Nowe programy Agaty Młynarskiej i Anny Nowak-Ibisz. Co jeszcze zobaczymy wiosną w TVN Style?

Zwiastun programu "Konfrontacje Agaty"
Zwiastun programu "Konfrontacje Agaty"
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Pauliny Krupińskiej
Wartości Pauliny Krupińskiej
W wiosennej ramówce TVN Style będzie się działo. Stacja przygotowała dla widzów cztery zupełnie nowe formaty. Na antenę powrócą także kolejne sezony znanych i lubianych produkcji. Kiedy zostaną wyemitowane premierowe odcinki?

"Konfrontacje Agaty"

Nic tak nie zbliża, jak szczera rozmowa. Jednak co zrobić, kiedy nasz rozmówca ma zupełnie inne zdanie na ważny dla nas temat? Czy można znaleźć wspólny język, kiedy tak wiele nas dzieli? Jak rozmawiać, kiedy emocje biorą górę nad rozsądkiem? Na wszystkie te pytania postara się odpowiedzieć Agata Młynarska w swoim nowym programie "Konfrontacje Agaty".

Dziennikarka spotka się przy jednym stole z gośćmi o różnych poglądach, którym trudno jest się nawzajem zrozumieć. Porozmawia z nimi m.in o medycynie estetycznej czy związkach, w których pojawia się duża różnica wieku.

"Konfrontacje Agaty" zadebiutują w TVN Style w środę, 6 marca o godz. 22:00.

"Anka testuje internety"

Z nowym programem na antenie TVN Style pojawi się również Anna Nowak-Ibisz. Tym razem weźmie na warsztat internetowe porady, patenty oraz lifehacki. Choć w sieci aż roi się od sprytnych sposobów na ułatwienie życia, to jednak nie wszystkie okazują się skuteczne. Ania przetestuje te najciekawsze, aby ocenić, które triki mogą naprawdę usprawnić codzienne zadania, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

Pierwszy odcinek "Anka testuje internety" będzie można obejrzeć już w niedzielę, 10 marca o godz. 16:45.

"Jak dobrze znacie swoje dzieci"

Czy rodzice są w stanie przewidzieć zachowania swoich dzieci? Sprawdzimy to w programie "Jak dobrze znacie swoje dzieci?". W każdym odcinku dwie pary rodziców będą podglądać maluchy bawiące się w osobnej sali i zgadywać, jak ich pociechy zachowają się w danej sytuacji. Która rodzina poradzi sobie najlepiej?

Pierwszy odcinek "Jak dobrze znacie swoje dzieci?" pojawi się na antenie w niedzielę, 10 marca o godz. 16:15.

"Podsłuchane u fryzjera"

Od lat wiadomo, gdzie najlepiej wymieniać się najświeższymi plotkami - u fryzjera! Kamery TVN Style wezmą udział w bogatym życiu społecznym kilku zakładów fryzjerskich. Nie zabraknie plotek, analizy prasowych nagłówków czy rozważania życiowych problemów. Nigdzie przecież nie rozmawia się tak dobrze, jak na fryzjerskim fotelu. 

"Podsłuchane u fryzjera" zagości na antenie TVN Style w niedzielne popołudnia. Pierwszy odcinek już 3 marca o godz. 15:30.

Wiosna w TVN Style

Wiosną na antenę TVN Style powrócą również kolejne serie znanych i lubianych produkcji. Jedną z nich będzie "Rogalska Show", czyli jedyny taki show w polskiej telewizji. W drugim sezonie Marzena zaprosi do rozmowy m.in. Ewę Kasprzyk, Sandrę Kubicką, Ewę Minge, Mikołaja Roznerskiego czy Klaudię Halejcio. Jak zwykle nie zabraknie zdrowej dawki śmiechu, garści anegdot, a także szczerych i otwartych rozmów - nawet na trudne tematy. 

"Rogalska Show" będzie się pojawiać na antenie w niedzielne wieczory. Pierwszy odcinek drugiego sezonu już 3 marca o godz. 22:00.

Na amatorów podróży i ciekawych świata wiosną czekać będą nowe odcinki programów "EUROpolki studentki" oraz "Jestem z Polski". Polki mieszkające za granicą ponownie pokażą nam, jak wygląda ich życie, a także zdradzą ciekawostki, o które ciężko w przewodnikach turystycznych.

W wiosennej ofercie programowej nie zabraknie także propozycji dla miłośników programów o wystroju wnętrz czy pięknych ogrodach. Na ekranie zagoszczą nowe sezony "Odlotowego ogrodu", a także "Weekendowej Metamorfozy" - Krzysztof Miruć i Dominik Strzelec znów zadziwią swoimi projektami oraz podzielą się garścią wskazówek i trików. 

Od poniedziałku do piątku można oglądać także najlepszy kobiecy program informacyjny "Co słychać?". Dzięki niemu zawsze jesteś na bieżąco!

"EUROpolki studentki" - premiera w niedzielę, 3 marca o godz. 12:30.

"Jestem z Polski" - premiera w piątek, 1 marca o godz. 22:00.

"Odlotowy ogród" - premiera w niedzielę, 3 marca o godz. 17:20.

"Weekendowa Metamorfoza" - premiera w sobotę 27 kwietnia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News, Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości