Rusza nowe show "The Traitors. Zdrajcy". Kim są uczestnicy programu? "To silne osobowości"

Źródło: Dzień Dobry TVN
“The Traitors. Zdrajcy” najbardziej tajemnicze show tej wiosny
“The Traitors. Zdrajcy” najbardziej tajemnicze show tej wiosny
"The Traitors. Zdrajcy" już niedługo na antenie TVN
"The Traitors. Zdrajcy" już niedługo na antenie TVN
Zasady programu “The Traitors. Zdrajcy”
Zasady programu “The Traitors. Zdrajcy”
Zwiastun programu "The Traitors. Zdrajcy"
Zwiastun programu "The Traitors. Zdrajcy"
Malwina Wędzikowska prowadzącą “The Traitors. Zdrajcy”
Malwina Wędzikowska prowadzącą “The Traitors. Zdrajcy”
The Traitors. Reality, jakiego w Polsce nie było
The Traitors. Reality, jakiego w Polsce nie było
The Traitors. Zdrajcy. Nowe show pełne zwrotów akcji
The Traitors. Zdrajcy. Nowe show pełne zwrotów akcji
"The Traitors. ZDRAJCY" - zwiastun programu
"The Traitors. ZDRAJCY" - zwiastun programu
"The Traitors. Zdrajcy" to bez wątpienia najbardziej tajemniczy show tej wiosny. Premiera pierwszego odcinka już w najbliższą środę (28.02) o 21:35 w TVN. Formuła programu inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy potajemnie dzieleni są na "lojalnych" i "zdrajców". Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej - nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? O tym opowiedział nam Mateusz Hładki.

Wielka premiera programu "The Traitors. Zdrajcy"

Na te chwile czekaliśmy z niecierpliwością. Za kilka dni rusza program "The Traitors. Zdrajcy", który z pewnością dostarczy widzom emocji. Czego możemy się spodziewać? Grupy "lojalnych" i "zdrajców" staną przed nie lada wyzwaniem. Choć wszyscy będą wydawać się uczciwi, wśród nich kryją się "źli". Uczestnicy będą musieli zatem rozpracować i zidentyfikować zdrajców oraz wypędzić ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Każdy zawodnik będzie więc zmuszony obierać własną strategię gry. By wygrać, wszyscy uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnością obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków, ale też strategicznego myślenia. Kto powalczy o pieniądze?

- To jest program, o którym można powiedzieć – fenomen na skalę światową. We Francji czy w Wielkiej Brytanii przyciąga miliony widzów przed telewizorami, a potem w Internecie. Ale bardzo ważne są osobowości. Tutaj mamy 24 osoby, osobowości silne. Widzowie będą od początku wiedzieć, kto jest dobry, a kto zły. To będzie ujawnione w pierwszym odcinku. Będziemy obserwować psychologiczną grę. To nie jest tak, że włączymy odcinek, zajmiemy się czymś innym. Liczy się każda sekunda, żeby nadążać za mechanizmami, które żądzą tym program - powiedział Mateusz Hładki.

Są różni, ale łączy ich jedno - muszą kłamać jak z nut
Źródło: Dzień Dobry TVN

Uczestnicy programu "The Traitors. Zdrajcy"

Premiera programu coraz bliżej, zatem my odkrywamy kolejne karty i przedstawiamy uczestników, którzy zawalczą o pieniądze. Do udziału w polskiej wersji reality "The Traitors. Zdrajcy" zakwalifikowały się 24 osoby:

Julia Tychoniewicz, słynna tiktokerka, jednak niech ten uroczy uśmiech nikogo nie zwiedzie - dziewczyna studiowała kryminologię i jak o sobie mówi, bardzo dobrze wie, kiedy ktoś kłamie. Jest Polką, ale całe życie spędziła na Bahamach. Jej mama – Ewa Tylecka – to Miss Polonia 1996. Córka poszła w jej ślady, też zajmuje się modelingiem.

Sporo wspólnego z Ameryką ma również Renata Hartle, ekspertka od inteligentnych budynków. Teraz mieszka w Warszawie, ale na swoim koncie ma i Sztokholm i Waszyngton. To w Waszyngtonie poznała swoją miłość - amerykanina Bretta - którego namówiła na przeprowadzkę do Polski.

Robert Trempski, kolejny akcent amerykański. Wyjechał do Dallas mając 14 lat. W trakcie pandemii podjął decyzję o powrocie do Polski - pracuje jako audytor. Co ciekawe i co możemy zdradzić, to człowiek, który w pierwszym odcinków został wskazany przez resztę uczestników jako ten wzbudzający największe zaufanie. Oczywiście poniesie tego konsekwencje, ale o tym widzowie dowiedzą się oglądając premierowe odcinki

- Widzimy postawnego faceta, który momentalnie przyciąga uwagę uczestników. Charyzmatyczny facet zamiesza w tym programie – powiedział Mateusz Hładki.

Dorota Świętoniowska czyli Dorka Szafiarka - tym, którzy są obecni w mediach społecznościowych, nie trzeba jej przedstawiać. Kobieta, która na emeryturze postanowiła nieco zmienić swoje życie. Kocha modę, chce pokazać, że w swoim wieku można wyglądać modnie i z klasą.

- Śledzę ją od dawna na TikToku. To jest pani, która jest na emeryturze. Ma fantastyczne wyczucie stylu, kocha mode i to widać od pierwszego odcinka – powiedział Mateusz.

Sandra Plajzer - kolorowy ptak tej edycji, jej największą pasją jest moda, stylizowanie i dzielenie się swoją kreatywnością.

Mikołaj Milcke - gaduła - do czego się oczywiście sam przyznaje, ale też przede wszystkim pisarz, na swoim koncie ma 7 książek. Jest jednym z najpoczytniejszych autorów literatury dla społeczności LGBT w Polsce. Ale nie tylko.

- Nagle na peronie pojawia się niepozorny chłopak w ogrodniczkach. Widać, że to jest dziennikarz. Bo on rozmawiając, zadaje pytania – dodał Mateusz Hładki.

Olga Kelm - trener personalny, fotografka, utytułowana zawodniczka sportów sylwetkowych Co ciekawe, na siłownię tak na poważnie zaczęła chodzić ok. 6 lat temu. Ekspresowo wyrobiła formę i zaczęła osiągać pierwsze sukcesy.

Stanley Ayomo - trener personalny, ćwiczy tajski boks. Manae Shimizu, 24 letnia uczestniczka uwielbia kulturę japońską. Na swoim TikToku edukuje ludzi właśnie z tego zakresu. Joanna Narojczyk - adwokat, specjalizuje się w prawie karnym. Może mieć nosa do zdrajców, o ile sama nim nie będzie. Patryk Szczypka - ps. Dzikus - już na pierwszy rzut oka widać, że rock&rollowiec. Czym się zajmuje? Buduje motocykle - to go pochłania absolutnie w całości. Maciej Paszek - strażak, ratownik medyczny - na instagramie pokazuje codzienną pracę w PSP czym propaguje i zachęca do podjęcia służby w ich szeregach. Agnieszka Bodziachowska – położna. Adam Kossut - lekarz anestezjolog i lekarz medycyny estetycznej. Bartek Skrobisz, czyli znany w sieci pod pseudonimem - SynMojegoTaty. Pracuje w agencji reklamowej, w wolnym czasie pisze teksty, standup'y i rapuje. Dminika Michałowska - skończyła architekturę, ale nie pracuje w zawodzie. Ma swój własny salon urody. Dodatkowo maluje obrazy - portrety kobiet. Klaudia Piłat, handlowiec, mówi, że sprzeda wszystko - nawet piasek na pustyni. Taduesz Dębski - emeryt, ale też malarz i poeta, od 1998 r. tańczy tango argentyńskie. Monika Kosowska - stewardessa.Teo - ma korzenie polsko-koreańskie, jego tata jest z Seulu, mama Polką. Jego polskie imię to Jan, a Daeyeong to imię, które nadał mu jego dziadek i oznacza ono „wielki ogień” w znakach chińskich. Na co dzień jednak używa po prostu - Teo. To chłopak cichy, introwertyk, ale i uważny obserwator. Piotr Sinicki, przedsiębiorca, Justyna Kąkol, lektorka i nauczycielka j. angielskiego, Mikołaj Jaworski, zapalony żeglarz, miłośnik sportów wodnych) oraz Aleksander Cichosz, mówi o sobie myśliciel i filozof, ale też absolwent wydziałów medioznawstwa i managementu sportu.

Gdzie i kiedy oglądać "The Traitors. Zdrajcy"?

Emisja programu The Traitors. Zdrajcy rusza 28 lutego 2024 roku. Program będziemy mogli oglądać w każdą środę o godz. 21:35 na antenie TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Tomasz Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości