Kuba Wojewódzki powraca. Ciekawi, kto usiądzie na słynnej kanapie w nowym sezonie?

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki powraca. Ciekawi, kto usiądzie na słynnej kanapie w nowym sezonie?
Źródło: mwmedia
W wiosennej ramówce TVN znajdzie się oczywiście kolejny sezon programu Kuby Wojewódzkiego. Jest to najpopularniejszy talk-show w Polsce, który budzi ogromne emocje. Goszczą w nim osobowości z pierwszych stron gazet, pokazując się z zupełnie innej strony niż zwykle. Czym tym razem zaskoczy swoich gości prowadzący? Kiedy nowe odcinki pojawią się na antenie TVN?

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

Kuba Wojewódzki wraca w wiosennej ramówce TVN

Kuba Wojewódzki” to dowód na to, że nieważna jest metryka, ale to, co nigdy się nie starzeje, czyli jakość! Przed nami już 21. (!) sezon programu z prowadzącym, który od lat wzbudza skrajne emocje. Albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, on nadal jest w świetnej formie – uzbrojony w błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Czym zaskoczy nas i swoich gości tym razem Kuba Wojewódzki, który niczym wino, im starszy tym wytrawniejszy?

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Mimo to nie każdy chce podjąć wyzwanie i przyjąć zaproszenie od króla TVN'u. Nie każdy też jest godny, by zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma bowiem osób przypadkowych. To „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W najnowszym sezonie, który emitowany będzie na wiosnę 2024, na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z ich fabularnych produkcji. 

Nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki" - kiedy premiera w TVN?

Nowy sezon talk-show Kuby Wojewódzkiego zadebiutuje na antenie telewizji TVN już 5 marca 2024 o godzinie 22:40. Kolejne odcinki obejrzycie w każdy kolejny wtorek.

Po premierze odcinka w TVN jak zwykle czekać będzie na was także wersja rozszerzona, zawierająca jeszcze bardziej smakowite kąski. Zapraszamy do oglądania zarówno programu, jak i "Kuba Wojewódzki - ciąg dalszy" w Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości