąca jednocześnie matką zaginionego chłopca. Gdy nurkowie po długich poszukiwaniach odnajdują ciało w jeziorze, zszokowany Mariusz odkrywa, że chłopiec miał przy sobie medalik ze św. Florianem - patronem strażaków. Taki sam mężczyzna sprezentował kiedyś swojemu synowi.

Wiosną będziemy też śledzić losy 70-letniej Krystyny, która mieszka z zapracowaną córką Agatą i zięciem Michałem oraz trójką ich dzieci: 15- letnim Frankiem, 10-letnią Zosią i 2-letnią Melanią. Kobieta zajmuje się domem i wnukami. Któregoś dnia wraca z zakupów bez Meli, którą zostawiła w wózku przed sklepem. Gdy dziewczynka jest już bezpieczna, kobieta wyznaje córce i zięciowi, że od pewnego czasu ma kłopoty z pamięcią i opieka nad wnukami zaczyna ją przerastać. Agata, choć niechętnie, postanawia zatrudnić do pomocy nianię. Krystyna jest tym faktem zachwycona.

Okazuje się, że tak naprawdę zainscenizowała zostawienie dziecka ze znajomą i udała początki demencji, bo czuje się wykorzystywana i ma dość bycia pomocą domową na pełny etat. Tymczasem w domu rodziny pojawia się niania Natalia. Krystyna ma więcej czasu dla siebie, ale zauważa, że giną jej pieniądze. Podejrzewa o kradzież nianię, ale dziewczyna zaprzecza, a córka uważa, że podejrzenia to kolejny objaw demencji matki. Proponuje zatem Krystynie wizytę u specjalisty. Kobieta czuje, że jej wymyślone problemy z pamięcią zamieniły się w prawdziwe, co ją przeraża. Znajomy doradza jej zamontowanie kamerki... 

"Ukryta prawda" - kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki "Ukrytej prawdy" będzie można oglądać od 4 marca 2024, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55. Serdecznie zapraszamy przed telewizory!

Z jakimi dramatami zmierzą się bohaterowie wiosennych odcinków? Przekonacie się już w marcu, oglądając nowy sezon paradokumentu "Ukryta prawda".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości