7 najciekawszych polskich seriali ostatnich lat. Sprawdź, co oglądać w internecie

Źródło: x-news
"Pati" - nowy serial Player Original
"Pati" - nowy serial Player Original
Na planie drugiego sezonu "Skazanej"
Na planie drugiego sezonu "Skazanej"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej"
Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej"
Michał Czernecki o wsparciu żony
Michał Czernecki o wsparciu żony
Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia
Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia
Marta Malikowska o pierwszych świętach bez "Budynia". Jakie ma plany?
Marta Malikowska o pierwszych świętach bez "Budynia". Jakie ma plany?
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły"
Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły"
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
"Skazana" sezon 2. Zwiastun
"Skazana" sezon 2. Zwiastun
Pierwsza zasada więzienna "Skazanej"
Pierwsza zasada więzienna "Skazanej"
Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?
Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?
Gwiazdy "Skazanej" o stanie zdrowia Moniki Dawidziuk
Gwiazdy "Skazanej" o stanie zdrowia Moniki Dawidziuk
Adam Woronowicz o roli w serialu "Skazana 2"
Adam Woronowicz o roli w serialu "Skazana 2"
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Skazana, czyli serial zza krat więziennych
Skazana, czyli serial zza krat więziennych
„Skazana”, czyli serial zza więziennych krat
„Skazana”, czyli serial zza więziennych krat
Bartłomiej Topa o roli Serafina w serialu "Skazana"
Bartłomiej Topa o roli Serafina w serialu "Skazana"
"Skazana" debiutuje w TVN - poprawka
"Skazana" debiutuje w TVN - poprawka
Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej"
Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej"
Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana"
Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana"
Czernecki i Adamska o kulisach serialu „Skazana”
Czernecki i Adamska o kulisach serialu „Skazana”
Serwisy streamingowe oferujące filmy i seriale na życzenie, takie jak np. Player.pl czy HBO Max są obecnie bardzo popularne, ponieważ w dowolnym momencie możemy obejrzeć ulubiony film czy nowy odcinek serialu. Sprawdź, jakie produkcje warto zobaczyć.

Zobacz, jakie polskie seriale ostatnich lat dostępne są na tych platformach i co warto obejrzeć. 

HBO Max i Player.pl – najlepsze polskie seriale warte obejrzenia

Zdecydowana większość polskich seriali to produkcje obyczajowo-kryminalne, obyczajowo-komediowe czy thrillery. Nic dziwnego, ponieważ polskie produkcje są na naprawdę wysokim, światowym poziomie, trzymają w napięciu i zawierają wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Jakie seriale zatem obejrzeć w HBO Max i Player.pl?

"Bring Back Alice" - serial

Jest to stosunkowo nowa produkcja HBO Max, bo swoją premierę w Polsce miała 14 kwietnia 2023 roku. Jednak już zdążyła zebrać już wiele pozytywnych opinii.

O czym jest serial "Bring Back Alice"?

Główną bohaterką serialu jest youtuberka – Alicja, która nagle znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku poszukiwań odnajduje się…sama, jednak zupełnie nic nie pamięta. Nie wszyscy wierzą w jej amnezję i oskarżają ją o kłamstwa. W ekipie przyjaciół dochodzi do konfliktów, a znajomi zaczynają się od siebie oddalać, gdy okazuje się, że każde z nich ma pewne sekrety. W pewnym momencie okazuje się, że Alicja nie była jedyną zaginioną dziewczyną, bo zaginęła również inna dziewczyna – Weronika. Jej brat pojawia się nagle w życiu Alicji i zaczyna podejrzewać, że dziewczyna jest kluczem do odkrycia prawdy o tajemniczych zaginięciach. Kto odpowiada za zaginięcie dziewcząt? Czy Alicja w końcu odzyska pamięć? Tego wszystkiego dowiesz się, oglądając wszystkie odcinki serialu "Bring Back Alice".

"Bring Back Alice" – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Bring Back Alice” to polska produkcja emitowana na platformie HBO Max i Player.pl. 1. sezon składa się z 6. 50-minutowych odcinków, które pojawiają się w serwisie co piątek, począwszy od 14 kwietnia 2023 roku.

"Ślepnąc od świateł" - serial

Serial "Ślepnąc od świateł" powstał na motywach bestsellerowej opowieści Jakuba Żulczyka o takim samym tytule, wydanej w 2014 roku. Serial miał swój debiut na platformie HBO w 2018 roku i od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością.

O czym jest serial "Ślepnąc od świateł"?

"Ślepnąc od świateł" przedstawia siedem dni z życia handlarza kokainy. Kuba – bo tak na imię ma główny bohater, to pedantyczny człowiek z perfekcyjnie poukładanym życiem. Diler prowadzi nocne życie, rozwożąc towar po mieście i bezwzględnie ścigając dłużników. Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy w jego codzienność zacznie wkradać się chaos. Kuba zderzy się z prawdą o samym sobie oraz stanie przed najważniejszym wyborem w swoim życiu. Czy skończy z narkotykami raz na zawsze?

"Ślepnąc od świateł" – gdzie oglądać?

Serial składa się z jednego sezonu, w którym do obejrzenia jest 8 odcinków, a każdy z nich trwa około godziny. Wszystkie odcinki "Ślepnąc od świateł" dostępne są na platformie HBO Max oraz Player.pl.

"Odwilż" - serial

Polski serial kryminalny, którego premiera miała miejsce 1 kwietnia 2022 roku. Miesiąc później produkcja pojawiła się również na platformie streamingowej HBO MAX. Serialowi towarzyszy seria podcastów o tym samym tytule, które powstały we współpracy z HBO Max i są dostępne na platformie Empik Go.

O czym jest serial "Odwilż"?

Na brzegu Odry w lodowato zimnej wodzie znaleziono zwłoki młodej kobiety – córki prokuratora. W trakcie dochodzenia okazuje się, że zaginęło również nowo narodzone dziecko zabitej dziewczyny. Odpowiedzialna za sprawę policjantka mierzy się również ze swoimi problemami, ponieważ niedawno został zamordowany jej mąż. Kobieta próbuje odkryć, kto stoi za morderstwami, jednocześnie zmagając się z pracą w trudnym, typowo męskim środowisku, jakim jest komisariat policji. Czy nieustraszona kobieta odnajdzie morderców i zaginione niemowlę?

"Odwilż" – gdzie oglądać?

Sezon pierwszy „Odwilży” składa się z 6. ok. 50-minutowych odcinków, które obejrzeć można na platformie HBO Max oraz Player.pl.

"Wataha" - serial

Nagradzany Polski serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach. Został wypuszczony w 2014 roku liczący sobie 3 serie po 6 odcinków trwających ok. godziny. Zdobywca dwóch nagród Orły w 2018 roku.

"Wataha" – o czym jest serial?

Akcja serialu rozpoczyna się od ataku na jednostkę straży granicznej mieszczącą się w Bieszczadach. W jego wyniku giną praktycznie wszyscy stacjonujący tam oficerowie…oprócz jednego, który został podejrzanym. Mężczyzna postanawia rozpocząć własne śledztwo i wkrótce odkrywa, że stał się ofiarą intrygi i próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi.

"Wataha" – gdzie oglądać?

Wszystkie 3 sezony „Watahy” dostępne są online na platformie HBO Max oraz Player.pl.

"Skazana" - serial

Serial “Skazana” powstał na motywach książki Ewy Ornackiej pt. Skazane na potępienie. Reportaż przedstawia toczące się życie za kratami więzienia dla kobiet.

"Skazana" – o czym jest serial?

Sędzina – Alicja Mazur dostaje wyrok za morderstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie przebywają skazane przez nią kobiety. Na każdym kroku na oskarżoną czeka niebezpieczeństwo i szybko przekona się, że prawo, które tak surowo egzekwowała, zwyczajnie zawodzi. Jej cel jest tylko jeden – przetrwać, aby wrócić do córki i zemścić się na tych, którzy wsadzili ją za kratki. Czy aby go osiągnąć, będzie w stanie przyjąć zasady gry obowiązujące w zakładzie karnym? Czy uda jej się dowieść swojej niewinności? Tego dowiesz się, oglądając serial "Skazana".

"Skazana" – ile odcinków ma serial i gdzie można go oglądać?

Serial skazana składa się z dwóch sezonów. W każdym z nich do obejrzenia mamy 8. ok. 45-minutowych odcinków. Wszystkie z nich dostępne są online na platformie streamingowej Player.pl.

"Pati", czyli spin-off "Skazanej"

Już 28. Kwietnia 2023 roku na platformie Player.pl pojawi się spin-off "Skazanej" o osadzonej Patrycji. W serialu "Pati" dowiemy się, jak doszło do tego, że kobieta została oskarżona i umieszczona w zakładzie karnym dla kobiet.

"Chyłka" - serial

Serial Chyłka" to ekranizacja powieści o prawniczce Joannie Chyłce napisanych przez znanego polskiego pisarza Remigiusza Mroza. Jego odcinki można oglądać na platformie Player.pl już od 2018 roku. W latach 2019-2023 serial był emitowany również na antenie telewizji TVN.

W skład opowieści o Chyłce wchodzi 5 sezonów:

 • "Chyłka. Zaginięcie";
  • "Chyłka. Kasacja";
   • "Chyłka. Rewizja";
    • "Chyłka. Inwigilacja";
     • "Chyłka. Oskarżenie";

      W 1. i 3. sezonie możemy obejrzeć po 7 odcinków serialu a w pozostałych sezonach 2., 4. i 5. o jeden mniej, czyli 6. Serial został trzykrotnie nominowany do nagrody Orłów w 2020 i 2021 roku.

      "Chyłka" – o czym jest serial?

      Tytułowa Chyłka jest prawniczką i przez wszystkie sezony pomaga swoim klientom dowieść swojej niewinności. W pierwszym sezonie serialu, po zaginięciu trzyletniej dziewczynki postanawia bronić rodziców, którzy są głównymi podejrzanymi o zaginięcie dziecka. W drugim sezonie Joanna wraz z aplikantem zajmuje się sprawą mężczyzny oskarżonego o brutalne morderstwo. W trzecim sezonie Joanna traci posadę w kancelarii i zaczyna działać na własną rękę, a w sądzie musi mierzyć się ze swoim byłym aplikantem. W finałowym 5. sezonie Chyłka podejmuje się rozwiązania sprawy, która na pierwszy rzut oka już dawno się zakończyła, jednak mężczyzna może być niewinny. Czy prawniczka wznowi śledztwo i udowodni jego niewinność?

      "Chyłka" – gdzie oglądać serial?

      Wszystkie sezony "Chyłki" dostępne są online na platformie Player.pl.

      Chyłka - Oskarżenie już na player.pl
      Od 30 listopada w Playerze dostępny jest pierwszy odcinek serialu pt. „Chyłka – Oskarżenie”. Magdalena Cielecka w ostatnim czasie pojawiała się stale na planie produkcji, a w rozmowie z „Co za tydzień” dała do zrozumienia, że jej bohaterkę oraz Zordona (Filip Pławiak) czeka coś nietypowego.
      Źródło: Co za Tydzień

      "Behawiorysta" - serial

      Serial kryminalny – "Behawiorysta" powstał na podstawie powieści znanego pisarza Remigiusza Mroza o tym samym tytule. Produkcja doczekała się obecnie jednego sezonu, w którym do obejrzenia jest 8 około 45-minutowych odcinków. Od 2022 roku jest dostępny na platformie Player.pl.

      "Behawiorysta" – o czym jest serial?

      W serialu "Behawiorysta" poznajemy historię byłego prokuratora, wykładowcy i eksperta w dziedzinie mowy ciała – Gerarda Edlinga. Ze względu na swoje umiejętności zostaje on poproszony o pomoc w schwytaniu mordercy – Horsta Zeigera, który przetrzymuje zakładników w jednej ze szkół miejskich. Edling stara się uwolnić ludzi, ale zbrodniarz wydaje się znać jego każdy ruch, co dodatkowo utrudnia mu zadanie. Zeiger za pomocą internetu planuje swoje zbrodnie i daje internautom możliwość ich oglądania oraz prawo do decydowania o życiu lub śmierci swoich zakładników. Czy tytułowemu “Behawioryście” uda się ocalić zakładników? Czy powstrzyma zabójcę? Tego wszystkiego dowiesz się, oglądając wszystkie odcinki serialu.

      "Behawiorysta" – gdzie oglądać?

      Wszystkie odcinki serialu kryminalnego „Behawiorysta” są dostępne online na platformie streamingowej Player.pl.

      Zobacz także:

      Autor: Aleksandra Wolniewicz

      Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości

      Nowa Rzeczniczka Praw Dziecka doprowadziła Ewę Drzyzgę do łez. "Wzbudziło to we mnie młodzieńczy bunt"

      Nowa Rzeczniczka Praw Dziecka doprowadziła Ewę Drzyzgę do łez. "Wzbudziło to we mnie młodzieńczy bunt"

      Iga Świątek wyjawiła tajemnicę dotyczącą słynnej czerwonej sukni. "W końcu wyszło tak, że zostałam sama"

      Iga Świątek wyjawiła tajemnicę dotyczącą słynnej czerwonej sukni. "W końcu wyszło tak, że zostałam sama"

      Odkrywamy gabinet Mariusza Szczygła. O czym będzie jego kolejna książka? "Ten obraz stanie się okładką"

      Odkrywamy gabinet Mariusza Szczygła. O czym będzie jego kolejna książka? "Ten obraz stanie się okładką"

      Świąteczny zapach w domu. Jak wykonać go samodzielnie? Potrzebujesz tylko dwóch produktów

      Świąteczny zapach w domu. Jak wykonać go samodzielnie? Potrzebujesz tylko dwóch produktów

      Nie żyje popularny amerykański aktor. Syn żegna Ryana O'Neala

      Nie żyje popularny amerykański aktor. Syn żegna Ryana O'Neala

      Jak wygląda codzienność 13-osobowej rodziny? "Ludzie już się przyzwyczaili do tego, jakie ilości zakupów robimy"

      Jak wygląda codzienność 13-osobowej rodziny? "Ludzie już się przyzwyczaili do tego, jakie ilości zakupów robimy"

      Była niesłusznie oskarżana o współudział w morderstwie przyjaciółki. Irena Santor przeżyła wiele

      Była niesłusznie oskarżana o współudział w morderstwie przyjaciółki. Irena Santor przeżyła wiele

      Osteopata ostrzega: "Nie kichaj jak alpaka"

      Osteopata ostrzega: "Nie kichaj jak alpaka"

      Co robić, gdy dotyka nas hejt? "Ma na celu poniżenie, ośmieszenie, zastraszenie"
      Materiał promocyjny

      Co robić, gdy dotyka nas hejt? "Ma na celu poniżenie, ośmieszenie, zastraszenie"

      Twój kot lubi się wdrapywać na choinkę? Spryskaj drzewko płynem. "Nie znoszą tego zapachu"

      Twój kot lubi się wdrapywać na choinkę? Spryskaj drzewko płynem. "Nie znoszą tego zapachu"

      Robimy drewnianą choinkę. "Jest totalne zero waste"

      Robimy drewnianą choinkę. "Jest totalne zero waste"

      Świąteczne atrakcje w Zamku Książ. "To wisienka na torcie, którą kończymy rok 2023 z przytupem"
      Materiał promocyjny

      Świąteczne atrakcje w Zamku Książ. "To wisienka na torcie, którą kończymy rok 2023 z przytupem"

      "Święta marzeń". Pobierz nasz e-book i zacznij przygotowania do świąt już dziś
      Materiał promocyjny

      "Święta marzeń". Pobierz nasz e-book i zacznij przygotowania do świąt już dziś

      Gdzie znaleźć uniwersalne prezenty pod choinkę?
      Materiał promocyjny

      Gdzie znaleźć uniwersalne prezenty pod choinkę?

      Jak zatrzymać procesy starzenia? "Bardzo ważne jest to, żeby pamiętać o białkach"
      Materiał promocyjny

      Jak zatrzymać procesy starzenia? "Bardzo ważne jest to, żeby pamiętać o białkach"

      Wygrał fortunę i stracił kontakt z matką. "Obraziła się na mnie, bo nie chciałem dać jej 25 mln dol."

      Wygrał fortunę i stracił kontakt z matką. "Obraziła się na mnie, bo nie chciałem dać jej 25 mln dol."

      Dominika Gwit-Dunaszewska świętuje pierwsze mikołajki z synkiem. "Marzyłam o tej chwili"

      Dominika Gwit-Dunaszewska świętuje pierwsze mikołajki z synkiem. "Marzyłam o tej chwili"

      Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

      Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

      Jak ozdobić mieszkanie na święta? "To świetny sposób na zmianę wnętrza"
      Materiał promocyjny

      Jak ozdobić mieszkanie na święta? "To świetny sposób na zmianę wnętrza"

      Aparatem czy smartfonem - czym lepiej tworzyć treści na Instagramie?
      Materiał promocyjny

      Aparatem czy smartfonem - czym lepiej tworzyć treści na Instagramie?

      Zimowe atrakcje turystyczne w Warszawie. "Odpalenie iluminacji, a potem silent disco"
      Materiał promocyjny

      Zimowe atrakcje turystyczne w Warszawie. "Odpalenie iluminacji, a potem silent disco"

      Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na sprawdzone, łatwe w doborze kosmetyki
      Materiał promocyjny

      Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na sprawdzone, łatwe w doborze kosmetyki

      Wielkie otwarcie e-sklepu TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
      Materiał promocyjny

      Wielkie otwarcie e-sklepu TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

      Kup frytki i wspomóż ważną akcję. To dzięki niej rodzice mogą być blisko chorujących dzieci
      Materiał promocyjny

      Kup frytki i wspomóż ważną akcję. To dzięki niej rodzice mogą być blisko chorujących dzieci

      Zdrowa i szybka kuchnia dla najmłodszych. Na punkcie tych dań dzieci dosłownie oszaleją
      Materiał promocyjny

      Zdrowa i szybka kuchnia dla najmłodszych. Na punkcie tych dań dzieci dosłownie oszaleją

      Udekoruj pierniczki i poczuj magię świąt. Pomysły Darii Ładochy
      Materiał promocyjny

      Udekoruj pierniczki i poczuj magię świąt. Pomysły Darii Ładochy

      "The Last of Us" najlepszym serialem 2023 roku. Kiedy drugi sezon?

      "The Last of Us" najlepszym serialem 2023 roku. Kiedy drugi sezon?

      ''Gorgonzola. Przepyszna historia''. Pobierz nasz e-book i poznaj przepisy na dania z wyjątkowym włoskim serem.  
      Materiał promocyjny

      ''Gorgonzola. Przepyszna historia''. Pobierz nasz e-book i poznaj przepisy na dania z wyjątkowym włoskim serem.  

      Jak podkreślić biżuterią świąteczne stylizacje? "Ważne, żebyśmy wyglądały olśniewająco"
      Materiał promocyjny

      Jak podkreślić biżuterią świąteczne stylizacje? "Ważne, żebyśmy wyglądały olśniewająco"

      Jakie są oczekiwania inwestorów co do zielonej energii? 
      Materiał promocyjny

      Jakie są oczekiwania inwestorów co do zielonej energii? 

      Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
      Materiał promocyjny

      Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

      Buty na jesień/zima 2023. Jak szybko i skutecznie wybrać najmodniejszy model?
      Materiał promocyjny

      Buty na jesień/zima 2023. Jak szybko i skutecznie wybrać najmodniejszy model?

      Dlaczego koale przytulają drzewa? Poznaj ciekawostki o tym uroczym zwierzaku
      Materiał promocyjny

      Dlaczego koale przytulają drzewa? Poznaj ciekawostki o tym uroczym zwierzaku

      Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

      Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

      Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

      Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

      Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

      Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

      Halina Mlynkova wspomina jedną z ostatnich rozmów z teściem Janem Nowickim. "Czym zasłużyłam, że mówił mi takie rzeczy".

      Halina Mlynkova wspomina jedną z ostatnich rozmów z teściem Janem Nowickim. "Czym zasłużyłam, że mówił mi takie rzeczy".

      Świąteczne historie miłosne, które warto zobaczyć na ekranie

      Świąteczne historie miłosne, które warto zobaczyć na ekranie

      Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

      Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

      Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

      Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

      Marzena Rogalska wydała zbiór świątecznych opowiadań. "Wszystkie dzieją się w Wigilię"

      Marzena Rogalska wydała zbiór świątecznych opowiadań. "Wszystkie dzieją się w Wigilię"

      Ewa Chodakowska pokazała zdjęcia z mamą. "Taki mój prywatny Aniołek"

      Ewa Chodakowska pokazała zdjęcia z mamą. "Taki mój prywatny Aniołek"

      Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

      Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

      Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

      Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

      Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

      Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

      Mandat za zostawienie psa pod sklepem? To nie wszystko!

      Mandat za zostawienie psa pod sklepem? To nie wszystko!

      Maria Machulska o dorastaniu w domu znanych rodziców. "Chciałam zostać anonimowa"

      Maria Machulska o dorastaniu w domu znanych rodziców. "Chciałam zostać anonimowa"

      Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

      Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

      Finalistka "MasterChefa" o planach ślubnych. "Jest to temat sporny"

      Finalistka "MasterChefa" o planach ślubnych. "Jest to temat sporny"

      Historia Przemka, która łamie serce. "Zasługuje, na to, by móc funkcjonować tak, jak zwyczajne dzieci"

      Historia Przemka, która łamie serce. "Zasługuje, na to, by móc funkcjonować tak, jak zwyczajne dzieci"

      Życie w spirali zadłużenia. Jak nie nabrać się na "chwilówkę"?

      Życie w spirali zadłużenia. Jak nie nabrać się na "chwilówkę"?

      Święty Mikołaj w Dzień Dobry TVN. "Przyjechał specjalnie dla Państwa i Waszych dzieci"

      Święty Mikołaj w Dzień Dobry TVN. "Przyjechał specjalnie dla Państwa i Waszych dzieci"

      Klaudia El Dursi zdradziła, ile kieszonkowego dostaje jej syn. Kwota zaskakuje

      Klaudia El Dursi zdradziła, ile kieszonkowego dostaje jej syn. Kwota zaskakuje

      Co trzeci Polak jest niewierny. Czy warto ostrzegać bliskich, że są zdradzani?

      Co trzeci Polak jest niewierny. Czy warto ostrzegać bliskich, że są zdradzani?

      Micro-cheating. Na czym polega subtelna zdrada?

      Micro-cheating. Na czym polega subtelna zdrada?

      Trzylatka podmieniła w sklepie stare buty na nowe. "Geniusz"

      Trzylatka podmieniła w sklepie stare buty na nowe. "Geniusz"

      #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

      #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas