Katarzyna Figura

  Katarzyna Figura

  Wczoraj w Sopocie miała miejsce premiera spektaklu „Fedra” w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego. W roli głównej Katarzyna Figura, która gra opętaną miłością królową. O roli i życiu na Wybrzeży Figura opowiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Piotrowi Wojtasikowi.

  Słońce, morze, gwiazdy. W Gdańsku odbyła się 4. edycja Pomorskiego Rendez Vous. Co tam się działo? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara sprawdziła, czy gwiazdy lubią wypoczywać na jachtach. I dlaczego na jacht nie można wejść w butach?

  W piątek w Dzień Dobry TVN Anja Rubik. Modelka opowie, co jest dla niej ważne. W programie także trochę luksusu i kobiety, które kochają życie. Katarzyna Figura i Agnieszka Woźniak-Starak o chwilach, które pielęgnują przez cały rok. Oprócz tego zdradzimy kulisy działania świątecznej opieki medycznej. Bądźcie z nami!

  Rossy de Palma to hiszpańska aktorka odkryta przez Pedro Almodovara. Przy okazji premiery jej najnowszego filmu: "Madame", spotkała się z nią Anna Wendzikowska. Czy Rossy jest przesądna, jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem i skąd zna Katarzynę Figurę? W studiu Dzień Dobry TVN o swojej znajomości z Rossy i wspólnej pracy przy filmie "Prêt-à-Porter" opowiedziała nam Katarzyna Figura!

  Jak przeżyć zimą noc w górach? Podróżnik Łukasz Długowski namówił Katarzynę Figurę na "Mikrowyprawę". Wspólnie zbudowali igloo i spędzili w nim noc w Beskidzie Małym u podnóża Czarnego Gronia. Okazuje się, że żeby przeżyć wspaniałą przygodę, nie trzeba wyjeżdżać na drogą zagraniczną wycieczkę!

  Czy Katarzynie Figurze udało się przetrwać zimową noc w Beskidach? I jak poradziła sobie z budową igloo? Zobaczycie to w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN! Bądźcie z nami!

  Wielu z nas jest w nieustającym w kontakcie ze swoją mamą. Dzwonimy do nich, aby zapytać o przepis na szarlotkę, poskarżyć się na szefa czy nawet przedyskutować pogodę na weekend. A jak często dzwonią do swoich mam i po co goście Dzień Dobry TVN: aktorka Katarzyna Figura, muzyk Sławek Uniatowski i szef kuchni Darek Kuźniak?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Patrizia Gucci w swoim włoskim domu - jak powstało imperium mody? Następnie: złoty mistrz Tomasz Majewski - w jakich warunkach trenują przyszli olimpijczycy? A na koniec: telefon do przyjaciela - oni zawsze wybiorą ten do mamy - Figura i Uniatowski o tym, ile w ciągu dnia przeprowadzają takich rozmów. Startujemy o 8:30!

  Czy kobiety to faktycznie słaba płeć? Ile prawy w powiedzeniu, że za każdym silnym mężczyzną stoi silna kobieta? Zapytała o to znane osoby dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W niedzielę we Wrocławiu Dzień Dobry TVN kończy podróż do swoich widzów. Będzie filmowo: Ryan Gosling i Katarzyna Figura, a potem śpiewająco: Ewelina Lisowska, a także bardzo rozmownie: na czacie dawno niewidziany Piotr Kupicha. Nie zabraknie ważnych spraw: sztuczna nerka, malutki Kamil i cud nie tylko medyczny. A na koniec Martyna Wojciechowska o ciemnej stronie Tanzanii. Bądźcie z nami o 8.30!

  Za sprawą nowego filmu Filipa Bajona cofniemy się w czasie do roku 1954. W rolach tytułowych zobaczymy Krystynę Jandę i Katarzynę Figurę. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się na planie filmu z "Paniami Dulskimi". Czy Figura i Janda spotkały się wcześniej na planie filmowym?

  Kai Schoenhals przerywa milczenie! W Dzień Dobry TVN, po raz pierwszy publicznie, wypowiada się na temat swojego związku i rozwodu z aktorką Katarzyną Figurą. Przypomnijmy, że aktorka oskarżyła swojego męża m.in.: o przemoc i znęcanie się nad nią i dziećmi. Czy wojna, która trwa między małżonkami od kilku lat, wreszcie się zakończy? Czy Kai Schoenhals kiedykolwiek bił żonę i podniósł rękę na swoje dzieci? Czy zamierza wywieźć swoje córki do USA? Dlaczego Katarzyna Figura uniemożliwia mu spotkania z córkami, na które zgodził się sąd? Co skłoniło Katarzynę Figurę do składania, zdaniem Kaia Schoenhalsa, fałszywych oskarżeń?

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: co robi o poranku Katarzyna Figura, a potem, jak brzmi warta kilkadziesiąt milionów dolarów altówka Stradivariusa - u nas jej właściciel Lech Uszyński. A także Polka, która w Wenezueli bada zwyczaje jaguarów. Ponadto, w Istambule badamy tajemnicę ostatniego posiłku Adama Mickiewicza. Zapraszamy o 8.30!

  O życiu z dala od stolicy, o swoich pasjach i o pracy w Teatrze Wybrzeże, gdzie odbyła się właśnie kolejna premiera z jej udziałem, opowiedziała nam Katarzyna Figura. Czy aktorka zamierza wyjechać do Hiszpanii?

  Kalina Jędrusik, Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura - to polskie gwiazdy, które rozpalały do czerwoności męską część publiczności kinowej i teatralnej. Stały się również bohaterkami książki Krzysztofa Tomasika: "Seksbomby polskiego kina". Autora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dlaczego wybrał właśnie te aktorki? Co decydowało o tym, że zostały okrzyknięte "seksbombami"? Czy któraś z postaci "uwiodła" autora książki?

  Kilka dni temu ujawniono raporty Służb Specjalnych na temat życia erotycznego Daniela Olbrychskiego. Bohaterką tych rewelacji była m.inn. Maryla Rodowicz. Czy zdawał sobie sprawę z tego, że był podsłuchiwany. O to zapytała aktora dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W czasie Wielkiego Postu większość z nas przeżywa okres zadumy nad sobą i światem. Wielki Post znaczy dla każdego coś innego. Każdy przeżywa go odmiennie. Są tacy, którzy powstrzymują się od pewnych zachowań i odmawiają sobie przyjemności . Np. nie korzystają w tym czasie z facebooka, stosują ortodoksyjne diety. A czego odmawiają sobie w czasie Wielkiego Postu nasi goście: Katarzyna Figura, Magdalena Ogórek oraz Agata Rubik. Czy 'brak' może hartować charakter? I na jak długo?

  Grała u największych polskich twórców filmowych. Swym talentem zachwyciła samego Roberta Altmana. Katarzyna Figura była naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Jaka jest ikona polskiego kina? Ile razy płakała, czy cały czas jest "dopieszczana"?

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: ma wszystko - seksapil, wielki talent i status gwiazdy - mistrzyni Katarzyna Figura. Oprócz tego: Natalia Kukulska - talent do śpiewania i wielkie serce do pomagania. Następnie: bohaterki naszego cyklu "EWOlucja" i ich „świąteczna próba wytrzymałości". Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Z zachwyconą, świąteczną atmosferą Trójmiasta, Katarzyną Figurą, na sopockiej plaży, rozmawiała Agnieszka Cegielska. Czy pani Kasia samodzielnie przygotowała w tym roku dania na wigilijną kolację?

  Ma ponad 225 tysięcy fanów na facebooku. Jej blog przegląda codziennie około 60 tysięcy unikalnych użytkowników. Jej teledyski w Internecie obejrzano ponad 40 milionów razy. Na scenie Dzień Dobry TVN Honey wykonała premierowo piosenkę „FENYLOETYLOAMINA”. W TVN Cafe opowiedziała o muzyce, mamie, wychowaniu, modzie i blogu.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: mógł zostać górnikiem, albo piłkarzem! Został mistrzem - u nas: Jerzy Dudek kiedy był jeszcze małym Jurkiem. Następnie: Weronika Rosati "przepytuje" De Niro, Kline’a, Douglasa i Freeman’a. Oprócz tego: oni znają prawdziwy ”Przepis na życie” - w naszej kawiarence wszystkie gwiazdy serialu. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.