Michel Moran

  Kamera Dzień Dobry TVN odwiedziła graczy na planie teleturnieju.

  Kiedy emisja odcinka specjalnego?

  W nowym sezonie programu "MasterChef" nie brakuje emocji. W drugim odcinku 15 uczestników stanie przed wyzwaniami z naleśnikami oraz polskimi przysłowiami w rolach głównych.

  Z jakim zadaniem zmierzą się mali kucharze? Kto przejdzie do finału?

  Czas rozpocząć casting na kolejnego najlepszego kucharza-amatora. Kto tym razem zachwyci jurorów?

  "Bawiłem się przednio".

  Już niedługo zobaczymy 7. sezon popularnego show "MasterChef Junior". Na widzów czeka sporo niespodzianek. Taki wniosek można wysnuć z nagrania, które udostępniła Anna Starmach. - Taniec-połamaniec, ale z synem nie możemy się już doczekać tej edycji - napisała jedna z fanek.

  "W liceum nie zdałam do 2 klasy. Byłam z tego zadowolona".

  "Będę tęsknić".

  Kto dołączy do Anny Starmach i Michela Morana?

  Kucharz proponuje, abyśmy sięgnęli po sezonowe owoce i warzywa. Dzięki nim bez wątpienia odmienimy naszą weekendową kuchnię.

  Przed nami półfinały 10. sezonu programu "MasterChef". Jurorzy zabrali szczęściu uczestników w gastronomiczną podróż do San Sebastian. Kto poradzi sobie najlepiej?

  Jesienią 2021 roku na antenie TVN pojawiła się jubileuszowa, 10. edycja "MasterChefa". Z tej okazji Michel Moran odpowiedział na kilka pytań związanych z programem i swoimi towarzyszkami z jurorskiego składu - Magdą Gessler i Anią Starmach. Jak dobrze je zna?

  Michel Moran słynie nie tylko z dobrej kuchni, ale także z rodzinności. Juror MasterChefa dużo uwagi poświęca swojej żonie oraz dzieciom. Tym razem pokazał, jak spędza czas z córką na wspólnych wakacjach. Spotkał się z nią po dwóch latach. Nic zatem dziwnego, że nie mogą się sobą nacieszyć.

  Właśnie trwają nagrania 10. edycji programu "MasterChef". Po raz kolejny na planie w niezwykle smacznej atmosferze spotkali się Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Ostatnia z nich świętuje to w wyjątkowy sposób i w mediach społecznościowych zamieściła wspólne zdjęcie. Jego opis zaskakuje.

  Uwielbiany przez widzów juror "MasterChefa" i "MasterChefa Juniora" chętnie spędza czas w domowym zaciszu. Przyznaje jednak, że brakuje mu wakacji, na które mógłby się wybrać ze swoją żoną, Haliną. Nam Michel Moran zdradził, jakie dania najczęściej serwuje ukochanej.

  Program "MasterChef" dla kucharzy amatorów może być przepustką do kariery. Uczestnicy pod okiem jurorów szkolą się i konkurują ze sobą w niezwykle trudnych kulinarnych wyzwaniach. Już jesienią na antenie TVN zobaczymy 10. jubileuszową edycję najsmaczniejszego show w Polsce. Prace na planie właśnie się zaczęły.

  Michel Moran zdobył telewizyjną popularność jako juror w programie "MasterChef", z miejsca stając kulinarnym autorytetem dla milionów widzów. Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca słynny szef kuchni spojrzał w stronę ogrodu, gdzie wiele osób spędzi nadchodzącą majówkę. Kucharz nawiązał do obowiązkowego elementu długiego weekendu.

  Za nami kolejne kulinarne zmagania młodych kucharzy w programie "MasterChef Junior". Tym razem uczestnicy gotowali dla swoich starszych kolegów z poprzednich edycji. Kto pożegnał się z programem?

  Michel Moran, podobnie jak wiele osób, w czasie pandemii nie może widywać się z najbliższymi. Juror programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" nie ukrywa, że tęskni za synem, z którym kontaktuje się tylko przez Internet. Mistrz kuchni opublikował w sieci zdjęcie swojego potomka. 29-letni Andrea wygląda jak jego kopia.

  W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Michel Moran poinformował swoich fanów, że jego córka Solene zaręczyła się. Juror MasterChefa zamieścił również jej zdjęcie z narzeczonym.

  Przygotowanie kolacji wigilijnej to zadanie o najwyższym stopniu trudności. Trzeba pogodzić tradycje pochodzące z różnych regionów kraju, uwzględnić wszystkie życzenia domowników i przyrządzić tyle jedzenia, żeby nikt nie odszedł od stołu z pustym żołądkiem. I to właśnie dania wigilijne będą tematem kolejnego 11. odcinka MasterChefa, który będzie można zobaczyć w TVN w niedzielę o godz. 20:00.

  Sezon skoków narciarskich skończył się w tym roku wcześniej, niż zakładano. Maciej Kot wykorzystał czas wolny i nauczył się gotować. Swoimi kulinarnymi dokonaniami dzieli się w mediach społecznościowych. Jego talent dostrzegł sam Michel Moran. Ekipa "Dzień Dobry TVN" sprawdziła, czy skoczek poradzi sobie, gotując pod okiem mistrza.

  Nadchodzi nowy sezon słynnego programu kulinarnego "MasterChef". W rolach jurorów niezmiennie pojawią się Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran, jednak - jak podkreślili - ta edycja będzie pod kilkoma względami inna niż wszystkie. Mateusz Hładki odwiedził ich podczas nagrywania jednego z odcinków 9. sezonu.

  Obywatel świata, kucharz, restaurator i gwiazda telewizji. Michel Moran przeszedł długą i ciężką drogę na zawodowy szczyt. W Kulisach Sławy opowiedział o kolejnych wyzwaniach.

  Z czosnkiem i jabłkami w sosie własnym. Z pieczonymi szparagami. Medalion z porami i szalotką. Polędwica daje nam spore pole do popisu. Zobacz, jak przyrządza ją Michel Moran - kucharz i juror programu Masterchef Junior.

  Dzisiaj rusza siódmy sezon lubianego show MasterChef. Jakie nowości czekają fanów programu? W jakim kraju odbędzie się półfinał MasterChefa? Na pytania prowadzących Dzień Dobry TVN odpowiadali jurorzy MasterChefa Magda Gessler i Michel Moran.

  Trwają castingi do 7. edycji popularnego programu "MasterChef". Z Magdą Gessler, Anną Starmach i Michelem Moranem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Ile godzin spędzą dziś na planie? W którym momencie wiedzą, że dana osoba będzie faworytem programu? Czy rzeczywiście jedzą wszystkie potrawy? Z czym, zdaniem Magdy Gessler, ma problem Michel Moran? Co jest nagrodą w 7. edycji programu "MasterChef"?

  Trwa wspólna akcja telewizji TVN i marki Prymat. Jury rozpoczęło obrady. Kto został przewodniczącym jury akcji "Mistrz Smaku" - Michel Moran czy Robert Sowa? Kto nie zgadza się z tym wyborem? Jacy kandydaci na "Mistrza Smaku" podobają się Darii Widawskiej, a jacy Grażynie Wolszczak? Głosowanie trwa od 8 do 24 listopada.

  Agnieszka Cygan zgłosiła swoją mamę Joannę jako swojego Mistrza Smaku w kategorii "Kocham". W naszej kuchni, wspólnie z Michelem Moranem, przygotowały swoje popisowe dania! Poznajcie ich przepisy i ... zgłaszajcie swoich Mistrzów Smaku!