Psychologiczna gra w "The Traitors. Zdrajcy". Kiedy premiera nowego show?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Początek programu
Początek programu
Już dziś wielka premiera “The Traitors. Zdrajcy” (napisy)
Już dziś wielka premiera “The Traitors. Zdrajcy” (napisy)
Już dziś premiera “The Traitors. Zdrajcy”
Już dziś premiera “The Traitors. Zdrajcy”
Zagrajmy w “The Traitors” - kto jest zdrajcą?
Zagrajmy w “The Traitors” - kto jest zdrajcą?
"The Traitors. Zdrajcy" już niedługo na antenie TVN
"The Traitors. Zdrajcy" już niedługo na antenie TVN
Zasady programu “The Traitors. Zdrajcy”
Zasady programu “The Traitors. Zdrajcy”
Zwiastun programu "The Traitors. Zdrajcy"
Zwiastun programu "The Traitors. Zdrajcy"
Malwina Wędzikowska prowadzącą “The Traitors. Zdrajcy”
Malwina Wędzikowska prowadzącą “The Traitors. Zdrajcy”
The Traitors. Reality, jakiego w Polsce nie było
The Traitors. Reality, jakiego w Polsce nie było
The Traitors. Zdrajcy. Nowe show pełne zwrotów akcji
The Traitors. Zdrajcy. Nowe show pełne zwrotów akcji
"The Traitors. ZDRAJCY" - zwiastun programu
"The Traitors. ZDRAJCY" - zwiastun programu
"The Traitors. Zdrajcy" to nowy program, który zgromadził niezwykłe osobowości na zamku Mielmont w Belgii. Reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki porozmawiał z uczestnikami o emocjach, które towarzyszyły im podczas pracy nad formatem, zaś prowadząca show - Malwina Wędzikowska uchyliła rąbka tajemnicy na temat przebiegu tajemniczej rozgrywki.

"The Traitors. Zdrajcy" - O czym jest to program?

"The Traitors. Zdrajcy" to zupełnie nowy program w stacji TVN. Formuła show inspirowana jest popularną grą Mafia. Uczestnicy potajemnie zostaną podzieleni na "lojalnych" i "zdrajców", a ich zadaniem jest ukończenie serii wyzwań i zawalczenie o nagrodę pieniężną - 500 tysięcy złotych. W belgijskim zamku spotka się ponad 20 uczestników o unikalnych osobowościach, którzy staną przed wyzwaniami pełnymi emocji. Z uczestnikami tego ekscytującego show porozmawiał reporter Dzień Dobry TVN - Mateusz Hładki podczas specjalnego pokazu pierwszego odcinka. - To jest połączenie dużych emocji z grą logiczną, z poznawaniem samego siebie i innych ludzi. Dużo jest w tym relacji, łez, emocji i wszystkiego, co towarzyszy człowiekowi przez całe życie - mówiła jedna z uczestniczek - Dorota Świętoniowska

- Były momenty zwątpienia. Miałam jeden kryzysowy moment, kiedy leżalam i płakałam. Myślałam wtedy: "Chciałabym być już w Polsce i przytulać się do mojego chłopaka" - dodała inna uczestniczka - Sandra Plajzer.

Malwina Wędzikowska prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy"

Atmosfera tajemnicy, liczne intrygi i trudne decyzje to tylko kilka aspektów, które pojawią się w nowym show. Malwina Wędzikowska zapewnia, iż widzowie nie przeżyli jeszcze takich emocji, jak te które czekają na nich podczas śledzenia wątków w "The Traitors. Zdrajcy". - To od nich zależy, czy podczas misji będą współpracować, czy będą między nimi animozje. [...] Od razu widać kto zajmuje pozycje lidera, kto tonuje wszystkie konflikty i kto je zaognia. [...] Różne są strategie i myślę, że to jest arcyciekawe, że każdy rozgrywa tę grę po swojemu - tłumaczyła prowadząca show.

Malwina Wędzikowska zaprosiła Marcina Prokopa, Dorotę Wellman oraz reporterki Karolinę Kalatzi i Dagmarę Kaczmarek-Szałkow do spróbowania rozgrywki w stylu "The Traitors. Zdrajcy". Uczestnicy z zasłoniętymi oczami próbowali zgadnąć, kto z zebranych był "zdrajcą". Gra w uproszczonej wersji okazała się próbą lojalności i intuicji.

Premierowy odcinek "The Traitors. Zdrajcy" można obejrzeć w środę 28 lutego o 21:35 w stacji TVN i na Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości