Agata Młynarska

  Agata Młynarska jest w żałobie. Prowadząca "Bez tabu" pożegnała w mediach społecznościowych wieloletnią przyjaciółkę, artystkę Annę Bimer. - Tej pustki nie da się zapełnić - napisała.

  Niedawno minęło 5 lat, odkąd nie ma go z nami. Jaki prywatnie był Wojciech Młynarski?

  "Tadek trafił pod najlepszy z możliwych adresów".

  "Jej syn Jasiek czekał na moją Julkę z bukietem kwiatów. Zrozumiałam, że ktoś, kto nie jest mi aż tak bardzo bliski, obdarzył mnie rzadkim w tych czasach gestem" - opowiada w wywiadzie dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Agata Młynarska - jedna z najbardziej popularnych polskich dziennikarek - jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. W ostatnim wpisie wspomina dzień, w którym na świat przyszedł jej drugi syn - Tadeusz.

  "Panie salowe z żelazkami prasowały banknoty".

  Agata Młynarska prosi o pomoc. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie chorej na mukowiscydozę 30-latki i przyznała, że kobieta walczy o życie. Pacjentka łódzkiego szpitala niedawno urodziła synka i wzięła ślub. Obecnie potrzebuje pieniędzy na leki ratujące jej życie.

  Agata Młynarska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem najstarszego syna. Stanisław Kieniewicz pozuje na tle plakatu z wizerunkiem Wojciecha Młynarskiego, który zmarł w 2017 r. Zdaniem dziennikarki i większości jej fanów dziadek i wnuk są do siebie bardzo podobni.

  W obronie wolnych mediów manifestują też gwiazdy.

  "Ja tam chcę żyć!"

  "Czujesz, że wbijają Ci igły".

  W Internecie i prasie znaleźć możemy zaskakujące informacje. Jedną z perełek wyłowionych w gazecie podzieliła się w sieci Agata Młynarska. Słyszeliście kiedyś o uzdrawiającym rosole na wodzie święconej?

  "Nie ma szans, żebym się poddała".

  Agata Młynarska nie boi się trudnych tematów. W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobrytvn.pl poruszyła wątki kobiecej cielesności i prawa do orgazmu. Zdradziła również, czym zaskoczyła ją 8-letnia wnuczka.

  Agata Młynarska powraca na antenę TVN Style z programem "Bez tabu". W kobiecym kręgu bez skrępowania i wstydu rozmawia o seksie, cielesności i intymności. W pierwszym odcinku usłyszymy wszystko o kobiecym orgazmie i cipce. - My nie dotykając siebie, nie poznając siebie, nie dowiemy się, jak to działa - przekonuje sex coach.

  Agata Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych temat kariery telewizyjnej. Przyznała, że praca przed obiektywem kamery daje jej poczucie spełnienia, pozwala realizować się w tym, co sprawia jej prawdziwą przyjemność. Niestety, wielu ludzi z przekąsem komentuje medialne sukcesy polskich gwiazd, wytykając im nadmierne zainteresowanie sławą. Dziennikarka znalazła prostą odpowiedź na takie zarzuty.

  "Zalewa mnie fala tęsknoty za tym, co nie wróci"

  Agata Młynarska często mówi w mediach, że cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Dziennikarka zwierzyła się ze swojego obecnego stanu zdrowia. Aktualnie jest w dobrych rękach i optymistycznie patrzy w przyszłość. - Stałam się lwicą sanatoryjną wśród kuracjuszy, z którymi zawsze można się pośmiać - napisała.

  Agata Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych temat menopauzy. W obszernym wpisie podkreśliła, że ten ważny życiowy etap niesie za sobą wiele zmian. Prowadząca program "Bez tabu" zapowiedziała, że już niebawem będzie miała okazję porozmawiać na ten temat z innymi kobietami.

  "Stół jest zawsze centralnym miejscem rodziny"

  Agata Młynarska umieściła na instagramowym profilu śmiały wpis, będący zapowiedzią nowego programu TVN Style. Dziennikarka pochyliła się nad tematem kobiecego orgazmu, który przez wiele pań wciąż uważany jest za wstydliwy. Zdradziła tym samym kulisy pracy nad odważnym projektem, dotyczącym życia seksualnego Polek.

  Mateusz Hładki: "Jest wspaniałe!"

  Agata Młynarska często w mediach społecznościowych relacjonuje to, co dzieje się w jej życiu. Dziennikarka nie unika także trudnych tematów i chętnie się z nimi mierzy. Tym razem opowiedziała o wyjątkowo absurdalnym zdarzeniu na Lotnisku Chopina w Warszawie.

  Agata Młynarska nie ukrywa, że cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Niedawno przyznała, że z jej powodu, przez ostatnie pół roku, zmagała się z poważnym zapaleniem stawów. Na szczęście leczenie, któremu się poddaje, przyniosło efekty i dziennikarka jest w stanie normalnie funkcjonować.

  Jedną z gwiazd podczas jesiennej ramówki TVN była niewątpliwie Agata Młynarska. Dziennikarka powraca z programem "Bez tabu", który jest emitowany na antenie TVNStyle. Z tej okazji pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z konferencji prasowej. Jednak jak sama przyznała choć kocha zarówno swoją pracę jak i czerwony dywan to najbardziej cieszą ją inne rzeczy.

  Taki związek jak ich rzadko się zdarza w polskim show-biznesie. Agata Młynarska i Przemysław Szmidt od kilku lat tworzą udane małżeństwo. Para może na sobie polegać w każdej sytuacji, a dzięki miłości łatwiej im stawiać czoła przeciwnościom losu. Dziennikarka nie ma co do tego wątpliwości.

  Agata Młynarska pochwaliła się w sieci grupowym zdjęciem z hiszpańskich wakacji. Jak przyznała, myśl o wspólnym wyjeździe była dla niej najlepszą motywacją w leczeniu. "Nie wyobrażałam sobie, że nie pobiegnę po plaży z dziewczynami" – dodała.

  Wnuczka Agaty Młynarskiej, Lila, świętowała drugie urodziny. Z tej okazji dziennikarka pokusiła się na refleksję dotyczącą siostrzanych relacji. Nie kryła zachwytu nad chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie.

  Kobiety nieustannie się oceniają, porównują. Starają się, aby wszyscy w ich najbliższym otoczeniu byli zadowoleni i szczęśliwi. W tym dążeniach bardzo często zapominają o sobie. Jak spojrzeć na siebie z innej perspektywy, znaleźć swój własny głos i zacząć go używać? Między innymi na ten temat Agata Młynarska rozmawiała z Natalią de Barbaro, psycholożką i autorką książki "Czuła przewodniczka".

  Agata Młynarska została ambasadorką kampanii "Wcześniej Znaczy Lepiej". To projekt edukacyjny, który ma przyczynić się do popularyzacji idei wczesnej diagnostyki chorób zapalnych stawów. Dziennikarka przez lata leczyła swoje dolegliwości u ortopedy, dzisiaj chce pomóc innym pacjentom w zdobyciu wiedzy i znalezieniu odpowiedniego specjalisty.