nowa ramówka

  Na ekrany powracają uwielbiane przez widzów "Papiery na szczęście". O tym, co przyniosą nowe odcinki, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN odtwórcy kluczowych ról.

  Kto tym razem zdobędzie serca widzów i wygra czek na 300 tysięcy złotych?

  W nadchodzącym sezonie programu zobaczymy wiele nowych cykli oraz kontynuacje dobrze znanych i lubianych formatów.

  "Wiem, że znam te osoby, ale nie mam pojęcia, kto to jest".

  W tytułowego bohatera nowego serialu Player Original "Herkules" wcieli się Rafał Maćkowiak. O tym, dlaczego fenomenalny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki, nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu, aktor opowiedział w programie "Dzień Dobry TVN".

  Olivier Janiak, w programie "Co Za Wiosna", przedstawia formaty TVN, na które warto czekać. Wśród nich są także niezwykłe seriale. Co przyniesie widzom nadchodząca wiosna?

  Założenia programu "Hotel Paradise" są niezmienne. Chodzi o dobrą zabawę w egzotycznej scenerii, która nada pikanterii i stworzy romantyczny nastrój. Piąta edycji popularnego show TVN7 została nakręcona w Panamie. Kto zdecydował się na ten romantyczny roller coaster? Te nazwiska uczestników warto zapamiętać.

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przedłużyła koncesję na nadawanie naziemne dla stacji telewizyjnej TVN7 na kolejne 10 lat. Tym samym Siódemka bawi się dalej i dalej bawi Państwa. Co za wiosna się zapowiada. Więcej o nowej ramówce opowiedziała Sandra Hajduk w programie "Dzień Dobry TVN".

  W trakcie konferencji ramówkowej stacji TVN dyrektor programowy Edward Miszczak opowiedział o nowościach. W tym sezonie na widzów czekają niesamowite seriale oraz dużo rozrywki na wysokim poziomie.

  Tak prowadząca program "Sablewskiej sposób na modę" powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek podczas ramówkowej konferencji TVN Style. Basia rozmawiała również z "Panią gadżet" Anną Ibisz-Nowak, Małgorzatą Rozenek-Majdan ("W dobrym stylu"), Karoliną Korwin Piotrkowską ("Magiel towarzyski") oraz Izabelą Janachowską ("W czym do ślubu"). Kto zwrócił na siebie największą uwagę? Czym zaskoczą nas programy z wiosennej ramówki? Zobaczcie!