ramówka

  "40 kontra 20" to randkowe show, które Polacy pokochali. W najnowszej odsłonie dwóch mężczyzn będzie szukało prawdziwej miłości. Czy któryś z nich znajdzie wśród uczestniczek programu tę wymarzoną kobietę, z którą spędzi resztę życia? Widzowie poznają odwiedź na to pytanie już jesienią.

  O tym, dlaczego warto dbać o prywatność opowiedziała w rozmowie z reporterką Karoliną Kalatzi.

  Zobacz, kto brylował na czerwonym dywanie.

  Do walki o prestiżową statuetkę stanie 27 uzdolnionych kucharzy amatorów.

  Kiedy premiera w telewizji?

  W 550. odcinku programu "Milionerzy" szansę na wygranie miliona złotych otrzymał Sebastian Jurgielewicz.

  "Mask Singer" odsłania przed widzami kolejne karty. Do gry dołączy Tatiana Okupnik, która pomoże detektywom w zdemaskowaniu uczestników. Zapowiada się wyjątkowo gorący półfinał.

  Show powróci już w jesiennej ramówce, a osoby, które chcą zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności, mogą już wysyłać swoje zgłoszenia.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom telewidzów, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych produkcji. Oto propozycje stacji TVN i Player.pl.

  W sobotę 9 kwietnia na antenie TVN pojawił się szósty odcinek nowego programu stacji, w którym pod oryginalnymi kostiumami ukrywają się wielkie gwiazdy. Co tym razem wydarzyło się w "Mask Singer"?

  W "Hotelu Paradise" szykują się zmiany. Pojawi się nowa uczestniczka, która z pewnością wprowadzi niemałe zamieszanie.

  Aktorka podzieliła się również zabawną anegdotą, związaną z Piotrem Głowackim.

  Bohaterami drugiego odcinka byli Dorota i Piotr. Kim są uczestnicy?

  W programie Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl opowiedzieli o kultowych kontynuacjach i niesamowitych nowościach, które widzowie będą mogli oglądać tej wiosny. Mocne seriale i zaskakujące programy już wkrótce w TVN i Player.pl. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać?

  "Rozrywka jest zawsze sercem telewizji".

  Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" wiedzą, że lada moment będą musieli podjąć bardzo ważne decyzje. Szykują się do Rajskiego Rozdania.

  W wiosennej ramówce TTV widzowie zobaczą wiele znanych i lubianych formatów, a takie nowe programy. O czym jest "Projekt Cupid"?

  Krzysztof Antkowiak to polski piosenkarz, aktor, kompozytor i autor tekstów piosenek. Urodził się 23 stycznia 1973 w Poznaniu. Jest synem Witolda Antkowiaka, współzałożyciela zespołu Duet Egzotyczny. Po raz pierwszy wystąpił na scenie w wieku pięciu lat, w trakcie koncertu ojca i na wiele lat związał swoje życie z muzyką.

  "Zakazany owoc TVN" - to tytuł spotu ramówkowego TVN na wiosnę 2022 r. Jego premiera odbyła się we wtorek 22 lutego w Dzień Dobry TVN. Wystąpili w nim m.in. nasi prowadzący, a także wiele gwiazd z programów i seriali emitowanych na antenie TVN. Autorem muzyki jest Krzesimir Dębski, a słowa piosenki napisali Jacek Cygan i Łukasz Grzegorzek, który jest reżyserem spotu.

  Emisja pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 5" na TVN7 zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy programu mogą nie tylko wygrać nagrodę pieniężną, przygodę życia, lecz i znaleźć prawdziwą miłość. Potwierdza to przykład Barbary Pędlowskiej i Krzysztof Śwista, którzy po zakończeniu trzeciej edycji postanowili być parą. Jak im się układa? Czy planują ślub? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Już od 3 marca na antenie TVN 7 będzie można obejrzeć serial paradokumentalny pt. "Opowieści małżeńskie". Za jego produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. O czym będzie serial? Gdzie i kiedy będzie można go oglądać?

  Już pod koniec lutego na antenie TVN 7 zadebiutuje nowy serial paradokumentalny pt. "Zagadki losu". Za jego produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. O czym będzie serial? Kiedy i gdzie będzie można go oglądać? 

  1 września wystartował kolejny, jesienny sezon Dzień Dobry TVN. Program ponownie wita swoich widzów od 8:00 rano. Na antenę wracają dobrze znane cykle, ale nie zabraknie też nowości. Sprawdźcie, co was czeka w nowym sezonie! Czym zaskoczą prowadzący Dzień Dobry TVN?

  Agnieszka Chylińska pojawiła się na ramówce TVN, by świętować powrót "Mam talent!". 13. edycja wzbudza wiele emocji, ze względu na nowy skład zarówno jury, jak i prowadzących. Nie to jednak stało się sensacją. Po wydarzeniu media zaczęły się rozpisywać, jakoby jurorka z imprezy wynosiła ciasta. Artystka postanowiła zabrać głos w sprawie.

  Jesień w tym roku zapowiada się wyjątkowo inspirująco. Wszystko to za sprawą nowej oferty programowej HGTV. Stacja przygotowała dla widzów programy, które m.in. pomogą przebudować dom, zrobić rewolucję w ogrodzie i zadbać o budżet.

  Koniec lata nie musi oznaczać nudy, a najlepszym tego dowodem jest nowa ramówka stacji TTV, która swoją różnorodnością ma szansę przyciągnąć przed telewizory rzeszę wielbicieli dobrej zabawy i poruszających emocji. Nowe programy rozrywkowe, których emisja rozpocznie się już w ostatnich dniach sierpnia, z pewnością pozwolą widzom oderwać się od codziennej rutyny. Na antenie nie zabraknie też dobrze znanych formatów, które od lat cieszą się zainteresowaniem miłośników stacji.

  Tego lata nie będziesz się nudzić. TVN Style przygotowało dla swoich widzów prawdziwą moc atrakcji. Do ramówki wprowadzi bowiem premierowe programy! Już 1 sierpnia zasiądź wygodnie na kanapie i rozkoszuj się nowościami.

  1 marca rozpoczęliśmy wiosenny sezon w Dzień Dobry TVN. O nadchodzących projektach opowiedzieli prowadzący nowe cykle: artysta grafik Andrzej Pągowski, dziennikarka Ania Puślecka, miłośnik przyrody Ziemek Wiktorski z mamą i nasza reporterka Kinga Burzyńska.

  Wiosna w TVN Grupa Discovery zapowiada się bardzo ciekawie - na widzów czekają wciągające seriale, doskonała rozrywka i programy, które inspirują. W ofercie pojawią się nie tylko kontynuacje uwielbianych formatów, ale także zupełnie nowe. Startujemy już 15 lutego.

  Marcin Prokop i Dorota Wellman od kilkunastu lat tworzą bardzo zgrany duet telewizyjny. Dziennikarze słyną z luzu i ogromnego poczucia humoru. Nic więc dziwnego, że widzowie pałają do nich ogromną sympatią. Prowadzący Dzień Dobry TVN opowiedział nam o kulisach swojej pracy. - To taki syndrom sztokholmski telewizyjny, gdzie zaczynasz kochać swojego oprawcę - usłyszeliśmy.