Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN. Poznajcie emocjonujące programy

Wiosna 2024 w TVN
Wiosna 2024 w TVN
Źródło: Materiały prasowe
Już za chwilę zacznie się wiosna, a wraz z nią rusza nowa wiosenna ramówka TVN. Powrócą kultowe i popularne seriale, ulubione programy informacyjne i oczywiście Dzień Dobry TVN. Nie zabraknie jednak nowości - pełnych emocji wyzwań, prób odwagi, stylu i szyku. Co będzie można zobaczyć na ekranach?

Filmy i seriale

Źródło: Dzień Dobry TVN
Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Wampiry w filmach i serialach…
Wampiry w filmach i serialach…
Nowy film o Whitney Houston
Nowy film o Whitney Houston
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Kobiety w filmie
Kobiety w filmie
Wielki powrót filmowych hitów
Wielki powrót filmowych hitów
Historie oparte na faktach
Historie oparte na faktach
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
Spektakularne kostiumy filmowe
Spektakularne kostiumy filmowe
1994 – rok kulturowy dla kina
1994 – rok kulturowy dla kina

Dzień Dobry TVN na wiosnę 2024

Dzień Dobry TVN niezmiennie wita swoich widzów o 7:45. Tu znajdą wszystko czego potrzebują o poranku, by dobrze rozpocząć dzień. Informacje, rozrywka, porady, spotkania z niezwykłymi bohaterami. Dzięki ulubionym prowadzącym poranki wypełnione są pozytywną energią.

Wiosną Dzień Dobry TVN wypełnią nowości. Bartek Jędrzejak wybierze się w podróż i odwiedzi widzów w ich ulubionych miejscach. Gdzie najchętniej spacerują, odpoczywają, uprawiają sport, bawią się z dziećmi? W nowym cyklu "Pogoda u Ciebie" będzie można zobaczyć nieoczywiste i piękne lokalizacje. W pierwszy poniedziałek każdego miesiąca Paweł Raczyński i Marta Jachym-Raczyńska w "Całorocznym wyzwaniu Raczków" pomogą widzom zadbać o zdrowie i kondycje.

Każdy odcinek będzie miał inny temat przewodni, a zawarte w nim porady zostaną przedstawiane w prosty i przystępny sposób. W nowym sezonie pojawi się również cykl poświęcony dzieciom i młodzieży, który skupi się na ważnych i potrzebnych rozmowach o tym jak najmłodsi postrzegają świat oraz z jakimi problemami się mierzą. Wśród weekendowych nowości znajdzie się również cykl "Porodówka". Doktor Maciej Socha razem ze swoim zespołem pokaże jak wygląda praca na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Wszystko po to, by przedstawić problemy i sytuacje z jakimi zmagają się lekarze, położne oraz pacjentki. W "Kiedyś to było" widzów czeka powrót do lat młodości.

W każdym odcinku przypomniane będą wydarzenia, przedmioty i miejsca z przeszłości wywołujące uśmiech. Cykl "Młoda Polska" przedstawi natomiast sylwetki artystów, ich historie oraz dzieła doceniane na całym świecie. W cyklu podróżniczym "Dzień dobry Ameryko Południowa" widzowie wybiorą się w podróż za ocean. To nie wszystko! Już w marcu powróci wyjątkowa akcja Dzień Dobry TVN – "W marcu jak w garncu". Przez cały miesiąc w programie będą pojawiać się tematy związane z gotowaniem. Rozmaite patenty i internetowe porady, pomysły i przepisy widzów, wspólne przyrządzanie potraw– nie tylko w studiu. To wszystko czekać będzie w nowej odsłonie cyklu.

Powrócą również odcinki "OszczędzaMY" pełne pomysłów na wprowadzenie do domowego budżetu oszczędności. W "Jak rozmawiać z psem" behawioryści podzielą się sposobami na rozwiązywanie problemów z pupilami. Pojawią się również nowe odcinki "Miejskiej dżungli", w których reporterzy sprawdzą reakcje Polaków na rozmaite zachowania i zjawiska pojawiające się w przestrzeni publicznej.

Wiosna 2024 - spotkanie gwiazd TVN Warner Bros. Discovery
Prowadząca program "The Traitors. Zdrajcy" na spotkaniu gwiazd Wiosna 2024 w TVN.
Julia Wieniawa na spotkaniu gwiazd Wiosna 2024 w TVN.
Wojciech Łozowski "Łozo" na spotkaniu gwiazd TVN.
Magda Gessler, prowadząca "Kuchenne rewolucje" na spotkaniu gwiazd Wiosna 2024 w TVN.
+10
Zobacz galerię

O wyjątkowych pozycjach filmowych i serialowych widzowie będą się mogli natomiast dowiedzieć od Kai Klimek podczas filmowych czwartków. Dla spragnionych podróży i wiedzy o nieoczywistych destynacjach Michał Cessanis przygotuje w "Do zobaczenia" kolejne porady dotyczące wszelkiego rodzaju wypraw. Rodzina Clarke która już na dobre zagościła w Dzień Dobry TVN powróci w nowych odcinkach „Pełnej chaty”

. Nie zabraknie tematów medycznych. Wybitni specjaliści, skomplikowane zabiegi – to wszystko będzie można zobaczyć w "Udanej operacji", Powróci również Marzena Figiel-Strzała z nowymi odcinkami poruszających reportaży "Dzieci Świata". Bogactwo tematów, inspirujące wywiady, najważniejsze informacje z kraju i ze świata, dalekie podróże, spotkania z lokalnymi społecznościami.

Wszystko to znajdzie się w nowym sezonie Dzień Dobry TVN. Na program zapraszają prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Anna Senkara i Sandra HajdukPopińska.

Co nowego pojawi się na wiosnę w TVN?

Serial "Odwilż" już wiosną na TVN

Już w poniedziałek 4 marca na anetnach premierowo pojawi się serial "Odwilż". Produkcja śledzi losy policjantki, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę. W roli głównej Katarzyna Wajda.

Pierwszy odcinek będzie można oglądać od poniedziałku 4 marca o godzinie 21:35. Kolejne odcinki będa pojawiać się w odstępach tygodniowych.

"The Traitors. Zdrajcy" już wiosną na TVN

Polska wersja programu "The Traitors. Zdrajcy", który szturmem podbił rynek światowej widowni, już w marcu pojawi się na antenie TVN.

Formuła „The Traitors" inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych" i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej - nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry. Kłamstwo, manipulacja, zdrada - w tej grze wszystkie chwyty dozwolone! Zarówno zdrajcy, jak i lojalni, żeby wygrać, będą musieli rozwijać swoje umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków, ale też strategicznego myślenia. Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym? W roli prowadzącej “The Traitors. Zdrajcy” widzowie zobaczą Malwinę Wędzikowską.

Odcinki będzie można oglądać od środy 28 lutego co tydzień, o godzinie 21:35.

"MasterChef Nastolatki" już wiosną na TVN

Znany wszystkim format programu "MasterChef" rusza z nową edycją - Nastolatki. W zmaganiach zmierzy się młodzież w wieku od 13 do 17 lat. W pierwszych dwóch odcinkach Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak spośród kilkudziesięciu chętnych wybiorą najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość dalej konkurować o tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków.

Wśród gości będzie można zobaczyć Ewę Chodakowsą, Martynę Wojciechowską, Przemysława Klimę i Sofię Konecką-Menescal. Odcinki będzie można oglądać od niedzieli 3 marca o godzinie 20:00.

"Czas na Show. Drag Me Out" już wiosną na TVN

Czyli show, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Na scenie pojawią się najlepsze performerki sztuki Drag nad Wisłą, które podejmą się nie lada wyzwania. Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara - sześć Drag Mentorek będzie starało się wydobyć wewnętrzną Królową ze znanych podopiecznych. Która z nich stworzy najlepszy duet ze swoim uczniem i zgarnie królewski diadem? O tym zadecyduje wymagające jury - Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak. W zmaganiach uczestników wesprze prowadząca program, prawdziwy wulkan energii - Mery Spolsky. Będzie kolorowo, cekinowo, brokatowo, po prostu, wystrzałowo!

Odcinki będzie można oglądać od wtorku 5 marca, o godzinie 21:35.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" już od wiosny na TVN

W kwietniu ruszy emocjnujący reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje ekstremalne wyzwania, rzucone jej przez sześciu mężczyzn. Od momentu startu przygotowań do pojedynków, jej grafik wypełniają katorżnicze treningi, wielogodzinne sesje ćwiczeń czy sprawdzające granice wytrzymałości, obozy sportowe. Codziennym niezbędnikiem staje się natomiast hart ducha, skupienie, motywacja, a momentami nawet brawura! Czy Małgorzacie uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo?

Show będzie można oglądać na antenie TVN od kwietnia 2024. Program sładać się będzie z 6 pełnych emocji odcinków.

"Skazana" - premiera 3. sezonu na antenie TVN

Na antenie TVN będzie można obejrzeć kolejny, trzeci już sezon, uwielbianego przez wielu serialu "Skazana". Do tej pory można go było oglądać jedynie na Playerze. Tym razem Alicja Mazur wraca, żeby zawalczyć nie tylko o siebie, ale też o najważniejszą osobę w jej życiu - córkę Hanię. A to nie jest łatwe, kiedy wokół więcej wrogów niż przyjaciół. W trzecim sezonie do obsady hitowej produkcji Playera dołączają Gabriela Muskała i Leszek Lichota.

Co jeszcze zobaczymy w TVN na wiosnę 2024?

Znane i lubiane programy:

 • Ukryta prawda - nowy sezon od 4 marca, od poniedziałku do piątku o 16:55
  • Detektywi - 2. sezon od 4 marca, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:00
   • Na Wspólnej - oglądaj w poniedziałki, środy i czwartki na antenie TVN o godzinie 20:15
    • Milionerzy - oglądaj w poniedziałku 4 marca, wtorki, środy i czwartki o godzinie 20:55
     • Co Za Tydzień - oglądaj w niedziele o 13:00 na antenie TVN
      • Kuchenne Rewolucje - 28. sezon można oglądać od czwartku 7 marca, o godzinie 21:35
       • Kuba Wojewódzki - 21. sezon będzie można oglądać od wtorku 5 marca o godzinie 22:40
        • Niezwykłe Stany Prokopa - 4. sezon będzie można oglądać od niedzieli 3 marca, o godzinie 11:40
         • Mam Talent - 15. sezon ruszy w sobotę, 2 marca, o godzinie 20:00

          Bądź na bieżąco z programami informacyjnymi:

          • Fakty - oglądaj codziennie o 19:00 na TVN
           • Superwizjer - nowy sezon od wtorku 20 lutego, o godzinie 23:40. Oglądaj w Playerze w sobotę o 20.00 w TVN24 i we wtorek o 23.40 w TVN
            • "Uwaga!" - oglądaj codziennie o 19:55

             Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

             Zobacz także:

             Autor: Teofila Siewko

             Źródło: Materiały prasowe

             Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

             podziel się:

             Pozostałe wiadomości