Anna Nowak Ibisz

  Anna Nowak Ibisz

  Pranie i jego suszenie to dla wielu nużący obowiązek. Jednak kilka prostych sztuczek może z niego uczynić prawdziwą przyjemność. Przekonuje o tym Anna Nowak-Ibisz, czyli Pani Gadżet. W naszym programie pokazała, jak prawidłowo suszyć, żeby potem uniknąć prasowania.

  Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała nam dziś gadżety, które przydają się w kuchni. Zobaczcie jak w prosty sposób ułatwić sobie życie.

  Jak uprzyjemnić początek roku szkolnymi? Nowymi gadżetami! Anna Nowak-Ibisz w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowała najmodniejsze plecaki sezonu oraz oryginalne akcesoria. Co powiecie na spinacze i zakładki do książek z pomponami?

  My, Polacy znamy się najlepiej, jak wiadomo, na piłce nożnej, samochodach i grillowaniu. O tym, jak i na czym grillować opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN specjalistka od gadżetów Anna Nowak-Ibisz, która grillowanie opanowała do perfekcji.

  Jak sprawdzić, czy nowalijki mają w sobie dużo azotanów? W czym przechowywać awokado lub kiwi i jak zrobić warzywne makarony? W studiu Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała najbardziej przydatne przybory do warzyw i owoców na piknik i do ogrodu.

  Prostownice, suszarki i lokówki to gadżety, które znajdują się w niejednej szufladzie łazienkowej. W Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz pokazała te nowoczesne. Wśród gadżetów, które przyniosła do studia były: szczotka do prostowania włosów, super lekka suszarka, prostownica z dotykowym panelem i szczotka do rozczesywania bardzo skręconych włosów.

  Jak prasować, żeby się nie narobić? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Nowak-Ibisz, która podzieliła się z nami swoimi sposobami. Najprostszym rozwiązaniem są według Ani steamery, czyli prasowacze parowe. Ile kosztuje porządny sprzęt?

  Któż z nas nie lubi soków, czy to owocowych, czy warzywnych? Pani Gadżet - Anna Nowak-Ibisz przyniosła dziś do studia Dzień Dobry TVN wyciskarki, dzięki którym będziemy mogli samodzielnie produkować pyszne soki w domowym zaciszu!