HBO Max

  Sprawdź, co czeka fanów serialu w kolejnym, ósmym, odcinku "Rodu Smoka".

  Za nami kolejny odcinek serialu "Ród Smoka". Pojawiła się już zapowiedź 7. odcinka, który będzie można obejrzeć w najbliższy poniedziałek. Co wydarzy się w nadchodzącej części?

  Przed nami kolejny odcinek prequela "Gry o Tron". Znów czeka nas skok w czasie, a na plan wkracza nowa obsada. Czego możemy spodziewać się po 6. odcinku serialu "Ród Smoka"? Kiedy i gdzie będzie można go oglądać?

  Serial "Opowieść Podręcznej" inspirowany powieścią Margaret Atwood o tym samym tytule, doczekał się 5. sezonu. Gdzie można obejrzeć nowe odcinki? Ile ich będzie w nowym sezonie? Sprawdź daty premier.

  Nagrody Emmy 2022 zostały rozdane. Głównym zwycięzcą okazała się produkcja HBO - "Sukcesja", która została uznana za najlepszy serial dramatyczny. Wśród nagrodzonych znalazły się najważniejsze produkcje HBO i HBO Max. Jakie seriale zdobyły nagrody?

  Już wkrótce będzie można obejrzeć już 5. odcinek serialu "Ród Smoka", opartego na powieści R.R. Martina, "Ogień i Krew. Pieśń Lodu i Ognia". Rhaenyra będzie musiała podjąć ciężką decyzją. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Gdzie i kiedy go oglądać?

  Wśród nominowanych produkcje HBO.

  Przed bohaterami coraz trudniejsze decyzje, a akcja nabiera tempa.

  Na platformie HBO Max pojawił się już pierwszy odcinek.

  18 sierpnia w jednym z warszawskich kin odbył się przedpremierowy pokaz nowego serialu "Ród smoka". Twórcy serii HBO Max zabiorą widzów w podróż w czasie, dwa wieki przed narodzinami Daenerys, matki smoków, by pokazać, jakie mocarstwo utracili jej przodkowie.

  "Gra o tron" to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej nagradzanych seriali. Mimo że produkcja już się zakończyła, to fani opowieści o Westeros zacierają ręce. Na platformie HBO Max zadebiutował dzisiaj "Ród Smoka". O czym opowiada serial i od kiedy będzie można go oglądać?

  "Odwilż" dowodzi, że polscy twórcy potrafią stworzyć serial kryminalny najwyższej klasy, który śmiało może konkurować z zagranicznymi produkcjami. "Odwilż" zdobyła uznanie zarówno krytyków filmowych, jak i widzów. O czym opowiada? Gdzie można obejrzeć serial?

  Teraz będziemy mogli ich zobaczyć w programie podróżniczym na HBO Max.

  Tom Holland od lat wciela się w Petera Parkera, czyli słynnego Spider-Mana. Brytyjczyk jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia.

  Lipiec to dla fanów Spider-Mana niezwykle fascynujący czas. Na platformie HBO Max do końca miesiąca pojawi cała pajęcza kolekcja. Pięć z siedmiu filmów skupiających się wokół kultowej postaci jest już dostępnych w serwisie. A to niejedyna zaplanowana na najbliższy czas premiera.

  Kariera córki Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis nabiera tempa. Modelka i aktorka wkrótce będzie mogła się pochwalić kolejną rolą. "The Idol" będzie dostępny na platformie HBO Max.

  Wielkimi krokami zbliża się finał drugiego sezonu serialu "Nieobecni". Po dziesięciu emocjonujących tygodniach widzowie poznają odpowiedź na pytanie: Czy Elżbieta (Danusia Stenka) odnajdzie zaginioną córkę Kasię? Dowiemy się także, co dalej ze związkiem Filipa (Piotr Głowacki) i Mili.

  Oto 8 wyjątkowych produkcji, które zachwycą widzów w każdym wieku.