uczestnicy

  uczestnicy

  Kolejny sezon programu "Kanapowcy" dobiega końca. Finałowy odcinek już we wtorek 10 maja. Czy ekipie z Kielc udało się realizować swoje postanowienia i wyznaczone cele. O spektakularnej metamorfozie opowiedzieli nam Daniel Płoński – uczestnik programu "Kanapowcy", a także Krzysztof Ferenc – trener i Aniela Bogusz "Lil Masti", zawodniczka MMA.

  Rajskie Rozdanie to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Uczestnicy ponownie będą musieli stanąć przed niełatwym wyborem, jednak zanim to nastąpi, dojdzie do wielu niespodziewanych zdarzeń. Konrad dowie się, co skrywa szkatułka z Szansą od Raju. Z kolei Klaudia El Dursi zwróci się do mieszkańców z prośbą o wykonanie zagadkowego zadania. Jakie będą tego konsekwencje?

  Założenia programu "Hotel Paradise" są niezmienne. Chodzi o dobrą zabawę w egzotycznej scenerii, która nada pikanterii i stworzy romantyczny nastrój. Piąta edycji popularnego show TVN7 została nakręcona w Panamie. Kto zdecydował się na ten romantyczny roller coaster? Te nazwiska uczestników warto zapamiętać.

  Emisja pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 5" na TVN7 zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy programu mogą nie tylko wygrać nagrodę pieniężną, przygodę życia, lecz i znaleźć prawdziwą miłość. Potwierdza to przykład Barbary Pędlowskiej i Krzysztof Śwista, którzy po zakończeniu trzeciej edycji postanowili być parą. Jak im się układa? Czy planują ślub? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  "Pałacowe Love" to nowy program randkowy. Jego uczestnicy przeniosą się w czasie o 200 lat. Zamieszkają w pałacu, aby zacieśniać więzi i zdobyć nagrodę główną. Kto wystąpi w programie? Poznajcie uczestników "Pałacowe Love"!

  LEGO MASTERS już wkrótce powróci na ekrany, a wraz z nowym sezonem poznamy sześć niezwykłych par. Ich zmagania będzie można śledzić już od 5 listopada na antenie TVN. Kto zawalczy o tytuł mistrza LEGO?