Te dzieci gwiazd piszą w tym roku maturę. "Oblany egzamin nie jest końcem świata"

Dzieci gwiazd, które piszą matury w 2024
Dzieci gwiazd, które piszą matury w 2024
Źródło: MWMEDIA
Matury 2024 rozpoczęły się 7 maja. Do tegorocznego egzaminu dojrzałości podeszły także dzieci znanych osób, a wśród nich córka Marcina Prokopa. Które jeszcze gwiazdy będą trzymały kciuki za swoje pociechy?

Córka Marcina Prokopa pisze maturę

Marcin Prokop i jego żona Maria doczekali się córki. Zofia skończyła 18 lat i w tym roku zdaje maturę.

- Jako rodzic, jako człowiek, który chciałby dobrze dla wszystkich maturzystów, sugeruję pamiętać po pierwsze o tym, że większość rzeczy w życiu jest jednak odwracalna. Nie ma takich sytuacji, z których nie ma wyjścia, poza jakimiś skrajnymi przypadkami, a matura nie jest takim skrajnym przypadkiem. Po drugie - pamiętajcie o tym, że nawet jeśli, coś by poszło nie tak, to rzeczywistość jest pełna tylu różnych możliwości, wariantów i sposobów dochodzenia do swoich celów, że ten oblany egzamin nie jest końcem świata - apelował do maturzystów Marcin Prokop w niedawnym wydaniu Dzień Dobry TVN.

Dalsza część tekstu poniżej.

Matura

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najpierw natura, potem matura!
Najpierw natura, potem matura!
Małgorzata Ohme o maturalnym stresie
Małgorzata Ohme o maturalnym stresie
Jak poradzić sobie ze stresem przed maturą?
Jak poradzić sobie ze stresem przed maturą?
Maturalny stres
Maturalny stres
 Od 11 lat udowadniają, że nie ściągali na maturze
Od 11 lat udowadniają, że nie ściągali na maturze
Matura – stres nie tylko dla maturzystów
Matura – stres nie tylko dla maturzystów
Już za dzień matura - jak poradzić sobie ze stresem
Już za dzień matura - jak poradzić sobie ze stresem

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz przejęci maturą syna

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz poznali się, kiedy byli nastolatkami. Później ich drogi krzyżowały się jeszcze kilka razy, aż w końcu w 2005 r. pobrali się. Owocem ich miłości jest syn Vincent, który przyszedł na świat w 2006 r. Prezenter i prowadząca program "Pani Gadżet" nie są już razem, ale pozostają w dobrych kontaktach. W tym roku trzymają kciuki za swojego syna podczas egzaminów maturalnych.

Córka Katarzyny Figury zdaje maturę w 2024

Katarzyna Figura jest nie tylko spełnioną aktorką, ale także mamą trójki dzieci. Z pierwszego małżeństwa z Janem Chmielewskim ma syna Aleksandra, który urodził się w 1987 roku. Z kolei ze związku z Kaiem Schoenhalsem doczekała się dwóch córek: Koko przyszła na świat w 2002 roku, a Kaszmir w 2005 roku. Młodsza z córek podchodzi w tym roku do matury.

- Robi maturę, ale też w szkole brytyjskiej i również będzie studiowała na Wyspach, także dziewczyny sobie radzą, same otwierają sobie drogi, kształtują i to jest dla mnie fascynujące i bardzo inspirujące, jak idą przez życie - mówiła o Kaszmir aktorka w rozmowie z "Plejadą".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes