Dalsza część tekstu pod wideo:
Oferta programowa TVN - wiosna 2026
Tej wiosny TVN wyraźnie przyspiesza tempo i podnosi poprzeczkę rozrywki. Na widzów czekają emocje, które wciągają od pierwszej minuty, gwiazdy przyciągające uwagę oraz produkcje, o których będzie głośno. Na antenę wracają uwielbiane hity, a obok nich pojawiają się widowiskowe superprodukcje filmowe i seriale, od których trudno się oderwać.
To najwyższa jakość bez kompromisów i historie, które zostają z widzami na długo — wszystko po to, by niezmiennie dostarczać najlepsze treści, inspirować i zachwycać.
Stylizacje gwiazd na konferencji otwarcia sezonu TVN
W tym roku na konferencji zdecydowanie królowała czerń. Gwiazdy stawiały zarówno na minimalistyczne kroje, jak i odważne formy z połyskującymi tkaninami, koronkami czy efektownymi wycięciami. Paulina Krupińska-Karpiel, Julia Wieniawa i Joanna Opozda postawiły na długie suknie, Damian Michałowski i Maciej Dowbor na dobrze skrojone garnitury, a Zofia Zborowska-Wrona na kostium i barwne okulary.
Obok czerni pojawiły się wiosenne kolory. Sandra Hajduk-Popińska zaprezentowała się w elektryzującej żółtej sukience, Ewa Drzyzga pomarańczowej, a Marta Wierzbicka wybrała romantyczność.
Nie sposób pominąć także stylizacji Anny Dereszowskiej w stylu stewardessy oraz klasycznego złotego garnituru Ewy Gawryluk, który przyciągał spojrzenia.
Z kolei Malwina Wędzikowska i Anna Czartoryska-Niemczycka wybrały stylizacje w turkusowych tonacjach. Zobacz, jak prezentowały się pozostałe gwiazdy:
Zobacz także:
- Aleksandra Szwed na scenie Dzień Dobry TVN. Zaśpiewała energetyczny utwór "Supermoce"
- Spektakularne przemiany z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Kiedy premiera "Bez kompleksów"?
- Nowy program "Skok na głęboką wodę". Czy miłość w izolacji ma szanse na powodzenie?
Autorka/Autor: DC
Źródło: prasa.wbdpoland.pl
Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA