Anna Nowak-Ibisz na zdjęciach z czasów, gdy była aktorką. "Wszystko było możliwe"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wspomnienia szkolne
Wspomnienia szkolne
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24, odcinek 2.
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24, odcinek 2.
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24., odc. 1
TVN Style "Pani Gadżet" - sezon 24., odc. 1
"Pani Gadżet" wraca na antenę TVN Style. Kiedy i gdzie oglądać?
"Pani Gadżet" wraca na antenę TVN Style. Kiedy i gdzie oglądać?
Anna Nowak-Ibisz wróciła wspomnieniami do dawnych czasów. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z początków swojej kariery, gdy pracowała jako aktorka w Niemczech. "Żaden samolot tak daleko nie latał, jak nasze plany i marzenia wtedy…" – przyznała Pani Gadżet.

Anna Nowak- Ibisz – kariera aktorska

Anna Nowak-Ibisz dała się poznać szerszej publiczności jako aktorka. Po ukończeniu PWSFTviT w Łodzi zadebiutowała w 1990 roku rolą Maszy w "Sześciu postaciach z czajką w tle" wystawianych w Teatrze Studio w Warszawie. Rola otworzyła jej drzwi do kariery, bowiem to właśnie dzięki niej została dostrzeżona przez twórców serialu "Lindenstraße", niemieckiej opery mydlanej. Polka przyjęła propozycję i przeprowadziła się do Niemiec. By dorobić do pensji, pracowała także w niemieckich hotelach i restauracjach.

W grudniu 2008 zakończyła pracę przy serialu. Jednym z powodów było życie prywatne i powiększenie rodziny. Wraz z mężem Krzysztofem Ibiszem w 2006 roku doczekali się syna Vincenta. W 2009 para rozstała się i wzięła rozwód.

Od 2011 roku Anna występuje w roli prezenterki telewizyjnej. Na antenie TVN Style prowadziła kilka sezonów programu "Pani Gadżet" oraz "Pani Gadżet erotycznie".

Anna Nowak-Ibisz na zdjęciu z młodości

Każdy z nas lubi czasem z sentymentem wracać do tego, co już za nami. Anna Nowak-Ibisz w najnowszym poście na Instagramie pokusiła się o wstawienie archiwalnych zdjęć sprzed 25 lat, gdy zawodowo zajmowała się aktorstwem.

- Czasami wpadają mi w ręce i przypominają o dawnych latach, kiedy grałam w serialu "Lindenstrasse" w Kolonii. Przez jedyne 18 lat żyłam na walizkach, czasami zaglądałam do przyjaciół do Paryża, czasami był to wypad do Amsterdamu, ale najczęściej jednak wracałam do domu. To w domu w Warszawie czułam się najlepiej. Te zdjęcia powstały w latach 1992-1999, autorem prawie wszystkich jest mój przyjaciel Robert Wolański @robertwolanski powstały w studiu fotograficznym w Paryżu – czytamy w poście.

Anna Nowak-Ibisz przyznała, że młodość kojarzy jej się z czasem marzeń, wielkich planów i ambicji, które trudno było zatrzymać. To okres, w którym wszystko było możliwe.

- To były piękne czasy. Nie dlatego, że nikt z nas nic nie miał, tylko dlatego, że byliśmy na początku drogi i wszystko było możliwe. Zdjęcie numer 5,6 i 9 zrobił Andrzej Sawczuk w 1987 roku w Szkole Filmowej w Łodzi. (...) Siedzę z synem w samolocie i czekamy od jakiegoś czasu na pozwolenie na odlot. Tamte lata to był odlot, żaden samolot tak daleko nie latał, nie miał takich możliwości ani takich zasięgów jak nasze plany i marzenia wtedy… - dodała.

Pod zdjęciami internauci pozostawili mnóstwo komentarzy. Największe wrażenie zrobiły na wszystkich oczy aktorki.

- "Pani Aniu, przepadłam, utopiłam się. Te oczy - matko jedyna, głębia i światło jednocześnie! Zdjęcia nieziemskie! Faktycznie totalny odlot", "Już wiem, po kim ma oczy Pani syn", "Taką Cię pamiętam... ale Tak naprawdę niewiele się zmieniłaś!"

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości